Skoči na vsebino

Zračni filtri


atomaz12

Priporočene objave

V glavnem za  Ditecha je pol elektonike, zato že enkrat nehajte s "keri izpuh bi dal gor da bi bolj vlekel v hrib"

Oki tak se že dolgo nisn smejo :))) doro si reko, hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sn imel športne filtre, od rms do polini, čeprav mi je pomagal na moči kar, sem ga dal dol in rajši kupil večjo cevko med filtrom in fergazerom B)

pa ki se te meni da to pucat vsakih par dni :wacko:

Em kolk pa kaj se ti je poznal ko si dal cevko z vecjim presekom gor? Jst mam zdej redsponge not..

No povej kaj je blo pol bols :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em kolk pa kaj se ti je poznal ko si dal cevko z vecjim presekom gor? Jst mam zdej redsponge not..

No povej kaj je blo pol bols :)

Da ti jaz povem...On ma zdaj tako cevko ki jo imas tud ti...ker prej je imel minujaturno je kupil to in zato je ta zdaj "vecja"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo jaz mam en majcen problemček :) z filtrom mam gus 70 pa 17,5 fergi

pa nena vem kiri filter naj nabavim sem meu MALOSSI E-5 pa je blo preveč lufta... ni šlo nikak nastavit tako treba ? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='27 May 2004 @ 19:21'] alo jaz mam en majcen problemček :) z filtrom mam gus 70 pa 17,5 fergi

pa nena vem kiri filter naj nabavim sem meu MALOSSI E-5 pa je blo preveč lufta... ni šlo nikak nastavit tako treba ? :?

Jaz bi pusto tak ko maš, edino kako red sponge vrži not, pa še kako lukno v ohišje pa bo dovolj zraka pa še filtriralo bo dobro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbols nastelan je takrat ko so vse lukne enako velike, se pravi :

-lamele se morajo ravno prav odpret ne preveč in ne premalo (zračunaš površino fergazerja npr. 19 ma cca. 283,4 mm2 in tolk more bit površina pri odprtih lamelcih)

-koleno seveda tapravo

-najbolje je da je tudi odprtina zraka nekje 283,4 mm2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk bi se povečala odzivnost z ravnim kolenom?

kje se ga dobi pa če so potrebne se kaknse druge nastavitve če menjas koleno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk se spomnim smo se mi o tem lani poleti 1x pogovarjali ze...Samo kolk se mi zdi ne gre to nardit ker skuter nima sonde lambda al pac :? :hmm: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk bi se povečala odzivnost z ravnim kolenom?

kje se ga dobi pa če so potrebne se kaknse druge nastavitve če menjas koleno?

Jz sm glih ucer dou notr ravno koleno od malossija :yea2: neki sm prdobu na pospeskih koncno grem pa dons sprobat :kva2: .

Jz sm sam kolen dou not in nism nc druzga nastavlu :doze: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če športni zračni filter kaj pripomore k hitrosti oziroma kakim pospeškom , ali če se da naredit mogoče kaka finta pri navadnem filtru??HVALA :afro1: :yea2: :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če športni zračni filter kaj pripomore k hitrosti oziroma kakim pospeškom , ali če se da naredit mogoče kaka finta pri navadnem filtru??HVALA :afro1: :yea2: :rolleyes: :D

s sportnim filtrom ne pridobis skoraj nic mogoce mal ampak cist mal na pospesku :doze: drgac pa dobis ful hud zvok :kva2: sam ce menjas filter mors tud nastavt uplinjac(menjava dize)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In gre kaj boljše z ravnim kolenom? pospeški/končna

Mislim, da je to bolj za boljšo odzivnost motorja...

Pospeski so ful bolsi kukr prej pa tud mal bl potegne pr vecjih hitrostih :yea2: koncna pa se ni sprobana ker ga nism mogu stisnt do konca (rdece luci&radarji) :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če športni zračni filter kaj pripomore k hitrosti oziroma kakim pospeškom , ali če se da naredit mogoče kaka finta pri navadnem filtru??HVALA :afro1: :yea2: :rolleyes: :D

No pr men se je full poznalo ko sem dal športnega gor.....motor je občutno bol potegnil pr vseh obratih s tem so bli boljši pospeški, pa seveda zvok je 10000x boljši zdaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm glih ucer dou notr ravno koleno od malossija :yea2: neki sm prdobu na pospeskih koncno grem pa dons sprobat :kva2: .

Jz sm sam kolen dou not in nism nc druzga nastavlu :doze: .

kolk si pša dav za koleno?

kaj si to sam unih par vijakov odsravfav pa zamenjal pa nazaj prisravfal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk si pša dav za koleno?

kaj si to sam unih par vijakov odsravfav pa zamenjal pa nazaj prisravfal?

Za koleno sm dou neki cez 50 eurov (italija)

Ja unedva vijaka sm sam odsravfu pol sm uzeu originalno koleno dol in gor vrgu novo koleno od malossija :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam skutera Daelim s-five 50 letnik 2001 in bi rad na njega dal športni filter od Malossija.Zanima pa me če tale filter paše gor??Al pa kak naj zvem kolko mam tam premera ko pride iz frgazera??HVALA :yea2: :afro1: :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kir je najboljši šp. filter za Aeroxa?

Zdej k mam volo se grem spet mal špilat s portanjem pa variatorjem, pa bom še filter kupo.

Kaj priporočate? Vrjetno bom itak samo gobico dal drugo, pa vseeno vprašam ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!