Skoči na vsebino

če bi JAZ bil navaden user


Priporočene objave

Ce jaz ne bi bil moderator tega foruma bi:

- Dnevno posiljal moderatorjem PMje, kjer bi zahteval da nekaj naredijo z drugimi uporabniki, ki me ne cenijo dovolj.

- Bi se zavedal, da sem kljucni in vrhovni clen verige administrator-moderator-forum-clan in bi to tudi jasno povedal. Da ne bi kdo slucajno kej brez moje vednosti spreminjal!

- Bi vsaj enkrat dnevno zagrozil, da bom odsel ce ne bo vse po moje in tako povzrocil ogromen pad potencialnih advertizerjev in posledicno propad motosveta.

- Nikoli ne bi kliknil na reklamno pasico, ker mi to ne bi padlo na pamet, kljub temu, da v bistvu to ohrani oglasevalce, veliko bolj kot stevilo clanov.

- Vsaj enkrat tedensko bi uzaljeno povedal, da odhajam in cez kaksen dan prisel nazaj cekirat kdo vse v bistvu noce da grem.

- Do moderatorjev bi bil skrajno vulgaren in zaljiv. Ce bi kdo zradiral tak post bi bil uzaljen.

- Zahteval bi, da se administrator foruma za vsako odlocitev posvetuje z mano osebno, ker bi le tako prisla do izraza moja resnicna vrednost za ta forum.

- Vsakic ko bi kdo zradiral moj post (bog-ne-daj) bi vedel da to dela en in isti moderator, ki me ocitno prezira, ker je cepec.

- Forum bi tretiral kot chat in bil jezen, ce bi me kdo opozoril na razlike.

- Vsaj enkrat tedensko bi odprl novo temo kjer bi naznanil kaj vse je narobe z druzbeno ureditvijo na forumu in kaj vse bi spremenil, ce bi mi dali moc v roke.

- Ce bi mi kdo od clanov rekel da sem trmast in da bluzim, bi moderatorju poslal jokav PM. Ce bi mi to rekel moderator, potem bi vedel, da je moderator peesda. In bi to tudi vsaj enkrat javno povedal. Vsaj enkrat.

- Na poste v vseh temah, razen v popolnoma offtopic, bi odgovarjal skoraj izkljucno v enozloznicah. Absolutni maximum bi bila dva stavka. Npr. Jest tut. ali Yep. ali U... smo fensi ali stari, koji egotrip.

- Ce bi kdo kej argumentiral v svojih postih bi mu odgovoril z Ej kaj tok nabijas. Tega se mi ne da prebrat. ali pa a mislis, da si pametn? ali pa a ti je moc v glavo stopila, a?

- Zahteval bi pisno utemeljitev za vsako odlocitev moderatorjev, ki se vsaj malo tice mene (npr Moderator: "Glej v temo o CBR1000RR si napisal: "Moj kolo je bl pocen" in to je bilo tudi vse zato sem te zradiral." Jest: "Ej, sam mal, to je bila kratka in jedrnata kritika socialnega sistema, ki vis-a-vis zeitgeista ne priznava socialne neenakosti motoristov in kolesarjev, ki je inherentna v vsaki druzbeni strukturi takega tipa. Kako si mogel ta biser zradirat? Takoj zdejle grem odpret novo temo o tej krivici.").

- Ko bi zalil moderatorje bi:

1.) to napisal na prebrisan psiholoski nacin, kjer bi vsi vedeli, da jih zalim, ampak tega ne bi rekel direktno. Ker so moderatorji po definiciji preneumni, da bi to razumeli, je to itak ok.

2.) Potem ko bi se kdo od njih odzval bi rekel: "Ce ves da to ni res zate, zakaj si se pa potem glih ti oglasil :naughty: :naughty: :naughty:. " In to bi mi ful pomenilo, ker bi bil to dokaz da sem lepsi, pametnejsi in bolj zvit kot moderator.

- Ce bi bilo to le kolickaj mogoce bi povsod odgovarjal offtopic, ampak utemeljeno, tako da bi bil potem lahko se bolj prizadet, ko bi moji posti izginjali (Jest: "Sej sem cist dobro informacijo dal. Povedal sem samo kako se zamenja oljni filter pri TDM900." Moderator:"Ja, ampak naslov teme je pa Nakup novega usnjenega kombinezona." Jest:"Ma dej kolk si ti rigiden. Ej na ta forum ne pridem nikol VEC")

- Zahteval bi forumski referendum o vsaki se tako banalni stvari, tudi npr. o tem katere smajlije bomo dobili na novo. Ker le tako bi dobili resnicno demokraticni sistem. Potem nikoli ne bi glasoval, ker se mi ne bi dalo.

