Skoči na vsebino

tema, ki naj gre prosto pot


Priporočene objave

:angry: saj vem, da bo po novem letu boljše :angry:

ma ja sej vem, da se ne odgovarja na poste....pa kaj???!!!

kerga leta si to mislila :? :hmm: :cry:

u pizdo...ze tri dni ne spim....jebemti pa da bo boljs... :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj je vstal(a). Zunaj lep dan, krasen, čudovit. Najprej je šel v temo Dobro jutro in tam napisal "Jutro....". Nato spil jutranjo kavo, malce pomeditiral o bistvu življenja. Ni mu ratalo, vse bolj se je zaplezaval v razmisleke o tem, kaj mu manjka in kaj ne paše na tem svet'. Tema "Im so fu*kin depressed=(" je bila ravno pravšnja, da svetu še enkrat oznani, kako depresiven in razočaran je. Še kakec v "Ljubezen", pa potem še v "Nemir" in "Cigareta..." Ni pozabil niti na "abstinenčno krizo" (od mopedov seveda), pa še v katero...Shit na kvadrat, na tretjo, na quadro... cela jeba, le kaj naj? Nekako se mora izviti iz tega stanja, v katerega se je zavil kot stari indijanci v svoje ročno vezene deke. Nič boljšega - pogled v forum "Motocikli" in nekaj tme o najnovejših hondah, yamahahah, suzukah... v ene tri ali štiri je dodal pomenljiv in izrazen "wow cool to mene hoče" ali kaj podobnega. Življenje je postajalo spet lepše, napetosti so se sprostile. Še nekaj objavic v teme o čestitkah za rojstni dan, pa čestitke kar tako, pa še pogled v pobegovalnice z naslovom Lord of the Rings in Vse o Ardi... Ja kako lep zaključek dneva. No, na večer je še malce pobentil v Politiziranju čez državo, čez davke, carino, policaje, pa čez vse, kar je pač bilo pri roki. Za konec pa še obvezna "nočka" v temo z naslovom Lahko noč. Zdaj so vsi vedeli, da gre tudi on(a) kdaj spat. Kako izvirno.

Šel je popolnoma samosvojo depressivno pot...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel je popolnoma samosvojo depressivno pot...

:lol1: :lol1: :lol1: ojej...dobro napisano, zelo dobro...he he he ...ampak pozabil si bistvo...pomaga pa le Prozac pa se kak Lexaurin pocez... :lol1: :lol1: ...yeaaaaaaaahhhhhhhhhh.... :yea2: ....kaksen dan... :devil: :wub: ....skrajno lepo... :grim :grim .... :yea2: ...kr'neki....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zunej tko lepo naletava sneg..jst pa morm it v šolo...pišemo matematko,ampak verjemte da so odvodi pa grafi zadnja stvar k mi gre zdele po glavi.komej čakam petek da gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj je vstal(a). ...

...Šel je popolnoma samosvojo depressivno pot...

pozabljaš glavnino; ko vstane, si naredi zajtrk, spije kofe, poljubi otroke in uporabi možgane pri komunikaciji z ljudmi v trenutkih, ko ne komentira polnih izjav

spet čas je kosila, dremeža, popoldanskega piva, občudovanja narave in spet mali skokec pred ekran, kjer fizično mu nedosegljivi urezujejo svoje misli

mogoče je le problem nezavedanja v tvojih očeh, medtem ko ta človek v početju popolnoma uživa in to je glavno, bit sproščen, član neke skupnosti, imeti sposobnost kakršnegakoli pisanja, kdajpakdaj malo ponagajati ali se sporeči

vsakdan je lep, tudi če je vskadanji, to omogočajo človekova čutila, pomembna je njihova naravnanost, tu pa gre prosto po posamezniku, držimo skupaj

vsakomur svoja pot pripada, nekje se križajo, nekje stikajo, spet drugje odbijajo...zmanjšajmo odboj na najnižjo možno raven, brez uporabe prisilnih sredstev kontrole občutkov in omogočimo tudi lasten dvig meje tolerance, po drugi strani pa nikoli ne pozabimo obrambnega živalskega nagona, ki nam ga je podarila ena in edina skupna nam univerzalna mati

ljubimo jo kot glaven vir naših občutij, ljubim jo kot glaven vir mojih občutij, ljubi jo, kot glaven vir tvojih občutij, ljubite jo, kot glave vir vaših občutij

mir z vami, ljubezni poln

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tema je zunaj, pa mrzlo je. bi pasalo mrzlo pivo. gre kdo? dajte no, dolgčas mi je, domov pa ne grem. :cry:

no, gre kdo? :?

no :cry: :?

nooooooooo, plizzzz :? :wacko: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tišina.

Popolna tišina.

Nato poči,zaklokota.......

