Skoči na vsebino

tema, ki naj gre prosto pot


Priporočene objave

Kulll Pervy... po tem prostem spisu zaključujem, da te je včerajšnja depra minila :hmm: :D .

zvizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz je mimo, sicer pa ni bla neka depra ampak bolj,

Its just one of those days

When you don't wanna wake up

Everything is fucked

Everybody sux

You don't really know why

But want justify

Rippin' someone's head off

No human contact

And if you interact

Your life is on contract

Your best bet is to stay away motherfucker

It's just one of those days!!

Its all about the he says she says bullshit

I think you better quit

Lettin' shit slip

Or you'll be leavin with a fat lip

Its all about the he says she says bullshit

I think you better quit talkin that shit

(Punk, so come and get it)

Its just one of those days

Feelin' like a freight train

First one to complain

Leaves with a blood stain

Damn right I'm a maniac

You better watch your back

Cuz I'm fuckin' up your program

And if your stuck up

You just lucked up

Next in line to get fucked up

Your best bet is to stay away motherfucker

Its just one of those days!!

I feel like shit

My suggestion is to keep your distance cuz right now im dangerous

We've all felt like shit

And been treated like shit

All those motherfuckers that want to step up

I hope you know I pack a chain saw

I'll skin your ass raw

And if my day keeps goin' this way I just might break somethin' tonight...

I hope you know I pack a chain saw

I'll skin your ass raw

And if my day keeps goin' this way I just might break somethin' tonight...

I hope you know I pack a chain saw

I'll skin your ass raw

And if my day keeps goin' this way I just might break your fuckin' face tonight!!

Give me somethin' to break

How bout your fuckin' face

I hope you know I pack a chain saw, what!!...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zvizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz je mimo, sicer pa ni bla neka depra ampak bolj,

Its just one of those days

When you don't wanna wake up

Everything is fucked

Everybody sux

You don't really know why

But want justify

Rippin' someone's head off

No human contact

And if you interact

Your life is on contract

Your best bet is to stay away motherfucker

It's just one of those days!!

Its all about the he says she says bullshit

I think you better quit

Lettin' shit slip

Or you'll be leavin with a fat lip

Its all about the he says she says bullshit

I think you better quit talkin that shit

(Punk, so come and get it)

Its just one of those days

Feelin' like a freight train

First one to complain

Leaves with a blood stain

Damn right I'm a maniac

You better watch your back

Cuz I'm fuckin' up your program

And if your stuck up

You just lucked up

Next in line to get fucked up

Your best bet is to stay away motherfucker

Its just one of those days!!

I feel like shit

My suggestion is to keep your distance cuz right now im dangerous

We've all felt like shit

And been treated like shit

All those motherfuckers that want to step up

I hope you know I pack a chain saw

I'll skin your ass raw

And if my day keeps goin' this way I just might break somethin' tonight...

I hope you know I pack a chain saw

I'll skin your ass raw

And if my day keeps goin' this way I just might break somethin' tonight...

I hope you know I pack a chain saw

I'll skin your ass raw

And if my day keeps goin' this way I just might break your fuckin' face tonight!!

Give me somethin' to break

How bout your fuckin' face

I hope you know I pack a chain saw, what!!...

LIMP BIZKIT fan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Confusion- trapped in the ying and the yang

from the big bang right down to the end

you've been my best enemy and my worst friend

the reason I rhyme and why I don't sing,

Read me like a book down to the last chapter

then turn me upside-down, reading me backwards,

Laugh to tears, cry back to laughter,

staying inside my mind while I capture

the downside of up, upside of down,

the dark side of light and the silence of sound,

I was lost, now I'm found when I found myself lost,

stay positive no matter what the cost,

Got a penny for my thoughts every time you crossed my mind,

cross my heart and hope to die,

I'd have enough money, could afford to buy

anything that I want, but be broke inside,

Some nights I sleep with an open eye,

feel my heartbeat multiply,

Wrote you a letter, got no reply,

when I said I'ma leave got no goodbye...

