Skoči na vsebino

tema, ki naj gre prosto pot


Priporočene objave

veliko pogovornih tem proti koncu ali takoj zabluzijo zato sem se odločil odpreti temo, ki bo ciljala na osnovi kaosa ustvariti večjo forumsko kulturo

kaos pomeni dovoljeno razvijanje teme v karkoli, s komerkoli ampak ker je kaos pravzaprav z določenimi smernicami predviden potek dogodkov, bi tudi jaz ponudil eno interno pravilce, ki naj bi se ga v tej temi, z vso vašo vloženo dobro voljo, poskušali držati vsaj malo;

- posameznik naj nebi imel dveh objav zaporedoma (lahko pa v eni odgovori večim, kar je enako uspešno)

ker si bo mogoče sedaj kdo mislil, >ja s čim imaš pa namen začeti to svojo klobaso<, je odgovor, >klobasa se je začela z mojim postom<

če komu ni kaj jasno, lahko vpraša kar v témi, ker je pač odprta v prosto presojo

zaključna misel bi bila, da ni pomemben avtor teme, temveč ljudje, ki v njej pustijo svoj pečat, kakršenkoli že je; v nadaljevanju pa bi seveda tudi avtor postal človek, ki sodeluje pri razvoju teme

namen ni ocenjevati posameznika ampak v osvobajanju prostega mnenja, ker ni točno vezanega naslova

zakaj mislite? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm šel gledat avtomobile,ena honda je bla čist zanič,toyota corolla bo pa mogoč še moja...BX je šel namreč stran

(a sm dost dobr začel)KR NEKI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nije još Japanac napravio mašinu koju Bosanac nebi mogo da je sjebe :naughty:

So pa japonci cenejsi ko kaki drugi (nemci,...), zal pa tut hitreje izgubljajo na ceni, spet pa lahko to kompenziras z zanesljivostjo,.....,manj stroskov raznih popravil.... ma na koncu ti preostanejo le se lastne preference (kaj ti je lepse, kaj bolj ustreza tvojim potrebam..........)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm šel gledat avtomobile,ena honda je bla čist zanič,toyota corolla bo pa mogoč še moja...BX je šel namreč stran

(a sm dost dobr začel)KR NEKI

Pol bova pa lahko ustvarla Corolla fan club in kazala najino "zero image" personality... :lol1:

P.s.: Upam da je avto bel.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ločena?

ločitev -tve ž (i) glagolnik od ločiti: a) ločitev

rude od jalovine / ločitev cerkve od države; ločitev

sodstva od uprave / publ. ločitev duhov razcepitev v

nazorsko različne skupine B) po ločitvi se je preselil v

drug kraj; tožba za ločitev; vzrok za ločitev /

ločitev zakona c) ločitev od dekleta je bila težka;

ločitev od domačega kraja / ne jokaj, ločitev bo

kratka ne bova dolgo ločena

• vznes. zdaj bije ura ločitve zdaj se moramo ločiti

* jur. ločitev (od mize in postelje) v cerkvenem pravu

pri kateri zakonca pretrgata zakonsko skupnost, ostaneta

pa v zakonski zvezi

Vir: SSKJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj mislite? ;)

iz navade. in vecinoma prevec.

kar skodi lepoti duha in zunanjosti; predvsem ko se zacnes zaradi brezveznih stvari brezveze brezvezno cirkulirati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker gre vse po planu (plan je, da ga praktično ni) izražam enormno veselje (jupiii) in želim podeliti z vami te lepe današnje dni, obsijane s toplim soncem, ki kar vlečejo vse najboljše človeške lastnosti na plan - tako je bilo čutiti do sedaj

s tem tema nikakor ni zaključena ampak se je mogoče seme ravno dotaknilo jajčeca in začelo drezati vanj (ves postopek da to tega pride pa že nekako poznamo in ga odobravamo)

čemu tako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V firmi je danes žur.

Od nas se ločuje sodelavka, ki odhaja v zasluženo penzijo.

Torej se je bomo odslej smeli spominjati.

Sodim, da se njena jajčeca ne zmenijo več kaj prida za vsenaokoli brezglavo begajoče spermatozoide.

Draga naša Lidija... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAŠA LIDIJA JE PRI VOJAKIH

Pozno ponoči za mizo sedim,

skozi okno vidim le sebe,

joj pa kako, srečen bi bil,

če v šipi bi videl še tebe.

Včeraj sem poslal paket,

stavri, ki si si jih želela,

trojne SMB najlonke s črto

in kvinto, da si boš zapela.

Draga naša Lidija,

že dolgo si v armeji,

čeprav je daleč Kikinda,

si v našin srcih ti.

