Skoči na vsebino

STYLING SKUTERJA


PRJATU

Priporočene objave

ja uf ful cenej so.. :o tak drag mate to... omg... mi mamo tam nek pod 50 centou... pa sej to ni tezk... sam prvo zmiris plus pa minus ki je na diodi... pol das pa na plus mnda tt upor... sj sm ze pozabu mnda je tak xD... dej kako sliko od motorja ti bi dau kake ideje ;) pa se dj ti men ksne ^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja uf ful cenej so.. :o tak drag mate to... omg... mi mamo tam nek pod 50 centou... pa sej to ni tezk... sam prvo zmiris plus pa minus ki je na diodi... pol das pa na plus mnda tt upor... sj sm ze pozabu mnda je tak xD... dej kako sliko od motorja ti bi dau kake ideje ;) pa se dj ti men ksne ^^

Ok :P Slike so tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha... no vidis tist ko mas nad lucmi une vlke lukje... pa si prestej kulk jih prie u eno vrsto... pa usako ta drugo dej... unme umes naj bi ble pa pol cist mal usvetlene... modr naret bo fulo dobr prisl ;) pa se uzad bi loh kj dau ^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha... no vidis tist ko mas nad lucmi une vlke lukje... pa si prestej kulk jih prie u eno vrsto... pa usako ta drugo dej... unme umes naj bi ble pa pol cist mal usvetlene... modr naret bo fulo dobr prisl ;) pa se uzad bi loh kj dau ^^

Bomo sprobal :D za odzad pa še newem kam bi dal :P če bi dal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha xD no sej... js si bom mnda tak alien style naredu xD sam da je neki ... za picke je to odlicno xD ^^

Ko boš naredu pokaž :D Da vidim kok to zgleda .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf... bo se kr doug trajal... predn se mi bo lubl it u cele... pa gnar dobit... pa smontirat use... pa cajt met... enkrat cez kak mesc mnda :P prej se mi nebo dal ja bom pokazu kak je...

mas kake ideje ka bi lahk naredu xD kr js niam nc trenutno >.<

Popravljeno . Popravil Spam
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

mam aprilio di-tech l.2002 aprilia motor

pa mislm kupit stransko tačko za njega pa gledem

na predelaj.si in vidim da je tam ena

sam tam piše stransko stojalo di-tech piaggio buzzeti

zdej me to zanima če je za vse di-techte al za samo tiste z piaggio motorjem?????

HELP ME!!!!!!!!!!!!

gre pa za to stojalo KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

mam aprilio di-tech l.2002 aprilia motor

pa mislm kupit stransko tačko za njega pa gledem

na predelaj.si in vidim da je tam ena

sam tam piše stransko stojalo di-tech piaggio buzzeti

zdej me to zanima če je za vse di-techte al za samo tiste z piaggio motorjem?????

HELP ME!!!!!!!!!!!!

gre pa za to stojalo KLIK

ti glej za aprilio sr ne za di-tech

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lp

mam skuter aprilia SR 50 r factory... zj pa na staylingu kak bi lahk kej to zrihtu :o

pa ce ma gdo ksne slikce kak ste to kej zrihtal... mam sicr dve neonki ospod... taki racunalniski.. kr dobr šajna

sam useen bi blo fajn kj bolšga met... aia pa skutr je letnik 2005.... ce vam kj pomaga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
Evo nekaj slikc ne še čist dokončanega StreetStalkrFajtrja2004 trance_44_wink5.gif

to maš piaggio zip?? jst mam doma enga pa mi ni vše zdej je pa še fotr se mal prebrnu da je plastiko podrajsal pa je motor zdej še bl grd pa bi ga rad mal zrihtal od zunaj plastika in to.. všeč mi je pa yamaha aerox pa me zanima če bi se dalo to splastiko od yamahe gor dobit kako.. je to že kdo probal?? :unsure: naj kdo odgovori če ma že kake izkušnje s tem..

še eno slikco. ta je pa najlepši.

post-22431-1232285972_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zarežeš z nožem po ročki, sam pazi tam pri gasu da neboš preveč šel globoko in še prerezal za gas. Pol pa sam nove gor daš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo sem bolj nov in niti ne znam uporabljat forumov :(

Rabil bi vašo pomoč, imam gilero runner in sem pred kratkim odrezal zadnjo strehco in zdej se ful grdo vidi tist rezervoar od olja .Zanima me, če kdo ve, kje bi dobil tak okrasni pokrov, da potem vse to lepš zgleda.

