Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• ftp
      Tu pač debatiramo o stvareh za katere se sami odločamo in ne o tistih za katere ne moremo nič. Zanimivo pa je, da bi ljudje raje ne delali, ker je nevarno za širjenje (res je), ko pa so doma, jim je dolgcajt, zato bi pa kam šli, - obala,  bled, nakupovalni centri, prijatelji,... 
    • jvalant
      Delam, ampak imam na izbiro ali bom delal ali ne, mam pametnega sefa. Delam, ob ukrepih, zato, ker mi je jasno da rec mora naprej, pa ceprav pocasi. Ce ocenim da ne bom delal, ker je vec ljudi tam, ker rec ni nujna, vzamem dopust. SVOJ dopust, ne od drzave podprt! Jebiga, tole leto je ze prec. Pa tudi,  sef je pameten in se bo dalo kaj dogovoriti. OPMBA: Nisem za zaprtje proizvodnje, sem ze povedal. Sem pa za optimizaciji in zmanjsanje, zaradi tega ker virusa NE briga ni razen kje lahko kam preskoci. Nazalost so to zaprti prostori z veliko ljudmi.  E firma ne poskrbi za delavce, ne priskrbi opreme: vodstvo pred zid. 2 razloga:  neupostevanje predpisov karantene in s tem ogorozanje drugh, ne samo delavcev, in 2. malomarnost in zasluzek pred ljudmi. Pika. NE potepam se okoli, na danasnji poti (po par dneh in ker imam probleme z hrbtom itd) sem v 5km srecal TRI ljudi, in imel eno bliznje srecanje, 7-8m. Ne pljuvam, ne objemam dreves, ne scijem za klopce, ne kasljam ali kiham. Torej, zakaj naj se po celu? Ali  se moras ti zame?
    • smasher
      pozabil prej dodat v post, lahko bi začeli posebno kulinariko... piščanec mariniran v razkužilu, govedina v nitro razrečilu, ribe v varekini, pečena svinska ribica na UV lampah...
    • ftp
      Če bi se držal pravil bi bil doma !!!!! In to mora biti TVOJA odločitev To je pa druga zgodba, ki s sprehajalci nima nobene skupne točke. Sicer pa ste ali smo za zaprtje proizvodnje, ko pa sami izbiramo. bi se pa potepali naokoli
    • Snečer
      poleg policije opozarja tudi ukc  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!