Če pa kdaj ti bo hudo,

ko stala boš na straži,

ti kar pogumno zavriskaj si, jodlariiiiii,

umrite gušteri.

Doma te vsi pozdravljamo,

ata, mama. boter Vinko, gospod župnik,

šeke in pujčeki.

Mi zdaj vsi mirno spimo,

ker vemo, da čuvaš nas Ti.

Draga naša...

Na žalost moram zdaj končat,

petelinčki so zapeli.

Drži se in vse bo v redi,

tvoj zaročenec Fredi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po glavah prisotnih skaklja grižav, algastozelen incubus.

Pogosto se za hipec ustavi in neopazno zašepeta v male možgane (brez jajc) drobceno zavistno misel.

Tarča se silovito stresa od kolcanja in izstrelki frčijo v prazno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poljub krasnim devam, ampak z usti druge glave, torej vljub

skrajno dejstvo o nezanositvi takšnega početja je raziskal nek gospod, al(l)a mu vera

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurz,nič ne bo s corollo-doma hočjo da majo mulci mal bolš avto=>kia sephia l.'98 jebemti zakaj dela notar samo do 3h?(pogljte čas mojega posta;))

drugač je pa dons prelep dan,tistih 8h v šol je blo preklet mučnih tako za nas kot za prfokse,čeprov nismo kej dost delal...sicer nekej pravjo da mamo pondelk pa tork še šolo,ampak že vidm da ne bo nič iz tega :D

življenje je lepo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..je le želja po doseganju krancaline ob 5.00 zjutraj

semazavna ordarina preklatila klitorasto uribaso

septovna preiztekana, mervitnica drobojnsta

kmekija postončna bledana tojisa, klazuč

spogoda ifani glanpops, lozah mnarea

opsljisme veéktrce, ziblana bonhka

rrrrhga!!! opzanjlea amrka, šnita

mtosna rekivanut čerpv zpans

gelcemi češupne oraz.......

..

zopet bo težko vstati v enoličen vsakdan

pomagajmo si

prepustimo se

naj glava postane lahkotna, mehka, nezamarjajoča

mižimo in roke navzkriž držimo

teče in odnaša

odnaša slabo, nadomešča ga..

..dobro

odmižimo

ni postopek, je način

način življenjske moči

ujete v telesu

sproščamo

zmaga ni blizu..

je že tu

pograbi

porabi

rabi, dolgo

za vedno

zmeraj

vse v redu, misel je prosta

1-800-D.J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Batzajla na ktero šolo pa ti hodš, da maste sam do torka šolo, na gimjes jo mamo še u sredo :BUA:

LP by gebre

srednja elektro in strojna šola kranj-ISKRA po domače.

sej zdej sm zvedu da so v sredo kao ene interesne dejavnosti(obvezne izbirne vsebine).v torek bomo gutov namest v šolo naredil en izlet v ljubljano-pa ne prfoksam povedat ;)

sidarta je bla (spet) zakon,samo hudič ker ma ta dvorana preklet švoh prezračevanje(če ga sploh ma),da sem bil prehlajen(in sem dons še bolj),da so bli skreti polno zasedeni(mene pa je tiščalo scat) in da sem bil lačen.ampak vseen-blo je da best :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem pisal kolokvij iz multivariatne analize...in glej ga zlomka.....si napišem par stvari na klop :BUA: ...pa pride predavateljica v učilnico in reče da nas bo presedla....joj ne mene....v učilnici sedi približno 100 folka...presede 5 ljudi...med njimi valjda mene....in me presede direkt v prvo vrsto...potem deli teste in se ozrem nazaj da vidim če imamo iste teste in že vidi mene kako gledam nazaj..."no kolega še en pogled in vas pošljem ven"....joj...kje me najde....ok...sem mislu da bo vse v redu ...ne, celih 45 min stoji poleg mene in gleda večinoma vame nekaj pa po razredu....ma jst nimam sreče....se mi je kolega v zadnji vrsti zahvalu da sem mu napisal par stvari na klop in da sem mu omogoču da je malo plonkal...tako je življenje...nekdo vedno najebe...sam zakaj vedno jst :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da sem mu omogoču da je malo plonkal...tako je življenje...nekdo vedno najebe...sam zakaj vedno jst :hmm:

hja, men so pa vedno rekli - zakaj ti nič ne plonkaš in švinglaš?