Can't really tell what's best for you,

you got answers I ain't got questions to,

ain't got time for an attitude

ain't ever had time to be mad at you,

I spent a lifetime going to where I don't wanna go,

learning everything I never really wanted to know,

navigator #1 guiding my path

hold the pen when I write my raps,

Somehow I know that you're hiding the facts,

what's really going on is behind my back,

to the point where I'm not even trying to ask,

look behind the mask, leave behind the past,

My folks looking at me like it was a crime to rap,

like if I ain't selling then I'm buying crack,

I'm tyred of that, not making eye contact,

shit gets on my nerves like a spinal tap,

they fillling our brains with all types of crap,

can't believe what they tell kids in bible-class,

is it me- or is everyone a psychopat?

it's not where you're from but where your mind is at....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa mojo misko pogresam... :cry:

lahko ti posodim mojo muco da obračuna s tvojo miško...midva bova pa gledala.... :naughty: :naughty: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajmo posamezniki kaj avtonomnega skonstruirat

lahko je grdo

lahko je na videz in prvi pogled nezanimivo

imp. exp. -sivno

, jaz tud, okej, suprca,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa greje ljubezen :wub: :love1:

Mene pa alko - mal še ud včeri, pa mal že od dons zjutrej.

Do polnočnic bom imel, če bo posreči, vsaj 3/4 mužganov poplavljenih.

Jebiga zadn dan šihta ali šole se ga je blo zmir treba pošteno namumat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri sem spekla biškote ... une, ki jih edine jem, s cimetom, pimetom, muškatom, ingverjem in klinčki ... že celo jutro jih glodam ... pa sodelavci zraven ... tistih par, ki jih danes dela ... hmmm, zdej sem se na Bibo spomnila, da ji nobenga nisem nesla :( ... zdej jih pa ni več ... Biba sorry ... :( :mellow: ... pa nč se mi ne da delat pa mal tle gor bluzim ... zdej pride Vinska Mušica k meni, ko je sploh ne maram, hoče neke informacije za svojo magistrsko ... jebojoinformacije, pa nisam ja biblioteka :angry: ... ampak seveda ker sem jaz ji bom z nasmeškom na obrazu odgovorila na vse in si mislila svoje ... presnete vinske mušice :angry: (noblajevinskakraljicajssemjopavmušicoprekrstila) ... zdej bi si najraje nataknila na glavo svoj novo najlepšejšo kapo in bundo ter se šla sprehajat ob morju, kjer piha za popizdit, bi mi malo glavo spihalo ... pa mal bi gajebe gledala kako jih meče po luftu v tem vetru ... pa golobe v parku bi splašila, sam tko mal za hec ... pa klošarju bi en čik dala, da ga mal pogreje, pa mogoče za flašo vina ... pol bi pa šla v Snacka na zakuhano vino ... tam bi ziher koga srečala in zakuhano vino bi dobilo mlado ... aja drek, sem rekla, da ne pijem več alkohola, no bi pa pila jabolčnik ... skratka zdej je mal cajt minu, grem spet mal kaj nardit ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi dnevnik,

včeraj je bil en tak fleten dan, poln sonca, halve, marcipana s kokosom, praženih mandljev in tistega hecnega jabučka na štilčku, ki ga potunkajo v eno rdečo godljo, da postane na oko vabljivo, v resnici pa komaj prebavljivo. Jabuček sva dobila za povrh, ker sem za halvo sfrčkal pol plače in je redkobesedni prodajalec presodil, da bo ob takem biznisu smel kmalu odjadrati v bližnji bife. Vsi smo bili radostni. To se nam je videlo po učkih. Eni so bili tople temnorjave barve in so me brez najmanjšega napora podrli, ker so tega vajeni. Res pa je, da se temu ne upiram, ker ne vidim za odpor nobenega pametnega razloga.

