Skoči na vsebino

če bi JAZ bil navaden user


Priporočene objave

Bi vsakič, ko bi se "usral" v tujem "zelju" tudi opravičil.

Sicer pa je vse skupaj spet ratalo nesmiselno, se vam ne zdi?

Popravljeno . Popravil marem
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj, daj Dejvči... A zaradi teh pet mojih postov, ki si jih citiral, si prav z mano v mislih sestavil svoj uvodni referat k tej temi? :lol1: Vau, se ti pa da.

Ali prav zaradi moje pripombe "...kok smo pametn, kok smo fensi..." <_<

No, vsekakor si vzel moderatorstvo smrtno resno!

Aja, med "cepec" in "debil" je po mejem dojemanju razlika. :angry: Pa tut cepec je na tvojem zelniku zrasel.

Pa bodimo natančni, odgovoril si na 6. od 16.-ih argumentov (in to neprepričljivo).

Sicer pa, če se strinjaš, lahko nadaljujeva na NFS, v živo. :devil: Da neboma tukaj smetila.

Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj, daj Dejvči... ....če se strinjaš, lahko nadaljujeva na NFS, v živo. :devil: Da neboma tukaj smetila.

Urbi

koko pa to mislita??

a tkole

:beer2:

al tkole

:friend2:

al pa tole

:fight2:

:?

kvabozabavanaNFSpress

&

dobrdamenebopress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Prvo kot prvo: pohvalm moderatorje saj mislim da kar dobro skrbijo za tale forum. Tut jest sm ene parkat kakšno butasto vun bleknu oz. mi je bila zbrisana tema oz. zaklenjena in sm se potem vseeno opraviču - tudi na PM če je bilo tako in vedno je bil moderator nato korekten oz. mi je razložu kako in kaj ter zakaj tako.

Glede te teme lahko rečem: zanimivo branje, sem užival in se tudi nasmejal. Urbiju bi samo reku da je čist brez veze se kregat z Moderatorji ker oni so tukaj, da povejo kaj je in kaj ni prav oz. se odločijo ali je tema za na forum ali ni.

Mata pa Dave in Urbi kar ostro med sabo se mi zdi... no ampak slej ko prej se bosta zmenila tako ali drugače, v to sem prepričan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mata pa Dave in Urbi kar ostro med sabo se mi zdi... no ampak slej ko prej se bosta zmenila tako ali drugače, v to sem prepričan.

Sva se že! :P

Urbi

p.s.: sicer pa še vedno čakam na kak linkič ala "pravila vedenja na motosvet.com forumu". Da se bo vedlo, kaj se sme in kaj ne... <_< In seveda, če ta pravila veljajo tudi za velespoštovane moderatorje. Ali ne. Črno na belem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari, Dave ti si se pa razpisal

ale po pravic povej kok cajta si rabu da si ta prvi post napisal

:ph34r:

Kar dolg casa sem samo bral nebuloze v eni drugi temi, preden se mi je zdel vredno kej napisat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s.: sicer pa še vedno čakam na kak linkič ala "pravila vedenja na motosvet.com forumu". Da se bo vedlo, kaj se sme in kaj ne... <_< In seveda, če ta pravila veljajo tudi za velespoštovane moderatorje. Ali ne. Črno na belem.

Ne bo jih. Splošna pravila so navedena v forumskih kategorijah in pomoči. Zakonodaje pa ne mislimo pisati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!