Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• skalar36
      @Scarabeo 500Na koliko km mažeš?  Sam sem tudi mazal z oljem za verige motornih žag. Pa so se mi okrog ketne nabirali ostanki, kot nekih saj. Nekako se mi ni zdelo dobor potem več mazat, sem malo pomilsli, da niso te "saje" ostružki O ringov.
    • Scarabeo 500
      Mažem še samo z oljem, ki mi ostane od servisa in veriga mi zdrži veliko dlje časa kot prej, ko sem mazal s spreji.
    • Tex
      Motorno bo itak najbolj ql, ampak boš moral precej pogosto mazat. Prednost s100 in "specialnih" maziv je da se lepijo na verigo in držijo recimo 500km .. žal pa s tem lepijo nase tudi umazanijo in pol vseskup deluje kot brus ... Drugače pa spiraj s kerozinom (petrolej) in maži s s100 ali podobnimi .. najboljše pa itak kak oiler, ki ti bo sam mazal verigo .. wd40 ni za ketno .. Edit: @Kugelschreiber, tako, informativno, kaj tak hudo smešnega je blo v njegovem postu?
    • Snečer
      wd40 je nek miks petroleja in dodatkov, ni za mazanje nasprotno, je za čiščenje verige, topilo... s100 je priznan najbolje je pa itak olje
    • Racka11
      Hvala obema za odgovor. Bom namazal z ???. Imam Motul, pa WD40, pa S100 in KENT. Vse za verigo. Ko sem gledal med sebojne teste, se pa najbolje izkaže olje za mazanje verige pri motornih žagah. Šprica pa naokoli nič bolj kot ostali. Verjetno ste že videli, pa vseeno:     
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!