Dekle v lokalu, kamor že vrsto let zahajam na skodelico (brezkofeinske bele, za razliko od rajnkega Ivana) kave, je neumorno izžarevalo nekakšno predbožično spokojnost. Podaril sem ji nasmešek, v zameno pokasiral njenega in celo malce sva se pošalila. Tako zelo sva se vživela v novonastali harmonični odnos, da sem se le z največjo težavo poslovil od nje, seveda pa ji nisem pozabil odriniti brezglavo mastne napitnine, ki bi v drugačnih okoliščinah presegla vse meje dobrega okusa. Tudi sam sem, poleg že omenjenega nasmeška, dobil še steklenico, na kateri piše BUŽINEL in majcen zavitek, na katerem piše EXTRA LUBRICATED, EXTRA SAFE. Malce sem bil v zadregi, ker nisem vedel, če se za to gesto morebiti ne skriva kak namig, vendar sem presodil, da je to komajda verjetno. Poleg tega me je tudi rahlo mučilo vprašanje, kaj naj s podarjenim storim, glede na to, da ne konzumiram niti bužinelov niti extra-safe-extra-lubricated zadev. Potem mi je v glavo šinila odrešilna misel, da smem vse skupaj (ali pa ločeno) podariti naprej in s tem osrečiti koga, ki mu te reči veliko pomenijo. Tako bom tudi storil. Nasmešek bom seveda obdržal, ker imam na zalogi dovolj svojih, da jih lahko mirno talam okoli do sodnega dne, če bo kdaj do tega res prišlo.

Na vogalu nasproti mestne hiše so kraljevali sveti trije kralji. Caspar, Melchior in Balthasar. Bili so preoblečeni v klošarje, ker jim je suhoparno kraljevanje verjetno začelo presedati. Ampak jaz sem dobro vedel, kdo so in oni so dobro vedeli, da jaz vem. Caspar je vstal in mi po ovinkih dal vedeti, naj jih ne izdam. Seveda sem mu z veseljem ugodil. Brezhibno sva odigrala svoji vlogi in naklonil sem mu 60 tolarjev, v zameno pa dobil blagoslov, ki je mehko zaobjel tudi učke poleg mene, kar mi je bilo še bolj povšeči. Če sem bil poprej še rahlo v dvomih, sem od tistega trenutka z gotovostjo vedel, da je Caspar res kralj. Skozi smrdljive cape njegove krinke je proseval škrlat in oguljena kapa na njegovi glavi je bila v resnici krona. Hvala, Caspar...

Hja, lahko bi še do nezavesti nizal utrinke včerajšnjega dne, vendar se mi rahlo mudi. Danes sem namreč vstal malce kasneje kot običajno, ker mi je bilo namignjeno, da je to zelo učinkovito zdravilo zoper podočnjake. Nisem še pokukal v zrcalo in po vsej priliki tudi ne bom. Sklenil sem namreč, da bom osebi, ki mi je ta namig dala, zaupal na besedo. Lahko celo neizgovorjeno. Saj ne trdim, da je ta sklep od sile moder, vsekakor pa odraža tisto, kar se že od rojstva v taki ali drugačni obliki kotali po moji PEPEjanski buči. Če kdo približno sluti, na kaj cikam.

Aja, BTW, da ne pozabim: tudi danes se obeta lep dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Vale, jest tut delam še cel (do srede) naslednji teden. Pa konc koncev je luštn delat. Mal ljudi, vse prazno, vsi hitro delajo, da bi šli čimprej domov, v vsaki sobi piškotki pod smrekco, folk je vesel tud tisti najbolj zateženi zdej ne grizejo več----uf prov z veseljem bi hodila v službo če bi blo celo leto tako.

Poleg tega pa burja bo počakala, klošarji tud, golobi tud---torej časa za razpihat glavo bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej grem pa enga skadit ... tko ... ker mi je ful dolgčas, pa Alka je s chata spizdla ... danes sem itaq čudna, ker sem sodelavcu biškote prinesla ... to ni v moji navadi, ker ga ne maram, ker je mal butast ... no pa prazniki so, pa gobova juha zgleda še kar drži ...

Lina srce res maš ... jutri bom šla golobe strašit, gajebe gledat in v morje pljuvat ... in to z Mariolinotom ... če se nama bo ful mešalo (kar se nama zelo pogosto) bova še kamenje proti burji metala ...

