Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2004


Brrrm

Priporočene objave

horjo: ne razburjaj se prevec. Vceraj je meni ena z avtosolo levo zmigavc dala, pa hocem mimo potegnit, pa ona na desni pas zavije.

soddplah: :topic: kaksnih 50km, pa po ovinkih, da jo enakomerno obrabis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns prvič z mojo cbrko do morja, natančneje klasika do pirana B)

Šou sm po tastari, do postojne asfalt u piz**, da o ridah sploh ne govorim. Naprej pa kr uredu. Od Cepkov naprej ful gužva zaradi gradnje. Vidu kr neki motorjev, obenem pa sem odkril nov slovenski nacionalni šport in to je metanje snega na cesto, plus točke dobiš če ga namečeš direkt na ovink, zmagaš pa če na tvojem ovinku rukne največ motoristov. Matr so budale a ne morjo pustit da se sam stopi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet lep dan na motorju in lepa SS tura z bajsijem (ki je vodil "ker se navaja na motor" :blink: :wacko: - nočem vedet kaj bo ko se bo navadil :P ) in Mr. E-jem (še par takih fur kot v sredo in danes pa bo moral revež nove drsnike kupit :hmm: ) v sosednjo AUT do motorradklinik gledat akcijsko prodajo.

nič pametnega, nič poceni, v akciji sami gore-texi, so pa pripravljeni za handlanje (nevem kak je slovensko, zbijanje cene vglavnem) na skoraj vso robo. TESTNIH VOŽENJ NIMAJO, čeprav poteka promocija ducatijev in hond. lahko vidite novo CBR 1000 in pač vse ostalo kar je hond in duca.

vglavnem avti nas ne vidijo, policaji na srečo tudi še ne (še vedno lovijo tovornjake), asfalt že dobro drži tudi zlizane gume, seveda če ni peska ali blata.

vikend je tu :yea2: , upam stavit da bo slabo vreme, prelep teden je za mano!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja učeri sem bla spet na motorju in sicer na relaciji rakek-sodražica-ljubljana in nazaj proti domu,cesta čez bloke mokra skoz in skoz po cesti tečejo potoki vode snega je še full pa tud hladnejše je kot drugot vendar je blo kljub temu čudovito

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi.

V sredo in četrtek sem po ogrevalnih 1500km v februarju in zacetku marca naredil prvi "giro" okoli Slovenije. Mogoče bo komu služilo kot ideja ze vikend izlet ...

Sreda: tura južna meja:

Relacija: Maribor - Slovenska Bistrica - Mestinje - Podčetrtek - Brežice - Novo Mesto - Metlika - Černomelj - Stari Trg - Dol - ob Kolpi do Broda na Kolpi (meja) - Delnice - Grobnik - Reka - Opatija - Starod (meja) - Kozina - Postojna - Ljubljana - Celje - Maribor. Skupaj 565km.

Ceste po Sloveniji so dokaj dobre, peska relativno malo, vozniki pa prijazni. Po Gorskem Kotarju (Delnice) dosti vode (sneg se topi) in peska, zato je potrebna zelooo previdna vožnja. Na drugo stran proti Reki je cesta OK. Na Grobniku se preganjajo turisti, me je kar zamikalo, da bi se par krogov odpeljal, ampak ker sem bil sam sem to preložil...

Četrtek: tura severna meja:

Relacija: Maribor - Jurij (meja) - Lučane - Arnež - Ivnik (Ebiswald) - Magdalens berg - Labod (Lavamund) - Pliberk - Žitara vas - Borovnica - Borovlje - Bekštanj (Fineknstein) - Podlklošter - Trbiž - (meja) Rateče - Jesenice - Kranj - Kamink - Tuhnijska dolina - Celje - Maribor. Skupaj cca 470km.

Ceste v Avstriji v glavnem suhe brez peska in hitre, razen na Magdalens Bergu, kjer je proti vrhu (od jezera) se precej peska in talečega se snega (navzdol pregrel zadnjo bremzo, da me je kar malo panika zgrabila).

Načeloma so ceste že bolj ali manj OK, ampak je še vedno potrebna gora previdnosti. Tudi vozniki so precej pozorni, relativno malo "dirkačev", ki bi se hoteli meriti ...

Motoristov v popoldanskem času pa že ogromno.