- In se nazadnje: ce bi bil uporabnik, kdaj pa kdaj (vcasih celo dva dni skupaj) ne bi visel na forumu in bi bral samo teme, ki me res zanimajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem imel tri prispevke/odgovore napisane pa sem jih raje zbrisal & globoko zadihal. da se ne bi slucajno kdo od velecenjenih clanov prepoznal v opisanem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem imel tri prispevke/odgovore napisane pa sem jih raje zbrisal & globoko zadihal. da se ne bi slucajno kdo od velecenjenih clanov prepoznal v opisanem.

ys sm toolk paranoičen, da se že v

tem tvojem postku prepoznavam

:xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o EMPIRE STRIKES BACK :o

:naughty: :OK:

I ...uhhh... find your lack of.... uhhhh... faith in the power of the force disturbing... uhh.... pepe san. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@dave: sej ti si bil navadni uporabnik...predpostavljam da si vse to kar si napisal tudi počel....potem lahko predpostavim da je to recept da te na MS povišajo v generala... ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@dave: sej ti si bil navadni uporabnik...predpostavljam da si vse to kar si napisal tudi počel....potem lahko predpostavim da je to recept da te na MS povišajo v generala... ;) :P

Seveda. In vsi forumi težijo k temu, da bi bilo 90% vseh uporabnikov tudi moderaterjev, ki bi buzerirali tistih 10% "novincev", ki so šele na poti, da postanejo moderatorji.

/JOKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neumen je, kdor ne uporablja, česar je naučen - star indijanski rek

super komentar, pase ko ata na mamo - ce bi (delali po tvoje, kar ne), bi bil hitro samo se spor in nerganje prevladujoce na forumu. si za to?

....so shut the fuck up and sit the fuck down and listen. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....so shut the fuck up and sit the fuck down and listen..... :devil:

..and listen how to fuck the fuckers

:devil: :devil: :devil:

kenedesladolednikpress

:lol1:

ps: sinemorempomagatpress

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dave, cool napisano. Če bi bil jaz čisto navaden uporabnik (potihem mislim da nisem) bi tudi počel vse stvari ki si jih našetel. Zraven pa bi upošteval še nekaj pravil:

-Na vsako besedo lahko prideta 2 smajlija.

-Vsakemu stavku pa pripada 2 x 'ENTER'.

-Pred začetkom pisanja posta bi vedno preveril če je "Caps Lock" vklopljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dave, cool napisano. Če bi bil jaz čisto navaden uporabnik (potihem mislim da nisem) bi tudi počel vse stvari ki si jih našetel. Zraven pa bi upošteval še nekaj pravil:

-Na vsako besedo lahko prideta 2 smajlija.

-Vsakemu stavku pa pripada 2 x 'ENTER'.

-Pred začetkom pisanja posta bi vedno preveril če je "Caps Lock" vklopljen.

Ko bi nekomu rekel "jebi se kreten nedofukan, glavo ti bom odpru in se not poscal" in bi me moderator opozoril na to, da je zaljenje nezeljeno, bi rekel: "Dejmo najprej zaljenje definirat, ker res nisem hotel bit zaljiv."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi nekomu rekel "jebi se kreten nedofukan, glavo ti bom odpru in se not poscal" in bi me moderator opozoril na to, da je zaljenje nezeljeno, bi rekel: "Dejmo najprej zaljenje definirat, ker res nisem hotel bit zaljiv."

Če bi jaz bil navaden user, bi se vedno bunil "proti sistemu", kajti nemogoče je, da bi bil to eden redkih sistemov, ki ne obstaja zgolj zaradi možnosti represije in tiranije.

Nabijal bi pa tolk ,da bi glava pekla .Nek se vidi, da znam tud jaz uporabljat forum in celo pritiskat tipke na tipkovnici ter v vsako temo napisat:

- "jest tuuuud"

- "wow kul"

- "jajca"

- "kaj pa vi mislite?"

...

..

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj enkrat tedensko bi uzaljeno povedal, da odhajam in cez kaksen dan prisel nazaj cekirat kdo vse v bistvu noce da grem..

Lepo, da me nisi pozabil omeniti. :naughty:

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, da me nisi pozabil omeniti. :naughty:

:004

V bistvu nisem mislil nate. Res. Cesar ne bi mogel reci za cel prispevek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu nisem mislil nate. Res. Cesar ne bi mogel reci za cel prispevek.