Aja, pa bivša cimra iz študentskih let me je klicala, ko se nisva slišale že 100 let ... madona mamica je ratala, pa sem ji povedala, da si je ravno ne predstavljam (čeprav si jo) kako malo bebico pestuje, ko je bla cela razvratna, seveda z mano vred, na Tyrševi ... joj kok sva se lepo takrat mele ... tarbolš cimra na svetu ta Teja ... zmer je kruh v pojstli jedla, pol se je pa pizdla kdo je v njeni pojstli, ker ma polno drobtin :D

Zdej sem se pa ene dobre študentske zgodbe s Tejo spomnila in ona tega še vedno ne ve, ampak ob priliki ji morm povedat, zakaj ima ona tako lepo grivo.

Bilo je pa takole ... Z Mariolinotom sva bla čist frišno zaljubljena in seveda sva se zaklepala v sobo non stop ter počela ... no sej veste kaj ... no tako enkrat ravno odkleneva sobo in še cela zasanjana hočeva odkorakat v kuhinjo na najin kufetek ... pa uleti moja razvratna Teja izpod tuša ter pograbi prvo brisačo, ki je ležala na postelji, ter si jo ovije okoli glave ... midva pa v tistih sekundah z odprtimi usti bolščiva vanjo ... skušala sva ji namreč dopovedat, da je bila brisača ravnokar uporabljena za druge namene, sam si jo je tako hitro namontirala na glavo, da niti A nisva uspela rečt ... na pa je imela brisačo z beljakovinami tako namontirano na glavi ene pol ure ... od takrat dalje ima zelo bujno in košato grivo ... ampak še vedno ne ve zakaj ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lina.....c c c c c

-najprej preberi pepićico

-potem preberi edino pravilo v tej temi (edina alineja v 1. objavi)

-nazadnje pa se poskusi držat edinega pravila..ma sej vem da je težko, ampak je tolko prosta tema, da ni hudič, da ti ne bo šlo

prosto ugotavljam, da si ubluzila, zato dobiš GRAJOOOO :devil:

za ostale, da se ne pozabi

posameznik na nebi imel dveh objav zaporedoma

pa veselo v neznano :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zato si ti včeri tako kašljal :blink: :P

Vzemi Bronhi.... lakše se diše :D

jaz, včeraj, kdaj, sigurno ne; to si lahko predstavljaš bolj kot manjši pokašljevalni poseg v strukturo poteka proste poti - tu bronhi ne pomaga ampak brom - sredstvo za umirjanje moške spolne sle

takoj pride pri služenju do preobrata, ko Sehmedin iz Zenice reče..ne diže mi se više

zapovedana poroka odpade, okusi in tekoča slina po pridobljenih dobrinah pod skupnim imenom dota, ki pride z ženo, se tudi razblinijo

Sehmedin ostane sam samcat in v agoniji se mu jasni misel, da je mogoče alla-h določil, da bo postal pobiralec mila v moških tuših

tako sedi po ravno opravljeni trebitvi, s plastenko v levi in prosto vodo v desni roki, ki jo začne obdelovat po izpušni, sedaj že, votlini

en prst noter, drug prst noter, tretji prst noter, dlan noter, pravi fistinger, poprej pa delavec na žagi, zaradi primankljaja kazalca in palca

tako preteče leto, mogoče kak mesec več, ni več vojaške suknje, ni več SDO (suhi dnevni obrok), ni več puške, ni več mila

ni več čaja, čaja?? čaja!!

mala evforija svobode in podrtega izobčeniškega življenja, naenkrat pa pri mali potrebi, diže se, diže!!!

