Skoči na vsebino

STYLING SKUTERJA


PRJATU

Priporočene objave

živjo! :yea2:

Zdaj ko je zima in ko je moj skuterček pospravljen bi ga rad malo dodelal na izgledu!!

v načrtu imam mrežice,aluminjasto podlago za noge,mogoče led diode

PA ME ZANIMA KAJ SE PREDLAGATE?

aja pa rad bi se nekaj prasav mogoče ni ravno za v to temo ampak vseeno.

motor imam prvo sezono zato se ni kaksnih velikih izkušenj,zanima pa me kaj menjate po sezoni(jermen,valjčki.....-->na koliko km menjate?) na servis ga ne mislim vozit bom probav kar sam porihtat kolkr se da :unsure:

aja če vam bo kaj v pomoč:

-aprilia sr 50 racing

-pollini 70 ccm kit

-delorto 19

- zx hand made

...

prosim za mnenja glede dodelave videza in servisiranja oz menjave delov čez zimo!!

hvala vsem lp. :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj Picikl

Picikl od Mateja

Kaj menjamo po sezoni skorajda celo masino od batov po potrebi do valckov,jermena,lamel,batnih obrockov......bla bla bla vse bi lahko reko.

Glede izgleda pa si daj spredaj mrezice,not led diode da bo ven svetlo,aluminij za noge,neonko odspodaj,zadnji blatnik vstran pa zmigavce od astre gor pa tak malo se igraj... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko da kdo kksne slike d nam cev life iskov->>zanimajo me fotke mrežic,aluminiastih podlog za noge.....!

aja barva skuterja je taka(kot na sliki),mrežice sm pa mislu u rumeni barvi dat

post-18-1072467927.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj maš tist neki okrouga(srebrno) pr filtru tist dej dol pa mrežice dej raj srebrne odzadi dej cel blatnik dol pa vdeli žmiguce not v motor tko da ne bojo vn štrlel

....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to drugač ni moj motor ampak sm eno fotko z neta potegnu(tko da nimam tistga srebrnega) Kam naj dam mrežice odzad??

aja pa se zanima me kj se za dobit močne,barvne led diode u lj (center ali BTC)???

pa kako ste jih vi zaščitili pred vodo?? :OK: :OK: :OK: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa se zanima me kj se za dobit močne,barvne led diode u lj (center ali BTC)???

pa kako ste jih vi zaščitili pred vodo?? :OK: :OK: :OK: :kva1:

Conrad al kaj mate vi tam ono.....Pred vlago upor sem malo zalil z tekoco plastiko pa je to to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to drugač ni moj motor ampak sm eno fotko z neta potegnu(tko da nimam tistga srebrnega) Kam naj dam mrežice odzad??

aja pa se zanima me kj se za dobit močne,barvne led diode u lj (center ali BTC)???

pa kako ste jih vi zaščitili pred vodo?? :OK:  :OK:  :OK:  :kva1:

conrad BTC pod emporioum

pa še ena trgovina tm čist zravn kondrada k prodajajo gp baterije

tm boš skor več najdu kot Conradu

ker skutr pa maš :hmm:

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja delko je ta druga stacuna je pa zravn konrada

zakaj pa zadne luci nben ne montiraa zmigovcov al je za vs prekomplicirano men se zdi se leps da da po robu luci zadne ledice pa sam rob utripa tko sm mislu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja delko je ta druga stacuna je pa zravn konrada

zakaj pa zadne luci nben ne montiraa zmigovcov al je za vs prekomplicirano men se zdi se leps da da po robu luci zadne ledice pa sam rob utripa tko sm mislu

lepš je, sam je verjetn tud bolj komplicirano....

No zdej skoz zimo sem se odloču, da se bom mal posvetu stajlingu:

-živordeča neonka-jutri jo nabavim

-žmigavci-ne vem al bom sam steklo prefarbal al pa bon direkt one kapljičaste kupo

-druga prednja šipca z odtenkom rdeče farbe

-zadnja luč-probo bon jo nekje dobit iz diod sam .......

-zadnji spojler-ful se mi dopade on od peugeota Jet force, sam nevem kak bon ga gor spravo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al ga pa doma nared iz poliestra pa plastike pa bos mel tazga k bos hotu

ne da se mi še s tem doma zajebavat, bom rajš kar kupo, če seveda ni predrag.......k ne mislim dost dat za njega, pol rajš doma reskiram svoje živce in material pa si ga naredim unikatnega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj frend ga je za avto delov je iz porpena lepo oblikvov pol pa poliester čez dav in je res lep. Na tak način bom probov tud jst kj narest

aja kje se pa dobi kksno stop lampo tako d no prevelka pa kaksne so cene ce kdo ve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo prjau daj ga spricnit na dvo barvni stil pa take barve da bo unikat! :OK: Pa pol pozicijske v taki barvi kot je zunanjost pa led diode pod mrezico pa mogoce se kaksno pri motorju pol pa si ze kot jelka!!! :lol1: Kolesa pa izpuh das kromirat tak kot jaz(pune pali na baby blue pa bela notranjost :notworthy: :yea2: ) Pol pa ga poziras po mestu :BUA: Naredi tak kot ti je samemu vsec ne oziraj se na druge!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najlepse je videt novoletno jelko, ki nikamor ne gre:D

pol te pa en s frcijom prehiti:>

v mbju je ful navada, da majo vsi stilirano v nulo, prehiti jih pa poklumpan apn:D

to je totalna bedarija. prvo skuter sfriziras, da nekam leti, pol pa ga komaj malo polepsas.

sicer pa je to odvisno od cloveka, meni pac ni vsec neki sportn videz pa da ti gre 70 skuter :)

najboljse je pa itak sfriziran skuter z orginal stajlingom. pa pride novoletna jelka vzporedno s tabo na semaforje pa gleda tvoje luci pol samo se. pa se to ne dolgo, ker mu zginejo;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se jaz tudi strinjam z jrk0-tom najprej masina pol pa vse ostalo! Ker res nea si delaj sramote da te bo en z neko krastavo apenko pal neso!!! Lucke si das pol gor ko ves da bo vido samo stop luc pa nic vec pol pa se to zgine :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!