Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2004


Brrrm

Priporočene objave

Po strešnem oknu nad računalnikom škrebljajo dežne kaplje.

Zadnjih 15 minut.

Prej pa ne,

zato sem se tam nekje ob poldnevu zavlekel v dolge gate in usnje in zajahal kravo. Sva se odpaljala na lagodno vožnjo do pod Trojan in nazaj.

Domača in sosednje ulice sicer vlažne, a opdrte ceste po Savinjski dolini suhe.

Promet praznično lagoden, zato je bilo prav prijetno vijugati sem in tja med osamelimi avtomobili na cesti. Tudi nekaj sončnih žarkov je padlo name.

Sicer pa precej vetrovno, a toplo, devet in še nekaj Celzijevih stopinj nad zmrziščem.

Čeprav, potočki v osojah zgledno zamrznjeni in popolnoma pripravljeni na zimsko spanje.

Tako, tudi decemberska kvota izpolnjena, v letu 2005 ni bilo meseca brez motorja.

Pa to še ni vse.

Včeraj, so nas v predprazničnem dnevu prej spustili iz službe. In s tajnim namenom v glavi sem se v glavnem izogibal alkoholu,

ker, ob 14. uri sem bil že na kravi.

Malo turistično, malo poslovno. V CE nečesa niso imeli, imeli so pa taisto reč v Slovenskih Konjicah. Ne življensko pomembna stvar, izgovor pa dober. Pri Lady se izgovoril na potebo po ohranjanju vitke linije in odpovedal kosilo oziroma, ga zamenjal za vožnjo.

Vožnaj 1A. Ne zimska, temveč bolj jesenska ali zgodnje pomladanska. Na nebu je nizko obešeno sijalo Sonce. Prijazno in zvito. V tej svoji nizki legi je pačilo cesto. Njegov odsev je napovedoval skoraj v poponost zglajeno cestno površino, na katero stopil ne bi, kaj šele zapeljal nanjo, a ko pripeljal do tja, asfalt tak, kot ponavadi.

Cesta popolnoma suha, ko danes ni bila več na vsakem odseku, brez peska, s presenečenimi avtomobilisti, hitečimi po zadnjih predprazničnih nakupih.

Z veseljem lahko ugotovim, da se na motorju počitil popolnoma običajno, torej nobenih božanskih, orgazmičnih ali kakšnih drugih nad občutkov, zgolj prijetna vožnja.

Naslednji teden sicer v službi, a z močno okrnjeno posadko, zato bo verjetno padla marsikatera kršitev Kebrovega zakona in tako kljub morebitnemu suhemu vremenu, kaj dosti priložnosti za vožnjo z motorciklom ne bo.

Verjetno je bila današnja zadnja dnevna vožnja v letošnjem letu. Če mi uspe še 31. decembra, boste pa itak tukaj izvedeli.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabašem mene in staro pa :010 :010 :010 :010 :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO................

(no ja, saj wingsi lepše zabolijo kot sem mislil...pa ko boljo malo še v pacu bo še bolj fet BOOOOO )

Dnevni izkupiček (glej sliko )

p.s. pred cca 10 leti sem se z prijateljem peljal na današnji dan smučat, pa ko sva bila na pumpi na tržaški v MB sta dva z SS kami vlekla po zadnji koli od semafora do semafora....folk je nehu tankat, gužva pune, vsi na pločnik in ploskali in navijali, skupaj z nama vred jasno...kolona avtov se je nabrala že do semafora s Ptujsko...predstava cca 10 minut...takrat sem vsem skupaj nad 50 kubikov samo sanjal.... ampak.... kdor ne sanja, ..... veste sami dalje)

post-127-1103989674_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil on the road, z avtom, seveda, tja dol na Primorsko, pa malo na Dolenjsko, po družinskih opravkih.

In dopoldne, na avtocesti pred cestninsko postajo pri Lukovici prehitel dva motorista.

Poljaka sta jo v dežju in vetru šibala tja nekam proti morju, verjetno.

:OK: :OK: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

današnji dan je predzadnji za vožnjo v 2004 :OK:

naredil par kilometrov sicer velikoooooooooo premalo samo so fantastični :yea2:

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep sonček :010 je tudi meme premamil, da sem sedel na motor in naredil nekaj km. Vprašanje če bo jutri to možno, zato, kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuaaa,super po dolgmu cajtu-mal po hosti mal po cest,še preveč sm cunj nase navleku in mi je blo vroče.

dost za letos,blo je fajn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, dovolj imam, letos me ne spravite več na motorcikel.

Odpeljal tisto CE-Vransko-Baba-Vransko-CE-

Po predpraznično suhi in s soncem obsijani cesti.

Srečal BMWSLOja, s širokim zamahom sva si zaželela vse naj in odbrzela vsak v svojo smer.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo po kratkem premoru lahko tud jst napisem prvo mal daljso turo s KTM-mom, naredu 60 km, nekej po terenu neki malga pa tud po cesti(komi cakam spomlad da da supermoto koleas gor, da se to vidm kaj pa kako)....morm rect da zebl je sam v roke, ostalo je OK....motor pa "nimam besed" noro dobr, :kva2: :kva2: ....

Za ta let je blo dost, nasledn let pa mal vec ;) hehe jutr sam da bo soncek... :yea1: :yea1:

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudio jaz imam za to leto dosti. ;) Ljubljana - Vransko - Ljubljana. Zeblo v roke in malo v kolena. Sicer pa cca 80 km večinoma suhe in sončne ceste, samo ponekod senca in mokro. :BUA:

Vsem želim prijetno silvestrovanje

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: Sem dons naredu en krog ,cca. 10 km. , pa je blo kr fino mrzl, pa tud pelat se je dal fino . Fajn se napravš pa je . To je blo zadnje dejanje letos :OK:

Pa srečnga pa zdravga vsem vam želim :004 :004 :004 :004 :004 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes pa sem se 100%zadnjič letos vozila res da jih je blo sam 55 ampak je pasalo.Jutri pa zapeljem v novo sezono 2005,sam mabutat se ga ne sme preveč

srečno in se vidimo na cesti drugo leto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Tudi jaz cca 100 km danes in to je za letos vse. Bilo je carsko :OK: . Drugo leto,( torej jutri) pa seveda takoj na motor . :OK:

Vsem želim obilo varnih km v novem letu in da se srečamo na cesti in počvekamo. :notworthy: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leto 2004 in dnevne voznje iz 2004 so za seboj svecano zaprle vrata.

Nove voznje pisemo v novo leto.

Zato, svecano zaklepam.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!