Skoči na vsebino

Pokažite svoj skuter/moped


Noise

Priporočene objave

Gilera Runner SP l.2000 se prodaja, če koga zanima ;)---> [ PM ]

post-25635-125546062909_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Nostra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Ok, torej da še jaz pokažem moja junaka :)

In sicer sta to Malaguti Ciak 50 (modre barve) in Aprilia Scarabeo 250 (črne barve). Z obema sem zelo zadovoljna, seveda pa še najbolj z 250ko, ker grem lahko tudi na kako daljšo pot in je zelo udobna :kava: Kot pa verjetno vidite, sem ljubiteljica italijanskega dizajna ... Čeprav rada pogledam tudi za kakšnimi drugimi, sploh "ta velikimi", ampak zaenkrat je to vse kar imam na zalogi. Nekega dne pa se jima bo pridružila še kakšna močnejša mašinca ;)

Evo, sem ju ravno prala, pa sem še malo fotkala:

IMG_9654.jpg

IMG_9617.jpg

IMG_9623.jpg

Več slik pa najdete še tukaj: http://s72.photobucket.com/albums/i187/_R5_/motor/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo slike mojega Burgija z izleta po Avstriji. Letnik 2004, model 650 Exec, prevoženih 33000km, od tega mojih 4000 od junija letos.

Dodatna oprema je edino zamenjan vizir original Suzuki s povišanim GIVI. Po zamenjavi občutno prijetnejša vožnja, saj manj piha okoli glave.

lp

dore

post-26012-12592418375_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo slike mojega Burgija z izleta po Avstriji. Letnik 2004, model 650 Exec, prevoženih 33000km, od tega mojih 4000 od junija letos.

Dodatna oprema je edino zamenjan vizir original Suzuki s povišanim GIVI. Po zamenjavi občutno prijetnejša vožnja, saj manj piha okoli glave.

lp

dore

ja, vizir je zelo fajn! najprej ga pri svojem nisem imela, zdaj ko ga pa imam pa je vožnja bolj udobna, pa še hitreje lahko grem, brez da bi me močan veter utrujal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 5 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!