Skoči na vsebino

MOTO ščitniki (ledvični pas, želva, komolci, kolena, vrat)


kocka

Priporočene objave

Odpres zadrgo in ga porezes na zeljeno obliko dimenzijo. Pena je kompaktna in se ne cufa, ce imas oster noz. Poizkusas celado in scitnik, dokler ni vse ok. in ne moti tvojega pogleda na levo, desno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ve kdo kje dobiti najbolj "cheap-shit" ščitnike za kolena + komolce?

Rabimo za ene zelo uizi kontrolirane padce, tako da ne bi uničevali opreme za 200 eur. 

 

lp in hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jih prodajaš zasebno rabljene? Ker za to ceno jih dobim nove, jaz iščem res cheapshit.

 

V Motonautiki sem videl za ene 50e ampak se mi ne da do MB samo zaradi tega. Je kje bližje še kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx, tole je kar uredu ideja, čeprav bi raje videl da prej dobim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Se je morda kdo spravil doma zašit kos wind stopperja za ledvični pas?, vse zadeve ki jih je mogoče kupiti so neka varianta še podložene zadeve da te greje, jaz bi pa res rabil samo en tak trak toliko da ne prepiha. in ker iščem neko zadevo relativno tanko mi sedaj odveč hodi sezono rabljena hrbtenična zaščita velikosti L, brez ene praske v original embalaži, kot novo =)

 

alpinestars-bionic-12.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 9 mesecev pozneje...

kaj bi priporočali za zaščito kolen za vroče poletne dni. hlače imam draggin jeans, ki pa imajo samo kevlar, ni zaščite pred udarci. razmišljam v dveh smereh - kupim vložke in dam šivilji, da nardi žepke na notranji strani kolen. pri tej opciji me najbolj skrbi, da pri eventuelnem padcu ščitnik ne ostane na prednji strani kolena, ker hlače so kar široke in opletajo. druga opcija je nekaj samostojnega, kar se pritrdi okoli noge. negativna stran tega je, da ni tako clean look, če ne pritrdiš pod hlače. poleg tega ne vem kaj bi bilo za kupiti od teh samostojnih. veliko jih je nekih rigidnih plastičnih, ki pa mislim da niso za na cesto, so bolj mišljeni za offroad verjetno. kaj bi priporočali torej, iščem pa nekaj kar ima CE 1 stopnjo. lahko tudi stopnjo 2 samo ne da je 100 EUR. tam okoli 50 EUR. predvsem me zanima če ima kdo kake neposredne izkušnje - udobje, vzdržljivost, preprostost uporabe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz trenutno uporabljam motocross ščitnike, pod širokimi kavbojkami. Z njimi se počutim dobro, niso tako togi. Tudi padec so dobro zdržali. Cena je bila 30 eur. Bom pa kupila kavbojke s ščitniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako kot Karmen1, testirano za 30€ bombasticno.

Imam pa take, ki imajo zglob v kolenskem delu, tako da ne ovirajo pri motoriranju, niti pri hoji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Odlocam se za nakup zelve pa sta mi dvoje padle v oci... Ma kdo kake izkusne lahko kaj svetuje... Ena je ufo vector druga pa zandona shark evc x7... Lp

tc-sport.si/si/page/detail/gitm/8637/?wsref=ceneje-si

www.bscenter.si/motoristicna_zascita_hrbta_ufo_vector

Odlocam se za nakup zelve pa sta mi dvoje padle v oci... Ma kdo kake izkusne lahko kaj svetuje... Ena je ufo vector druga pa zandona shark evc x7... Lp

tc-sport.si/si/page/detail/gitm/8637/?wsref=ceneje-si

www.bscenter.si/motoristicna_zascita_hrbta_ufo_vector

Odlocam se za nakup zelve pa sta mi dvoje padle v oci... Ma kdo kake izkusne lahko kaj svetuje... Ena je ufo vector druga pa zandona shark evc x7... Lp

tc-sport.si/si/page/detail/gitm/8637/?wsref=ceneje-si

www.bscenter.si/motoristicna_zascita_hrbta_ufo_vector

Odlocam se za nakup zelve pa sta mi dvoje padle v oci... Ma kdo kake izkusne lahko kaj svetuje... Ena je ufo vector druga pa zandona shark evc x7... Lp

tc-sport.si/si/page/detail/gitm/8637/?wsref=ceneje-si

www.bscenter.si/motoristicna_zascita_hrbta_ufo_vector

Odlocam se za nakup zelve pa sta mi dvoje padle v oci... Ma kdo kake izkusne lahko kaj svetuje... Ena je ufo vector druga pa zandona shark evc x7... Lp

tc-sport.si/si/page/detail/gitm/8637/?wsref=ceneje-si

www.bscenter.si/motoristicna_zascita_hrbta_ufo_vector

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raje kot te trde želve poglej v bs centru za forcefield in clover. so bolj udobne pa tudi zascita naj bi bila boljsa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ledvični pas: Zanima me, koliko vas ga sploh uporablja?
Včasih dobim občutek, da mi je odveč. Extremni motorist nisem, tako da mi ledvic med vožnjo ne premetava, ne vozim pa se niti v kratkih majicah in mikicah.

Torej, ga uporabljate ali ne?
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se mu kar dolgo upirala, odkar pa sem ga začela uporabljati, ga redno. 

Z njim se počutim bolje. Poleti, ko je zelo vroče, mi preprečuje prepihavanje v ledvenem delu, tudi če sem pod jakno vsa prepotena. 

Ko je hladneje, pa me dobro greje. 

Tako da sedaj, brez njega ne več.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na tvoj motor, ki si ga lastiš, je tudi stil vožnje tvojega in mojega bistveno različen.
Na ADV bajku se ne dosegajo takšne hitrosti (z FZ6-ko si takoj na 130km/h), plus tega pa sem dobro "skrit" za vetrobranom.

Ne vem, včasih ko vidim motoriste na kupu, dobim občutek, da samo jaz "še to" uporabljam.
Popolnoma mi pa je jasno, da nekdo to uporablja na cestakih in sport touring motorjih, kjer voznik ni tako v zaveterju, plus tega pa so hitrosti bistveno višje.

Drugače pa Karmen, hvala za mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!