Skoči na vsebino

Zračni filtri


atomaz12

Priporočene objave

js mam original, sam da je gumijast vstopnik dol vzet iz airboxa - 2x vecja odprtina, 4x boljsi sound, moc pribl. enaka, odzivnost pa kr dost vecja. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em, original airbox (pomoje ma ditech najlepši airbox - nima tak kot drugi, ko vbistvu podaljšajo airbox kamor morejo ;) )

ampak notr je pa redsponge gobica :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sploh je redsponge gobica.Koliko stane in zakaj je uporabna.Ali ima kake slabe strani.Se zvok kaj zboljša? :blink: Kaj mi priporočate za malce boljši zvok?Imam original airbox,vendar nočem iti na športnega.Kaj lahko naredim.Imam Typhoona in imam original forgazar.Ali mislite da bi mi kaj škodilo če bi dal noter samo malo večjo dizo redsponge gobico,preluknjal airbox in namontiral mf-power

za typhoona?? :yea2: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sploh je redsponge gobica.Koliko stane in zakaj je uporabna.Ali ima kake slabe strani.Se zvok kaj zboljša? :blink: Kaj mi priporočate za malce boljši zvok?Imam original airbox,vendar nočem iti na športnega.Kaj lahko naredim.Imam Typhoona in imam original forgazar.Ali mislite da bi mi kaj škodilo če bi dal noter samo malo večjo dizo redsponge gobico,preluknjal airbox in namontiral mf-power

za typhoona?? :yea2: :?

red sponge je rdeca gobica od malossija. cena je cca 1300sit, das jo namesto originalnega filtra in ima to lastnost da motor dobi vec zraka (malo boljsi pospeski), motor pa ni nic bolj glasen. na tvojem mestu bi zamenjal izpuh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoc Polini Evo ki ni mogo bit nikoli stestiran ker sem ga posodo in so ga onemu spizdli....sedaj pa Polini gobasti.....Orginal pa niti nevem vec kak zgleda pa itaq ne dela z orginal pa lahko mam 3504 lukn not :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sn imel športne filtre, od rms do polini, čeprav mi je pomagal na moči kar, sem ga dal dol in rajši kupil večjo cevko med filtrom in fergazerom B)

pa ki se te meni da to pucat vsakih par dni :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

red sponge je rdeca gobica od malossija. cena je cca 1300sit, das jo namesto originalnega filtra in ima to lastnost da motor dobi vec zraka (malo boljsi pospeski), motor pa ni nic bolj glasen. na tvojem mestu bi zamenjal izpuh

hmmm kateri izpu mi pa prporočaš.Kaki dragi odpadejo.Pa nemislim zaradi izpuha menjat še pol drugih stvari

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm kateri izpu mi pa prporočaš.Kaki dragi odpadejo.Pa nemislim zaradi izpuha menjat še pol drugih stvari

Jah...ce mas vse orginal ZX al pa Tecnigas Next 50

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm kateri izpu mi pa prporočaš.Kaki dragi odpadejo.Pa nemislim zaradi izpuha menjat še pol drugih stvari

ja valčke boš mogo menjat... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja valčke boš mogo menjat... :)

kire valjčke pa moram dat.A jih je težko.Bom lahko sam.A je kje kaka stran z slikovnim opisom.Pa kolk bi stali tej valčki.aja pa čemu sploh služijo tej fedrci?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

orginal ;)

je pa povečana odprtina za zrak! :OK: :OK:

Drgač se meno z prodajalci in priporočali orginal!! ;) ;)

Športni preveč prepuščajo smeti and co...

gobasti takega ko ga ma roba pa se mi zdi da so ta pravi!!Nena tolk prepuščajo teh smeti pa tega! :notworthy: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!