Skoči na vsebino

tresenje motorja


atomaz12

Priporočene objave

Ali se tudi vam dogaja da vam skuter pri 80 km/h se začne tresti.Zanima me zakaj?Prej teh problemov nisem imel.Moja končna je bila 95 z original auspuhom.Nato sem strgal gas in doma zrihtal.Sedaj nimam dobre končne samo 85 in motor se mi začne zelooooo trest kot da ga bo razneslo.A morda kdo ve zakaj kaj naj naredim.Imam piaggio typhoon. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž se ti uplinjač ne odpre do konca. Da bi pa zaradi tega motor tresel....No, najbrž si zadel prav tiste vrtljaje ko imajo vrtljivi deli motorja kritične obrate, takrat fanj trese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede odpiranja gasa.........ce das z fergija dol filter in pogledas vanj moras videt batek ki odpira in zapira pretok zraka, no keca je v tem da ko imas gas na ful odprt (gas rocka do konca; pomemben je hod zajle), se mora ta batek do konca dvignt....................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ni to!!Men zmeri če grem čez 80 tam nekje začne se motor ful matrat ko da bi u prazno šlo pa trest pa sliš se ko kompresor.Ko pa spustim gas je pa spet dobr.Sem že pomislil da bi bila to blokada sam kaj ko je prej pa normaln mi šlo 90 brez problemov.Tut na pospeških se mi pozna da je slabo!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ni to!!Men zmeri če grem čez 80 tam nekje začne se motor ful matrat ko da bi u prazno šlo pa trest pa sliš se ko kompresor.Ko pa spustim gas je pa spet dobr.Sem že pomislil da bi bila to blokada sam kaj ko je prej pa normaln mi šlo 90 brez problemov.Tut na pospeških se mi pozna da je slabo!! :angry:

hmmm :hmm: lezaji na blajarci mogoce....... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ni to!!Men zmeri če grem čez 80 tam nekje začne se motor ful matrat ko da bi u prazno šlo pa trest pa sliš se ko kompresor.Ko pa spustim gas je pa spet dobr.Sem že pomislil da bi bila to blokada sam kaj ko je prej pa normaln mi šlo 90 brez problemov.Tut na pospeških se mi pozna da je slabo!! :angry:

najboljš je da ga pelaš nekomu, k se spozna na to, da neš brezveze razdiral cele mašine, pol pa ugotovil da je čist nekaj tretjega....

drgač pa mal poglej tist batek v fergazarju (preberi post od PSI_Hunter-ja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm mislim da to nebo mogoče,zato ker ga bom ven iz garaže dal šele spomladi.Poskusil bom naštimat gas,zamenjat svečko,pa vam povem kako se je obneslo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!