kaj fatale to bilo? ne vem, ni pomembno, spet deluje orodje

gre prosit na kolena bivšo bodočo, ker fizika ga ni zapustila, vsaj za-vedno ne

zatleska s prsti, čajček je na mizi, pa ne vojaški, ampak pravi, poživljujoči čaj brez dodatka broma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če ne bom še komu, ki mi bo voz v rit potisnu kaj hudega naredila ... :angry:

velika odprtina tole, ki voziček spravi vase

kaj izzvalo to reakcijo je, da opna dobila razsežnosti je takšne

mogoče jeza, žalost, krutost ali senzualiteta

počasi se sprehaja mladi tajvanec in brcne v kovanec

pobere, ga podrgne in voziček skoči ven z velikim pompom

ko se dim razkadi, ostane le še extra porformance, leder grip, super ruber, welded spokes pošast, ki kar požira blago iz polic

ves radosten se sprehaja po vele-blagovnici z novim štirikolesnim monstrumom, ko mu novčič ukaže...daj me v rit

ne bo šlo, reče tajvanac

daj me v rit, zariplo zavpije novec, nakar se mimo prdrajsa Vale in dobi voz v rit

Vale znori in mu nekaj hudega naredi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

it's one of those day mater pa tak lepo se je dan začel sonček te zbudi ob 9.30 malo apak čisto malo mačka glih tolko da veš da je blo včeraj vredu počasen odhod do pisarne na poti ugotoviš da ni panike greš na kavo prideš 45 minut prepozno no problem malo šariš po računalniku pol pa dobiš bombo ODPRTO MAMO ŠE V SOBOTO OD 9-12 IN PONEDELJEK PA TOREK OD 10-17 FUCK IN SAM SI DRUGI SO NA DOPUSTU mater mater mater pizda fak pondelek pa torek še bo šel ampak v soboto ob 9 zjutraj to mi še ni uspelo jebemti zgleda da bom mogu res v nedeljo ponoči spizdit v sarajevo pa neka vidimo čudo kak bo odprto aaaaaaaaaaaa damn fuck danes pa ta božič še dobro da odrinem čez par ur proti kočevju novi fešti naproti ker še enega srečno pa zdravo pa jebemti veselo pa whatever ne bom preživel let me take a hit of that weed

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgolj karakter, ki se imenuje Vale ... ko bom stara in brez zob bom zanalašč porivala vozičke v analne odprtine drugih ljudi ...

an.., an..., an...

je ponovila teta kruh in ugriznila sama vasa, dokler se ni pojedla

reprezentiram pojav imenovan analuariranje

to je želja, ponos in dejstvo

nihče ga ne vidi a vsak ga priznava, nekatere se izmikajo, večinoma pa radi rinemo

zakaj tako bile ste vzgojene, cerkev, sovrag, ti nisi pravi sosed

zavpij od muke, ko prvič leze

not..ven

not..ven

not..ven

not..ven

..

..

..

lep čas

not..ven

not..not..not..not

ven

smelost je modrost današnja, preizkusi se v njej...ne upiraj se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadaj za vasjo, prav na robu gmajne je stala vegasta koliba. Bila je zapuščena.

Pravili so, da je v njej nekoč živel Mutasti Florijan. O njem je krožilo nešteto zgodb.

Stric Polde mi je povedal, da je bil Florijan v prvi vojni pilot. Njegovega dvokrilca so sestrelili nekje nad fronto in le po čudežu je preživel. Potem se je naselil v tisti kolibi in nikoli več ni spregovoril besede. Menda se mu je omračil um.

Teta Giovannina, sključena, belolasa članica Marijine družbe, mi je z meketavim glasom zaupala, da je Florijan lepega dne izginil. Preselil se je k angelom, je rekla. Za njim ni ostalo nič. Niti nohti in lasje ne...

Bil sem otrok in bal sem se.

Vendar me je koliba čudno privlačila. Rad sem posedal v njej in se igral z drobci prahu, plešočimi v sončnih žarkih, ki so prodirali skozi razcapano streho.

In skozi te zlatkaste utrinke sem nekega dne prvič zagledal Florijana.

Stal je med vrati, strumen in pokončen v pilotski uniformi, s svilenim šalom okoli vratu, gladko obritega obraza in temnih, pozornih oči.

Nisem se prestrašil. Morda sem ga celo pričakoval.