pa sem vedno rekel, da se mi ne zdi vredno ... če znam, znam, če pa ne, pa itak pojma nimam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ja pa blazno tečen dan nevem zakaj nekako bi moral bit srečen po tak dobrem vikendu pa se ne počutim dobro telo je OK glava pa kar luta spet nisem zaspal do 4.ure bioritem mam zjeban zunaj negravžno sivo nebo še dobro da se temni je boljše malo bolj pozitivno zgleda vse mesto je okrašeno pod oknom stojnice z vso kramo in govejo muziko polno lučk kaka skoda energije folk pa se tak blazno trudi bit praznično dobro razpoložen dobesedno se mi zdi da vsi silijo v tebe "juhu prazniki so bodi vesel juhu srečno to srečno ono" ma skinite mi se celo leto sem 99% časa vesel zdaj pa se mi enkrat ne da smejat vsakemu in se debilno srečno to in ono pa vsi šokirani mami sem rekel da letos niti slučajno da ne vidim novoletne jelke za koji kurac bi moral pol vsak dan trikrat sesat iglice ma visek da te ze od polovice novemba buzerirajo z prazniki se moja mama ki to malo bolj emocionalno gleda pravi da prazniki niso več to kar so bli ker je vse skupaj preveč posiljeno umetno ko slovenski filmi ki se trudijo bit duhoviti ali resni pa jim ne rata ker se preveč trudijo še dobro da za božič nikoli nisem doma in nimajo kakih idej da bi letos bil šunka juhuhu bo počakala kak dan hren mi ne leži preveč ker babica vedno tak močnega naredi da še 3 dni ne smeš v nobeno družbo da v kombinaciji z trdokuhanimi jajci ne omenjam ma nevem zakaj vedno sovražim praznike pa te masovne norije ko ovce skačejo iz trgovine v trgovino cele histerične ker še ni tega pa onega darila tudi letos bom namesto daril daroval v dobrodelne namene fundaciji pervy in naredil sebi dobro delo mogoče bi mogu spet v amsterdam za novo leto tam je bolj na easy ni take histerije ko tu treba pogledat 30 jurjev je program ja ja amsterdam to bi bla rešitev uuuu ko paše zdaj marilyn manson - kkk took my baby away iz ramones tribute albuma še dobro za muziko je že kar bolj cool ma ne če dobro premislim je že celo cool hmmm ne ma i feel pretty good mogoče bo pa le pa goveje muzike ne čujem več ops bo teba na repeat dat kje je še kak dober komad ooo evo sem čist pozabil na nove rhcp o havana affair baby make me loco cuban talen show baby make me mambo i used to pick up banana huray o havana now i work for cia hurey usa whooooooooooooooooooooooooooooooooooooooosssshhhhhhh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moč raji

svobodo staji

svilene gate

želje zrnate

preteklik vsakdan

leto mineva

človeček rodi se

blagajna se polni

koji kuratz

treba veselje

že vem

živi naj se hepi

tudi če pravega

razloga ni

..je je

sex&mopeds&wat'ev'r'u'like

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o :o :o

OD DANES NAPREJ, SE BO DAN DALJŠAL. SPET BO PRIŠLA POMLAD IN VSE TISTE ROŽICE...PA MOPEDI BOJO SPET NA CESTAH...PA SAM U MAJČKAH BOMO...PA DOPUSTI BOJO...PA MOTOZBORI... LJUBIM ŽIVLJENJE. :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o :o :o

OD DANES NAPREJ, SE BO DAN DALJŠAL. SPET BO PRIŠLA POMLAD IN VSE TISTE ROŽICE...PA MOPEDI BOJO SPET NA CESTAH...PA SAM U MAJČKAH BOMO...PA DOPUSTI BOJO...PA MOTOZBORI... LJUBIM ŽIVLJENJE. :OK: :OK: :OK:

pred tem bo pa padel sneg,s frendi bomo šli na kofce in ga žurali,čez dan se nastavljali soncu...mogoče pade kšna turna smuka če bo sneg....tud zima je fajn:)

ampak poletje pa rulez!!!

kakorkol,živlenje je lepo

in danes je vreme kot nalašč za zadnji dan pouka letos :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je pa en tak lep dan sonček sije ko zmešan da sem mogu roleto spustit da sploh kaj vidim na ekran vstal ob 9.15 počohal levo in potem desno modo vse skupaj lepo nastavil nazaj na mesto čokolino za zajterk wc z literaturo tuširanje vožnja v mesto parkplatz najdo v prvo skadil cigareto do pisarne zamudil 20 minut ni panike vsi pozitivno razpoloženi preverim mail nič dela sama povabila na pijače in čage dekoracija na mizi ima ful sočne fruti bombone iščem primerno muziko najdem buena vista social club dobim sončni cubana feeling sicer mi ne gine sedenje za računalnikom do 7 ali 8 zvečer ampak ni panike ker danes je pa res tak lep dan - Soy baile en el sol porque está un bellamente día :OK: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!