Samo v tem delu sem se prepoznala. :rolleyes: :)

Popravljeno . Popravil Manuela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, glej, kdo se je oglasil! My favourite moderator. :D

In nate sem mislil ko sem pisal ta prispevek, my favourite user. Nisem si pa skoraj upal pricakovati da bos mal smetil tukaj, kljub vsemu zgoraj povedanemu.

PS: Se vedno mislim, da je skrajno neumno kljub veckratnim opozorilom parkirat tam kjer ves, da ti bojo napisali kazen. Get over it.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In nate sem mislil ko sem pisal ta prispevek...

Zakaj name? :? :? Pa valda nisem najhujši in najbolj neartikuliran user? :(

Saj;

- NE pošiljam dnevno moderatorjem PMov

- še nikoli nisem zagrozil, da bom odšel s foruma

- redno klikam na reklamne pasice

- še nikoli nisem užaljeno povedal, da odhajam

- do moderatorjev nisem skrajno vulgaren in zaljiv. Kvečjemu kritičen. Pa še to redko.

- nikoli še nisem zahteval, da se administrator foruma za vsako odlocitev posvetuje z mano osebno

- no, točka "Vsakic ko bi kdo zradiral moj post (bog-ne-daj) bi vedel da to dela en in isti moderator, ki me ocitno prezira, ker je cepec" je še najbližje resnici. Za tista dva posta, ki sta mi bila izbrisana, sumim tebe. Pa cepec si tudi.

- trdim, da so mi je razlike med forumom in chatom kristalno jasne. Na to me še tudi ni nihče opomnil

- še nikoli moderatorju nisem poslal jokavega PMa

- na poste praviloma ne odgovarjam izkljucno v enozloznicah

- ne spomnim se, da bi komu odgovoril z "Ej kaj tok nabijas. Tega se mi ne da prebrat. ali pa a mislis, da si pametn? ali pa a ti je moc v glavo stopila, a?" Čeprav včasih tut kak moderator včasih nabija...

- nikoli nisem zahteval pisne utemeljitve za odlocitev moderatorjev, ki se vsaj malo tice mene

- nikoli nisem neutemeljeno žalil moderatorjev. Tut tebe ne. Si pa ti meni napisal, da sem debil. (by the way, je bil zaradi tega tisti tvoj post pobrisan?)

- vedno se (OK, razen v krneki) trudim, da ne nabijam offtopic

- še nikoli nisem zahteval forumskega referenduma

- včasih tudi tri dni ne visim na forumu. In ponavadi berem teme, ki me zanimajo.

Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj name?  :?  :? Pa valda nisem najhujši in najbolj neartikuliran user? :(

Sej tega nisem niti mislil, niti napisal. Zato ne bom na vse odgovarjal:

...Pa cepec si tudi.

tolk o zaljenju.

- trdim, da so mi je razlike med forumom in chatom kristalno jasne. Na to me še tudi ni nihče opomnil

Ali lahko potem razlozis kako si s temi prispevki pridodal k tezi diskusije, ponudil neko novo znanje ali kaj podobnega? Torej ne zgolj klepetal, kot se to pocne na chatu...

tukaj

tukaj

tukaj

tukaj

- na poste praviloma ne odgovarjam izkljucno v enozloznicah

glej zgoraj. Verjetno je nekdo brez tvoje vednosti popravljal tvoje poste.

- ne spomnim se, da bi komu odgovoril z "Ej kaj tok nabijas. Tega se mi ne da prebrat. ali pa a mislis, da si pametn? ali pa a ti je moc v glavo stopila, a?"... 

Naj ti osvezim spomin - tvoj citat meni (zbrisan), 10.03.2003:

QUOTE (Dave @ 10 Oct 2003 @ 17:15)

...so v nasprotju z uredniško politiko foruma...

VAU! Fensi!!! 

Kok smo resn, kok smo pametn...

Urbi

- nikoli nisem neutemeljeno žalil moderatorjev. Tut tebe ne. Si pa ti meni napisal, da sem debil. (by the way, je bil zaradi tega tisti tvoj post pobrisan?)

V bistvu post ni zradiran. Razjezilo me je, ker si mi ocital, da se ti ne upam v obraz povedat tistega kar mislim in sem pac ti. Mi je blo zal takoj ko sem kliknil poslji. Ce bi lahko nazaj vzel, potem bi. Zradirat pa itak nima smisla. Torej. Zal mi je, ker sem se pustil sprovocirat in se opravicujem.

- včasih tudi tri dni ne visim na forumu. In ponavadi berem teme, ki me zanimajo.

In jaz bi pocel natancno isto, ce ne bi bil moderator.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!