Skoči na vsebino

MOTO ščitniki (ledvični pas, želva, komolci, kolena, vrat)


kocka

Priporočene objave

Kaj pa si mislite kaj o tem? Tschul Protector 199 Zgleda kr vredu glede na ceno. A ma slučajno kdo kake izkušnje?

Jaz ga imam že dve leti in sem zadovoljen z njim.....bistvu imam vse od Tschu-la.OK!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk pa "švicaš" tuki odspodi?

Jaz imam Zandono. Prakticno nic ne "svicam"..je fino perforiran hrbtenicnik. Pejt pogledat pa probat...mislm da jih imajo v TC Motoshopu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk pa "švicaš" tuki odspodi?

meni ne deluje ravno zračen. lahko pa da je...

jaz sem vzel od dainese. res je morda kaki evro dražji ampak za tisoče kilometrov se pa splača reskirat 20€ za razliko v udobju.

(morda je pa ta boljši, nič ne rečem!)

moj je po spodnji strani kot da bi mel po celem male rešetke iz aluminija. zaradi tega je stična površina s telesom zelo majhna in je zračnost odlična.

+ v primeru nesreče se ti trije milimetri kolko maš fora lepo podajo in ublažijo udarec. res je, da je pol želva zanič (če gledamo striktno tehnično), ampak hrbtenica pa je tudi cela. (vsaj šanse so kak procent večje).

malo bi blo glupo, da se na vozeku sprašujem zakaj takrat nisem dal 20 ali 30€ več. kaj pa če bi blo kaj drugače...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

benx in ostali, naprimer sam se kr spotim pod dainesovo "želvo" pa ima tudi tole alu za "1x" uporabo. Kar se pa tiče udobja, pa morm priznat da se brez več ne znam peljat, zadnjič na hitro skočil samo z zapeto jakno in hlačami, pa mi je cel čas nekaj manjkalo, tako da korzet mora bit :naughty:

Jo je pa brat vozil tud na 4x kolesu, mu je uspelo počohati plastiko, ampak satje se ni deformiralo, čisto tako za info :boobies:

Popravljeno . Popravil Electric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Tut jst se odločam za nakup tega ščitnika, pa če bi mi lahko kdo povedov kako ščitnik stoji na prsnem košu, če je recimo kombinezon mal širši, a bi se mi pol zelo premikov?

Zanima me za predvsem te 2 ščitnika, tudi kakšno je udobje, oz. ker je boljši?

Hvala za odgovore.

techchest.jpgdainese_thorax_chest_protector.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jst se odločam za nakup tega ščitnika, pa če bi mi lahko kdo povedov kako ščitnik stoji na prsnem košu, če je recimo kombinezon mal širši, a bi se mi pol zelo premikov?

Zanima me za predvsem te 2 ščitnika, tudi kakšno je udobje, oz. ker je boljši?

Hvala za odgovore.

techchest.jpgdainese_thorax_chest_protector.jpg

Jaz imam sicer ščitnik od zandone. Ne vem točno kaj misliš s tem, da je kombinezon malce širši. Jaz svojega uporabljam tako po d dvodelnim kot enodelnim kombinezonom in se nikamor ne premika (kombinezoni so mi namreč normalno tesni).

Drugače pa ima Dainese eno super kombinacijo hrbteničnika in ščitnika prsnega koša (GILET WAVE 2). Ima ga tudi Alpinestars (Track Vest) vendar mi ta ni sedel tako lepo kot od Dainese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jst se odločam za nakup tega ščitnika, pa če bi mi lahko kdo povedov kako ščitnik stoji na prsnem košu, če je recimo kombinezon mal širši, a bi se mi pol zelo premikov?

Zanima me za predvsem te 2 ščitnika, tudi kakšno je udobje, oz. ker je boljši?

Hvala za odgovore.

če ti je kominizon prevelik se ti bo premikal... in v takem primeru se zna zgodit da ne bo več opravljal svoje funkcije.

zato se ti res bolj splača vzet kaj takega kot ti je predlagal marko55.

dainese_thoraxwavepro_protection.jpg

če že imaš dobro želvo, pa potem kaj takega... samo meni hecno zgleda, vse te naremnice. mene bi motile, še posebej če si daš potem želvo čez.... lahko pa preizkusiš pa poveš.

dainese_thorax_pro_back_zoom.jpg?1258310453dainese_thorax_pro_zoom.jpg?1258310452

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morm it probat če se bi mi kej premikalo ja, drgač je pa "problem", ker imam že samostojno želvo, hvala vama za odgovore :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo za šalo: najboljši ščitnik prsnega koša so velike joške!

malo za šalo: ta je pa res globoka... me zanima kolk časa si mogu razmišljat da si se jo spomnu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

ponavadi majo usnjene hlače, te boj športne na teh delih že ščitnike, tko da zna to potem motit.

bojo pa drugi k so bolj profiji znali povedat.

Moje nažalost nimajo :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima prodam AXO 2 delni kombinezon star 2 leti, skoraj neuprabljen! velikost (m) L

Popravljeno . Popravil klogregy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem z Tschul Protector 199 izjemno zadovoljen, švicam ne, res je da sem se mogel navadit da morem hlače prek potegnit, ker imam dvodelni kombinezon in to je to. Priporočam + zelo ugodno v motobee + po moji oceni kvalitetno

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem z Tschul Protector 199 izjemno zadovoljen, švicam ne, res je da sem se mogel navadit da morem hlače prek potegnit, ker imam dvodelni kombinezon in to je to. Priporočam + zelo ugodno v motobee + po moji oceni kvalitetno

Tudi moja MBRjeva iz Motobee-ja mi odlično služi, sploh v primerjavi s staro IXSovo mi je všeč nastavljivost naramnic (lahko prestavljaš sprednji del naramnic, so na ježka in jih lahko daš poljubno bolj na stran ali bolj na sredino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velcro na želvi imam obrabljen (=ne zdrži več silnih sil trebuha :naughty:). Šivilja je rekla da ni problema to urediti (došiti nov mehki del na pas), ampak da ima samo 1cm široke trakce za "normalne obleke" in da mi došije, če ji prinesem tako široko zadevo.

Pred leti sem v cityparku v eni šiviljski trgovini dobil 10cm široke ježke (ki sem jih porabil v prtljažniku avta za fiksacijo obvezne opreme na stene), zdaj pa tam več nimajo tega :angry: Se komu sanja, kje bi dobil tako široke ježe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje dobit ti ne znam pomagat, lahko pa za kratkoročno rešitev poskusiš tole :)

Z užigalnikom "nežno" malo požgeš "tamehko" stran, toliko da se tiste zankice spet malo skrčijo, pa bo nekaj časa držal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te jezke sm jst pr oddelku z lepili in takimi zadavami nekje vidla (mislim da spar, dela pa mislim da patex) tako da se tam. malo poglej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če ti našije tiste ozke, enega zraven drugega...? Aja 1cm so... Drugače pa, 2cm se da povsod dobiti, po vseh trgovinah z blagom in šiviljskimi zadevami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!