Evo tuki sm najdu na netu eno tako gilero kot je moja , isto grdo zgleda tist k se vidi rezervoar, sem označil s puščico kater del bi prekril:

1530.jpg

in tukaj sem našel enga peugeota, ki ima ta del lepo pokrit in res lepo zgleda:

2.jpg

Mi torej lahko kdo pomaga in svetuje kje dobim jaz to za mojo gilero, sem gledal tud na www.predelaj.si in nisem našel ničesar oz. samo komplet plastike.

Pozna kdo še kakšno internetno trgovino, ki to prodajajo al pa če ima kdo od vas to mogoče prodaja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na cilinder si, ni šans, fotr je reku, da me bo okol kepe, če bom tam kej naročil,

on je enkrat za svojga 4 taktnega kitajca naročil jermen, en tedn so rabil, da mu sploh odgovorijo, potem je 4 tedne čakal na tist jermen in , ko ga je končno dobil, so mu poslal napaćnega, pač luzerji,

sem na skuterist si, tud poslal mail in ne šlivijo, sploh ne ve kaj je s temi prodajalci,

pozna še kdo kšno stran, kjer imajo to?

mi lahko še kdo svetuje kako se uporablja iskalnik, vpišem tja gilera runner in najde prispevke, ki sploh nimajo veze s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

scooterkit (mopedkit)...

drugeče pa si dodaj Matica (prodajalca na cilinder.si) na msn, pa se lepo vse dogovoriš.

Sej zdej mislm da je že nekaj trgovin s tuning deli za skuterje tako, da se lahko vsedež in odpelješ. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

scooterkit (mopedkit)...

drugeče pa si dodaj Matica (prodajalca na cilinder.si) na msn, pa se lepo vse dogovoriš.

Sej zdej mislm da je že nekaj trgovin s tuning deli za skuterje tako, da se lahko vsedež in odpelješ. :)

glej tega, povem, da tam na cilindru , ker so luzerji ne kupujemo več, on pa napiše, da matica dodam na msn, naročim pri njih in dobim jeseni artikel, pa še takrat bo napačen :(

praviš, da so trgovine, kamor greš to lahko iskat,kje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej tega, povem, da tam na cilindru , ker so luzerji ne kupujemo več, on pa napiše, da matica dodam na msn, naročim pri njih in dobim jeseni artikel, pa še takrat bo napačen :(

praviš, da so trgovine, kamor greš to lahko iskat,kje?

tudi jas tam več ne kupujem.. pred dvema mesecoma sem naročil šp. filter pa še ga zdaj ni blo, kolega je dobil bon v vrednosti 60e. prek cilindra pa je klical pa mu je oni rekel: jas vse bo pod bonom.. pa mu pošlje pa bi on moral plačati tistih 60e., kolega je naročil scr corsa izpuh že lani proti koncu leta pa še ga zdaj ni dobil, jas naročil 3 tedne pred scooter mitingom v hajdošah 2 litra olja pa ga 2 dni pred mitingom kličem pa mi je rekel da mi pripelje v hajdoše.. sem mu verjel in sem se še pol vozil ko pa pridem v hajdoše pa ga kličem pa mi ni dvignil, jas pa tam brez olja :headbang::headbang::headbang::headbang: .. sem mel srečo da je bil še motocenter odprt čeprav sem prišel eno uro po zaprtju. če ma neko stran naj vsaj pošlje izdelke ki so naročeni ne pa da pošlje ko se mu zazdi

pri pooblaščenem serviserju bi moral dobiti vse rezervne dele od mopeda

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na cilinder si, ni šans, fotr je reku, da me bo okol kepe, če bom tam kej naročil,

on je enkrat za svojga 4 taktnega kitajca naročil jermen, en tedn so rabil, da mu sploh odgovorijo, potem je 4 tedne čakal na tist jermen in , ko ga je končno dobil, so mu poslal napaćnega, pač luzerji,

sem na skuterist si, tud poslal mail in ne šlivijo, sploh ne ve kaj je s temi prodajalci,

pozna še kdo kšno stran, kjer imajo to?

mi lahko še kdo svetuje kako se uporablja iskalnik, vpišem tja gilera runner in najde prispevke, ki sploh nimajo veze s tem?

malo sem bral tole temo pa sm se odloču da ti odgovorim :)

sm lastnik trgovine skuterist.si . naj povem da na maile redno odgovarjam, če se je pa že zgodilo, da nisi dobil maila, je pa možno da je pri meni ali pri tebi pristalo sporočilo v spam mapi. prosil bi te, če še 1x pošleš mail ali me dodaš na msn hrovat5@hotmail.com ali pokličeš na 051 336 522.

naj omenim, da je pri meni dobava redna, brez zamujanja za večino artiklov.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še pripis za moderatorje :)

če je zgornji prispevek v prekršku lahko mirne vesti brišete, samo obvestite me o tem :) . Sem vajen pisanja po forumih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!