Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• zan234
      zanima me kako bi lahko odtranil blokdao na 25 da bi sel vsaj 40+ in sicer na sym crox 50 ze v naprej lepa hvala za vsak nasvet 
    • zan234
      zanima me kako bi lahko odtranil blokdao na 25 da bi sel vsaj 40+ in sicer na sym crox 50 ze v naprej lepa hvala za vsak nasvet 
    • zan234
    • RobiRoberto
      Hčerkin mož je takoj ugotovil, da gesla ni zahteval Siolov poštni strežnik, ampak le Thunderbird in je geslo tudi poiskal "nekje v windowsih", tako da si ga moram sedaj, dokler se ga še spomnim, tudi kam zapisati, če ga bo Thunderbird po "svoji adaptaciji" še kdaj od mene zahteval.   Danes je moja letošnja kolesarska sezona tudi "uradno končana", z ubogimi 4.000 prevoženimi kilometri  , kar je za približno 6.000 kilometri manj kakor prejšnji dve leti  , vendar sem s tem rezultatm vseeno zadovoljen. 
    • MiNa
      V Andori sva našla spanje 50% off v prijetnem hotelu res kar oddaljen od "centra" za 27€ vključno z zajtrkom. Ob vračanju prav tako precej iz centra v hotelu Bruxelles za 33€. Po drugi strani sva v Španiji v gorski koči Cassa Veleta plačala 35€ mogoče za koga precej "kavbojsko" vendar nepozabno zaradi gostoljubnosti lastnika. Upokojen vojak španske legije, ki je eno leto in pol "služboval" tudi v BiH. Posebej zanimiv je bil tudi njegov kolega, biši dirkač. Čeprav nista govorila razen španščine nič, smo ob izdatni pomoči hmeljevega napitka kmalu našli skupni jezik. Ja to so zgodbe, ki ostanejo. Zaradi tega greva rada malo bolj med ljudi in ne v "centre". Granade v vznožju si pa nisva pogledala sva pustila za stara leta z potovalno agencijo .  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!