Skoči na vsebino

Zračni filtri


atomaz12

Priporočene objave

jst zdaj nevem če ga naj gor dam...motor je že itaq dovolj (skoraj prevec) glasen, še mal pa bom pravi magnet za škife....pa tud nevem če se splača tvegat, da ribne...glede pucanja, pa: na kolk cajta jih pucate? k pr men morš pol motorja razšravfat da prideš do filtra <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst zdaj nevem če ga naj gor dam...motor je že itaq dovolj (skoraj prevec) glasen, še mal pa bom pravi magnet za škife....pa tud nevem če se splača tvegat, da ribne...glede pucanja, pa: na kolk cajta jih pucate? k pr men morš pol motorja razšravfat da prideš do filtra <_<

kdaj spucat originalni filter je odvisno kje se vozis, ce se po prahu, se splaca vsake tolk casa mal pogledat, ce se pa po cesti, pa pomoje najbols takrat k servis delas, ker nebi smelo bit problem, s sportnim filtrom ni noben problem, ce je penasti in pravilno namaščen, samo mors vedt da se s takmu motorjem ne smeš (ni priporočljivo) vozit po prahu, pa zelo pogosto ga moraš pucat. problem pa nastane seveda zaradi policije... že tko se vse dere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še mal pa bom pravi magnet za škife....

Mah...nena se boj....vesko kolko krat smo se mi tak pozno zvecer,ponoci vozli celo mimo policije pune cez titovega pa ni nikol nic blo...Ce te vstavi te pac vstavi jebat ga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original- na 180 in na 50.

Na obema sm imel že športni filtr, sound na 180 ful hud, sam se vsega naveličaš že čez 2 dni.

najlepš (vsaj men) če je vse original

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh brez veze denar stran metat! Raje das dusilec iz izpuha dol pa air-box malo preluknas pol pa mas sound ko 125kubicni fen za lase! Scoot pac nima prestav jebat ga :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ga mam na svojmu skutrju, sam je safr k te kapsi gledajo k budale. drgač ga pa ne dam več dol, zato k pol k ga dam enkrat gor se pol originaln filtr sliš k nš steam buggy! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce te vstavi te pac vstavi jebat ga

pol lohk te redn jebe**, sam še za nobenga ne vem da bi mu kaj težil zarad preglasnega motorja (razn v izrednih primerih, ko ga slišiš že na 5 kilometrov)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol lohk te redn jebe**, sam še za nobenga ne vem da bi mu kaj težil zarad preglasnega motorja (razn v izrednih primerih, ko ga slišiš že na 5 kilometrov)

hehe, brez skrbi si lahko da se vsaki predelan skuter dere že več kot na 5km :D

npr. kolegi moji, ko so na igrišču v moji vasi, točno vejo gdaj jaz vklopim skutera v garaži in potem malo puna v štandgase :D

pa to igrišče ni tak blizi, :D

pri polnem gase pa me čujejo že od ptuja ko grem do igrišča :D :devil:

pa niam športniga filtra, ampak nekiga čudniga leovinčeja, pa ultra svinjske obrate :D O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, brez skrbi si lahko da se vsaki predelan skuter dere že več kot na 5km :D

Ljudje prosim izogibajte se domov za ostarele :xx: Zaboga moja babi bi vam piksne nekam zarinla.Mafija... :yea2:

športn filtr->športn skutr(yeah right :rolleyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej zarad glasnosti nevem če je najbolj pamotno športni filter gor dat.......k mene tud slišjo ko ga zategavlem po ovinkih, pa čepreu je to enih 6km od bajte......pol pa majka cela živčna doma, kr jo skrbi, da se bom rasipu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavadi športen filter odsvetujem, če je predelava prešvoh, in če seveda se gleda šorabo pa ropot, vendar z športnim filtrom gre zmeraj bolš motor, čeprav rabi nalo več in povzroča več hrupa, pa še uplinjač je treba bolj pogosto nastavljat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polini evolution filter + uplinjač delorto 25+ ravno koleno malossi

Tak filter sem jaz tudi mel dokler nisem brez njega ostal oz.kolega ko sem mu ga posodo... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

:yea2: Sam neki me zanima. Kaj pridobim če dam gor na skuterja športni konični filter? Ne se smejet če človek ne ve :cry: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: Sam neki me zanima. Kaj pridobim če dam gor na skuterja športni konični filter? Ne se smejet če človek ne ve :cry: :lol1:

Zvok in boljši odziv :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW, menjava filtra potegne za seboj nove nastavitve uplinjaca, v vecini primerov se druge dize, tista boljsa odzivnost velja le pri pravilno nastelanem agregatu!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm označu doma narejeno, sicer pa je originalen airbox brez pokrova, pena pa je gor nalimana z izolircem.

Važn da je zvok taprav, izolir traka se pod oklepom itak ne vid.

PS: Jst nisem po tem posegu nič štelal uplinjača pa se je kr lepo poznala razlika, ko sem odpru gas.

Popravljeno . Popravil Grilzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!