Nekaj časa me je gledal, nato pa stopil bliže. In z njim vonj po zloščenem usnju njegovih pilotskih škornjev. In topli vonj po zajcih, ki jih je redil v majhnem hlevčku, prislonjenem ob kolibo.

Položil mi je dlan na rame in začel govoriti. Ni bil mutast...

Tistega dne mi je povedal zgodbo o svojem rojstvu. Prvo v zbirki zgodb, ki mi jih je podaril, ko sem se vedno znova vračal v kolibo. Postala sva prijatelja. Nihče drug ni nikoli zvedel za to.

Teta Giovannina se je že pred mnogimi leti preselila k angelom. Stric Polde najbrž igra briškulo pod košato murvo v nekem drugem svetu. Tudi vegaste kolibe ni več. Podrli so jo, ker so potrebovali prostor za piščančjo farmo.

Toda preden je buldozer zaoral v prhke zidove in jih zravnal z zemljo, sem prišel po Florijana. Zdaj živi pri meni. Nihče ne ve za to. Kadar se zaslišijo bližajoči se koraki, položi prst na usta, psssst, in izgine...

Nocoj sem sam. Čakam Florijana. Prišel bo in mi podaril zgodbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torek-techno v que pasi,prišel domov ob 4h zutrej

sreda-house v lipi, do 6h

četrtek-pri sošolcu easy privat party,prišel domov 10h zutrej (no res pa da sem tm že mal spal...)

dons-funfactory,do koncaaaaaa

za naprej še ne vem

:010 :music3: :music1: :yea2: :OK: :music4:

I love party

zj grem pa spat:zzz

aja,pozabu sm povedat da mi je božiček prnesu knjigo benke pulko-po zemlji okoli sonca:)

Popravljeno . Popravil batzajla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ker nisem mel lastnega prevoza so me spet prekmal domov privlekli... :angry:

no ampak drgač je pa kr trgal :yea2: če ma kdo številko od ene luštne,dolgolase črnolase,s krasno postavo in oh in sploh čedno ljubljančanko :wub: ,ki hodi na ekonomsko,mu častim pir! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko boš vedel resnico, bo že prepozno ...

Ko boš odkril zmoto, bo prepozno ...

Ne zaupaj mi nikoli, če mi ne verjameš ...

Ne obdolži me ničesar, če mi ne verjameš ...

Grem naprej, po isti poti in vedno naproti k isti zmoti ...

MATER SEM BEDAK!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ma kdo številko od ene luštne,dolgolase črnolase,s krasno postavo in oh in sploh čedno ljubljančanko :wub: ,ki hodi na ekonomsko,mu častim pir! :D

Takšnih je par sto oz. tisoč... Če bi vedel kaj več, bi ti morda še znal pomagati :rolleyes: , tako pa... :(

(PS: a govoriš o ekonomskem faksu ali, bognedaj, srednji šoli :ph34r: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cilj....april......dobrih 90 dni, v bistvu kratko obdobje, vendar ne če ga močno pričakuješ, odštevaš vsak dan posebej... kaj vse se še vtegne zgoditi v teh 90 dneh!!!!!!??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšnih je par sto oz. tisoč... Če bi vedel kaj več, bi ti morda še znal pomagati  :rolleyes: , tako pa... :(

(PS: a govoriš o ekonomskem faksu ali, bognedaj, srednji šoli  :ph34r: )

ej jst sm 4.letnik srednje,tko da so mi srednješolke (še) dovoljene :P

sicer pa gremo za nov let nekam kjer,citiram:'primanjkuje tipov',konec citata(oponašam našo prfokso za slovo ki s temi citati skoz serje) no tko da zna bit še pestro

Popravljeno . Popravil batzajla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, kolk ne maram Solaris pa FC. Toliko casa porabis, da karkoli naredis (ce naredis). Vse je treba na roke nastimat. Skoraj nimam casa nabijat v nagradni igri :D

Pa zakaj pri Sunu ne naredijo enega SAMa ali pa SMITa?

Pa se ta butast router nekaj zafrkava.

Aja, jaz sem butast, ker ne znam nastimat :)

Ma ja, jutri je se en dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!