Zasliši se bobnenje padajočih stvari,voda,voda,voda.......

Bemti blokovsko gradnjo!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa je mimo ta evforija s čestitanjem, slinjenjem in puhlim govoričenjem za Novo Leto ... sem si mislila danes zjutraj ... pa vendar ni bilo tako ... stal je tam kot ponavadi ... samo podal mi je roko, me stisnil in me dvakrat iskreno poljubil ... ni rablo puhlih besed, ni rablo ničesar ... samo stisk roke in topel pogled, ki je povedal vse ... bilo je eno najlepših voščil kar sem jih kdaj prejela ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upokojenci...

pa kaj je z njimi, da gre človek ob 00:45 špilat bas kitaro :huh:

pa še to, da jo je imel priklopljeno na ojačevalec

vsa bajta se je tresla

mislm, da mi ni treba posebej napisat da sem "dobro" spal <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti bi šel lepo v garažo,snel akrapkotov lonec (no mogoče tud to ne bi blo treba :P ) in malo 'ogreval' hondico... :naughty: če te kej praša,reč da si slišal da jo je dobro čez zimo včasih mal zalaufat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upokojenci...

pa kaj je z njimi, da gre človek ob 00:45 špilat bas kitaro :

upokojenci......bas kitara....ojačevalc...00:45....

I don't get it??? :( :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je bil, je in bo dolg dan

spat sem šel zgodaj, to je ob 3.00 zjutraj

iz vidika osebe, ki ob tej uri ustaja, je to zares zgodaj in zato ker mi je ta vidik všeč, sem ga privzel

spat sem šel danes, zgodaj ob 3.00, dan bo dolg sem si rekel

spanje, mirno, začuda?

ura 8.00, spet danes, dan je še dolg, se zbudim, nič zaspan, nič utrujen ali podrt, trebuh zavija, kot volk (pokažem mu kdo je gospodar, in ga ne nahranim..) čeprav zadnje čase pred 12.00 sploh ne jem;

fizično se prepričam in potrdim, da je 5 ur spanja premalo, se obrnem na čvrstem jogiju (kak je fin, škoda, ker ni od danes), to je prva sprejemljiva stvar, ki ni od danes, in oddremam, nakar 9.30, telefon zvoni

ma jebe.. mu ma.., kdo je, čudna številka, a čem dvignit, pa naj bo, saj je danes;

opravim, zadovoljno, veselo, malo redkobesedno, pa kaj, če 3/4 glave ne dela normalno in potegnem še kako uro, lepo určico, do pol enajste+tel. pogovor

ustanem danes, še vedno ta glaven dan, čeprav koledarsko ni nič posebnega

začnem razmišljat, mineva čas, nič se ne zgodi, malo se pokraca, zamiži, opravi klasiko, nakar bi bilo dobro jest

postavim dve jajčasti jajčki na pult in opazujem njun boj; pult je nagnjen in obe se poženeta proti robu in ko varno podstavim roko, za ublažitev padca, seveda danes, se hitrejše jajce premisli, udari kontra premik in od roba požene nazaj, proti sledilnemu jajcu

udari ga, silovito, nepričakovano in mu prepove nadaljni premik, kajti gospodar jajc je budno opazoval njun poskus bega

na srečo za obe jajci in njunega gospodarja, se je izlet končal brez poškodb, zato vam polagam na srce: lastnih jajc smo mi gospodarji

še vedno je danes in še kar nekaj časa bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bo jutri danes.

In včeraj je bil včeraj danes in danes jutri.

In sploh je vedno in redno danes.

Mogoče je ravno zato danes tako dolg.

Ker obljuba dela dolg.

In nekdo je obljubil, da bo nekoč konec sveta.

Pa menda ja ne danes??!! :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ne bo konec sveta. B)

Ker si moram še depilirati noge,

ker moram pregledati domače naloge in torbe,

ker moram do konca skuhati enolončnico z domačimi jetrcami in kolerabico,

ker moram ŠE ENKRAT od začetka do konca prebrati

"Z vsako pesmijo me je manj" pokojnega Marka Pavčka,

ker moram poklicati ljubega in mu povedati, da je dobil pošto,

ker moram razmisliti, ali bi že danes podrla novoletno jelko ali šele konec tedna,

