Skoči na vsebino

tresenje stopalk za sopotnika


denZ

Priporočene objave

no mam eno težavo....stopalke za sopotnika full vibrirajo....vsi k so se pelal odzadi so rekl isto, zato sm se odloču da nekaj nardim....sam ne vem ka---mogoč kako gumo prek potegnit?!!!!! :? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mam eno težavo....stopalke za sopotnika full vibrirajo....vsi k so se pelal odzadi so rekl isto, zato sm se odloču da nekaj nardim....sam ne vem ka---mogoč kako gumo prek potegnit?!!!!! :? :blink:

Dol jih vzami pa je problem resen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm poglej tm k so pritrjene na karkoli pac ze in vmes vtakni gumijasto podlozko, pa ideja tud ni slaba da cele stopalke prevleces z gumi varjanto.............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti kar dekline voz gor da jih pretrese najprej,doma v postelji pa ti dalje... :lol1:

Upoštevaj nagajička!!! Razn če si gej!? :D

Zajebavam se, ne vzet za res! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej bom jutr dol jih vzel, pa dam zmes, kjer pridejo gor nasšravfane, bom tako malo gumo notr dal...če ne bo pomagalo, pa bom staro mischelinko razstopil pa stopalke not namočil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej bom jutr dol jih vzel, pa dam zmes, kjer pridejo gor nasšravfane, bom tako malo gumo notr dal...če ne bo pomagalo, pa bom staro mischelinko razstopil pa stopalke not namočil :D

A je že kej napredka!? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kej napredka!? :hmm:

za zdej sem gumo tam zmes, kjer pridejo stopalke gor dal....mislim da bo vredu, sam zdaj se zapirajo bolj težko....bom drugo leto stestiru zares.....k zdaj sem sam ob prižganem motorju v leru gas naviral, pa se mi zdi da ne vibrirajo več tolk :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!