Skoči na vsebino

gsx 750 f model 2002


vicko

Priporočene objave

Ali kdo ve ce ga bojo nasi prodajal leta 2002 in za koliko denarja?

Ker v motosvetu ga ni v opisu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Najbrz se ti ni treba prav nic sekirat: od leta 1999 (zadnji model) je zadeva cisto enaka, menjajo le barve in tudi za "model 2002" bo najbrz tako... Sicer bomo pa kaj vec izvedeli na Muenchenskem IMOTu nekje v zacetku februarja 2002.

Cene so pa svinjarija: za druge tovarne ne vem (spremljam pac Suzukije), ampak Suzukiji so v SLO priblizno vsaj 2 do 4 kDEM drazji kot v Nemciji. Zakaj je tako, pa bi bilo treba vprasati uvoznika, g.Odarja (Suzuki Odar). Meni se zdi to oderusko (in neumno oz kratkovidno), saj sem preprican, da bi prodali precej vec motorjev, ce bi bili kar okoli 20% cenejsi (hja, ali pa tudi ne - vec prodanih motorjev pomeni vec dela, pa vec rezervnih delov, pa... morda pa tega nocejo).

LP suzuki

Uredil - suzuki on 29/10/2001 22:41:39

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s Suzukijem, saj sem tudi sam nekaj casa spremljal in primerjal D in SLO cene Suzukijev. Vendar pa se kljub temu pri nekaterih dilerjih lahko dogovori za dolocen popust, pa tudi poseben zimski popust obstaja, tako da se konec koncev tudi Suzuki lahko dobi dokaj poceni.

badfreek

rock till you drop...and then rock some more

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

davke,dajatve in druge "svinjarije za odvod" bo placal pa kdo?

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Sorry, ocitno nisem bil dovolj jasen: (Odarjevi) Suzukiji so KLJUB popustom, specialnim dogovorom in akcijskim cenam od 2 do 4 kDEM drazji od enakih modelov v Nemciji. To se mi zdi svinjarija (in da sploh ne pomislim na razliko v placah pri nas in pri njih...). Poleg tega Odar uvaza avstrijske modele, ki so (vsaj nekateri) se bolj kilavi (svohnejsi) od nemskih zaradi avstrijskih predpisov.

A je res treba biti tako pogolten??? Potem pa joka, kako prodaja pada, pa da ni zanimanja... TEMA!!! Ali drugace povedano: malo je popolnih ljudi na svetu, ampak Odar je eden od njih - popoln bedak!

Nam, kupcem, pa lahko zelim le, da bi sli CIMPREJ v EU, da si bomo lahko kupovali motorje po "normalnih" cenah - pa ceprav (ali se rajsi) v Nemciji.

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!