ker moram zvečer zlikati srajce in zložiti gatke,

ker moram poklicati Vale in ji povedati, da jo imam rada zaradi nekega posta, ki

ga je danes v neko temo napisala,

ker moram pobrisati prah,

ker moram poklicati k Špičku in se zmeniti za prasca za ljubijev rojstni dan,

ker moram Bibiki poslati sms in jo SPET napizditi in hkrati polupčkati,

ker moram popiti še "kozarec vina na dan odžene zdravnika stran",

ker moram po dolgem času Pepetu poslati sporočilo, da pogrešam njegove

italijanske kancone ali vsaj delčke njih,

ker moram Nearrainu, mojmu krteku in prjatlu povedat, da lahko jutri greva

na krvavice in se potem mal zjokat nad vsem, čeprav ni razloga,

ker moram Gaji polakirati nohte, ker sem ji že predvčerajšnjim obljubila,

ker moram poklicati mamo in ji povedati, da brez nje itak ne bi šlo,

ker moram obvestiti ata, da sem mu povezah že za v petek zrihtala kardiologa,

ker moram še do sosede in ji podariti buteljko muškata in jo polupčkati, ker se

sekira, ker se njen pes goni in misli, da me s cviljenjem moti,

ker moram,

ker moram,...............................................

Neeeeeeeee, danes definitivno ŠE NE BO konec sveta. B)

Ker ne more biti. :yea2:

Ni časa. :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemti,ne vem zakaj ampak res se vleče ko smrkelj.dan mislm...Danes se vleče k smrkelj.

zujtrej sistematski pregled ob 7h.in ker nas je 5 komadov prišlo 5 minut čez 7,smo mogl 5 krat po 6 minut čakat da smo potem lahko spet 5krat6minut poslušali predavanje o prehladu,gripi in vročini.ej jako zanimivo;res nisem vedel kašni so znaki prehlada in da se morm nalivat s čajem če fašem gripo.sem mislu da nas bojo presenetli in dal predavanje o seksu al pa mogoče drogah,drugega zanimivega od dohtarjev itak ni za pričakovat.naprimer gledanja videokasete s posnetki z lanskega pariz-dakarja.jah no...

potem pa,no tisti pregled bi nekako že preživel,ampak odvzem krvi!jebemti,ta odvzem je podaljšal Danes najprej za 5krat2minuti ležanja na tleh ordinacije (ker prenavljajo 'pravo' ordinacijo,so tle brez postle... <_< ) in potem nadaljnih 5krat6 minut sedenja v čakalnici 'do streznitve' in ŠE nekaj ur bluzenja doma ker se mi čisto nič drugega ne da počet.

in zdej je ura pol 5 in tale smotana Danes-sreda še vedno zdolgočaseno gleda skozi okno v mojo sobo.in vedno bolj težko čakam Pojutrišnjem-5ek,da gremo...s frendi na brez-Dnevne kofce... daj Vreme,izlij vso svojo slabo voljo na Danes in mi prosim pusti 5kovo,sobotno in nedeljsko nebo deviško čisto,z razgledi daaaaaaleč naokoli :) :) :)

Popravljeno . Popravil batzajla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

današnji danes je dnevno krasen, ne glede na jutri in včeraj

konec sveta molimo jutri, danes naj izteče vso energijo v noč

še sreča, jebemu, da kmalu, na žalost, danes bo končan

nimaš kaj narest, zato objokavaj, trpi ali se vdaj v prehod danes-jutri

kolíko me je spreletel srh ob pogledu na koledar in kar naenkrat je

božja 7 udarila po plečih in rekla:danes sem, ne jutri, ne včeraj, ampak danes

hitro pograbim space pen, ki že zdavnaj ne piše več in si navidezno naredim zaznamek, kar mi je 7 rekla

bila je srečna in otožna obenem, iz smeha so lile solze jadikovanja, lep pogled

jop, sem rekel prilično naglas, prijel 7 in jo obrnil; nastal je nekakšen popačen L

L mi je že od nekdaj všeč, rad bi mu spoliral čeveljce in razrahljal ledvični pas, da bi zopet postal N

N je vreden srečanja, nikoli otožen, praviloma razposajen in nagajiv, kot so punce v najlepših trenutkih

punce na stran, čeprav le v tem textu, sem v ganljivem N pogovoru izvedel, da sem mu najboljši prijatelj pravzaprav jaz, zato sem ga postavil pred dejstvo, ali L ali jaz, ker ne maram polovičarstva ampak samo the rough stuph

močno sem si oddahnil, ko so se vratca odprla in je v sobo zavel zrak, ki zbistri blodnje in okrasi še tako skrpucano frizuro, tudi zabrito

zabrita je najlepša, nekaterim, spet drugi vidijo kvaliteto v naravnem, tretjim pa je pravzaprav vseeno in prepustijo odločitev lastniku, ker je sam za to sigurno bolj opredeljen

hvala takšnim, takšni so najboljši ;ljudje seveda; in med ljudi spadajo tudi ženske, dekleta - razen sestre in mame. .ni interesa

molimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet sem se nekaj naucil. no shit. :blink:

pozabil: danes bilo enega hipa 85 aktivnih na MS straneh. rekordno stevilo 97 aktivistov v septembru minulega leta se vedno "nepremagano".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!