Skoči na vsebino

Podložka na cilindru


Jebediah

Priporočene objave

torej, podložke original ne morem nikjer dobit, pa me zanima iz česa bi blo najbolj naredit to? :doze:

mal bl razloz kako to zgleda, a je to podobn k majo leovinčiji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobijo se v prosti prodaji listi iz katerih se dela tesnila( ne pa podložke :angry: )

naredi iz tega, dobiš jih v različnih debelinah in so narejene za zdržat visoke temperature

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobijo se v prosti prodaji listi iz katerih se dela tesnila( ne pa podložke :angry: )

naredi iz tega, dobiš jih v različnih debelinah in so narejene za zdržat visoke temperature

ce mislis tesnilo, si ga neredi iz klingerita, drugace pa tud alu folija+neostik+lepenka+neostik+alu folija................drgac pa idi in kupi........majo na vsakem servisu.........

ce je pa to una pusa tko kt pr leovinčijih, pol je pa odgovor najbl zanic alu k ga lohk dobis+strugar..................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na servisu nimajo, pa na gianneli headquarters tut nimajo, ker jim jih je za letos zmanjkalo

klingerita - kje to upm, ala merkur?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na servisu nimajo, pa na gianneli headquarters tut nimajo, ker jim jih je za letos zmanjkalo

klingerita - kje to upm, ala merkur?

mocno dvomim da jih na servisu nimajo...........klingerit,.........hmmm men ga je dal en kolega, in nimam pojma kje se ga da dobit, ce zves let me know.........

ce pa prids do mene ti jo pa lohk nardim......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Silikon je zanič ker se scmari in s časom maši izpuh. Uporabi TESNIT dobil ga boš v vsakem zakotnem NEpooblaščenem servisu motornih žag, kosilnic ,hidravličnih servisih in tudi pri kom ki izdeluje peči. Pglej tudi v Merkurju (mal povpraši ker prodajalci ponavadi ne vejo kaj je to) Za silo pa lahko uporabiš platnico kakšnega debelejšega zvezka (papirnat ne plastifisciran)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

temperaturno odporen silikon (rdec, do 300°C) preverjeno drzi tud med glavo in cilindrom (na tekocinsko hlajenem 125 cc dvotaktniku), in tudi za izpuh je zelo uporaben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

temperaturno odporen silikon (rdec, do 300°C) preverjeno drzi tud med glavo in cilindrom (na tekocinsko hlajenem 125 cc dvotaktniku), in tudi za izpuh je zelo uporaben.

Sej ga itak vsi serviserji uporabljajo ko dajo blok narazn in spet skupaj-vključno z mano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Silikon je zanič ker se scmari in s časom maši izpuh.

Verjemi da se nena.Jaz sem si v italji kupo enega nevem kere firme cena je bla 10evrov pa je bil 1a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O trensparentnih govorim. Za tistega rdečega od locitte (verjetno) je potrebno vsaj v eni naši trgovini odšteti 1850 sitnih. (povpašaš lahko za engine gasket putty je enkrat cenejši vendar postane popolnoma trd-če je stik minimalen je vredu drugače ne)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podložko naredi iz...hm nevem lih kaj je tista snov...Veš tisto,ko se daje na strehe ko z brenarjem gor pržgeš,da voda ne teče.še prej se pa pozanimaj če je tist varn O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja

but im from novo mesto :devil:

:wub: oh in ah še nekdo iz skori mojga kraja :wub: ja novo mesto,to je kraj,kjer moraš pasti na kolena :notworthy: in vse preiskati da kaj najdeš :BUA: Res nam manjka kak dober motoshop :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podložko naredi iz...hm nevem lih kaj je tista snov...Veš tisto,ko se daje na strehe ko z brenarjem gor pržgeš,da voda ne teče.še prej se pa pozanimaj če je tist varn O:-)

to ti misliš ono izolacijo, k tak po olju smrdi? mogoč bi šlo, sam da se nebi začela topit od vročine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ti misliš ono izolacijo, k tak po olju smrdi? mogoč bi šlo, sam da se nebi začela topit od vročine

Mislim da se tist nemore stopit.Če tako pogledaš,oni k tist dajejo na streho ti žgejo gor,pa se sam prlep.No ja probat bi blo treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ti misliš ono izolacijo, k tak po olju smrdi? mogoč bi šlo, sam da se nebi začela topit od vročine

Ne ne ne smola nena drzi sem ze probal to pa se mi je vse po avspuho raztopilo ko je bil vroc pa so za vedno not crte ostale

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jzd imam na runner 180 silikon 300 stopinjski in drži čist normaln! Brezveze tolk pisat pa gruntat. S silikonom namaž pa bo vse kul!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jzd imam na runner 180 silikon 300 stopinjski in drži čist normaln! Brezveze tolk pisat pa gruntat. S silikonom namaž pa bo vse kul!

Tako je!!

Pa še malo boljše gre motor brez debelega tesnila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!