V petek po branju poročila o prometni nesreči v Tepanjah nisem imel veselja do vzhodne ture, tak da bo za naslednjič ta prihranjena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zaradi neprijetnega vremena skočil samo iz Lj do Zbilskega jezera na kofi.V Šentvidu kolona zaradi gradnje ceste...ostalo bp... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sel pogledat dva meni ljuba odseka;

prebold-podmeja: asfalt v p..., ogromno peska, tud vode v ovinkih

smartno-trebeljevo: se vec peska in malo manj vode

Upam, da se drug teden kaksen dez vsuje za dan ali dva, da mal spere svinjarijo, pol pa soncek posveti. :)

Drugace pa bilo vseeno kar lustno, kako pa naj bo drugace na motorju :? :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem si privoscil izlet Vodice-Bohinj-Vodice (cca. 170 km)

Skozi cel Bled mokra cesta, med Bledom in Boh.Bistrico pa cista poezija + nobenega prometa, v samem Bohinju pa se polno snega in mokrih cest (sem bil naiven in sem hotel priti do Kramarja ob jezeru :lol1: mogoce s plugom :lol: ) drugace pa prav lep izletek in srecal 5 motoristov

lp

post-6-1079820503.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes od Starega trga do Postojne na tehničnega in nazaj domov. Cesta v glavnem suha, nekaj peska po ovinkih in precej nepazljivih voznikov avtomobilov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem delala do 14h pojedla kosilo in šla SS dol črnega kala in nazaj,vreme na morju precej slabše kot v notranjosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ja...

Včeraj sem tudi jaz peljal kravco na sprehod... :D

Ko gledam današnje vreme je blo včeraj prav fino.... :cry:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zalaufal masino, se peljal slab kilometer gor in dol po ulici in nazaj v garazo. sedaj pa cakam dez, ki bo spral ceste, potem pa registrirat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj lepa furca malo naokoli, ko pa sem se vračal po temi so mi pred slov. konjicami dobro skrili radar tako da sem dobil prvo letošnjo "fotko". korekten policist je malo .) tako da bo v naslednjih 8 dneh šlo iz denarnice 5 jurjev. no ja ni panike, tudi to se zgodi, je pač treba vkalkulirat v stoške vožnje z motorjem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odpeljal včeraj CE-Strunjan-CE.

Prijetna vožnja.

Zahvaljujoč prijaznemu avtomobilistu prelisičil radar (beli golf) na Kozini.

Nazaj grede me je premetaval močan veter. Še posebej v Savinjski dolini. Še skozi tunela je pihalo.

Sicer pa, ne vem kje in kako vozite, a jazst prav nobenih težav z avtomobilisti. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Sicer pa, ne vem kje in kako vozite, a jazst prav nobenih težav z avtomobilisti. :)

Ti si pa ja opazen!

Namesto motorja voziš kravo, na njej impozantna postava. Stavim, da se ti umikajo kot kakšnemu Macku s prikolico. ;) :D

Potem pa pomisli name na moji kobilici, pa suhcen kot sem..... saj me še porajtajo ne :cry:

OK, v srboto sva z Maticem, vsak s svojo lady, obkrižarila obalo. Smo pregledali tako svetega Petra kot Marka, pa na megleni obali smo pili kavo. Situacijo na obalni in do obalni cesti so pa že drugi obrazložili.

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo danes z Mistyem nardila eno lepo turco tak bolj za spomlad. Od doma -Škofljica-Grosuplje-Radohova vas-Grosuplje-Ljubljana( tam pobral preljubo)-Grosuplje (sladoled) in domov, tak enih 150 km za spomladanski feeling.

V Ljubljani sem pa še Noise-a spoznal v živo......mi je takoj postal sumljiv zaradi motorja :D

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm bil pa mal do slovenske bistrice pa nazaj topolšica ja vmes pa še savinjska

Sej nas je blo kr dost na motorjih, vreme je pa že tud kr po vsem tem deževju.

Upam da sem pozdravu katerega od vas!

lp :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma je bilo hladno, pa sem iz Gorenje Vasi preko Lučin, Horjula, Ligojne, Vrhnike odrinil v Novo Gorico. Tam imajo protekcijo. Mirabele so v cvetju, prav tako narcise, imajo pa tudi vsaj 5 stopinj več kot v Poljanski dolini.

Cesta čez Lučine še delno mokra, tudi kačje ride so še mokre. Nekaj luštnih km za prebujanje pomladi.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem se pa v soboto odpravil do Bovca (sežana-bovec in nazaj)...ceste čiste, prometa malo, temperature nizke. V bovcu spil en čajček, požel začudene poglede smučarjev in se veselo odpravil nazaj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma soboto sem pol prespala,pa sem bla neki zmatrana od petka tako da sem sam mal za užitek se zapelala po Rakeku pa še to sam v kavbojkah k se mi ni dalo usnja gor oblačit ker bi me pol verjetno še kam odneslo.

No ma v nedeljo sva se pa odpravla na bloško polico pa je bilo full mraz gor pa zihr še 10-15cm snega in nekaj tekačov na smučkah pa sva se rajš odrnila in odpravila proti senožečam ampak je pihala burja kazalo je 4 stopinje tako da me je kar nekaj zeblo in sem rajš obrnila nazaj proti domu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma soboto sem pol prespala,pa sem bla neki zmatrana od petka tako da sem sam mal za užitek se zapelala po Rakeku pa še to sam v kavbojkah k se mi ni dalo usnja gor oblačit ker bi me pol verjetno še kam odneslo.

No ma v nedeljo sva se pa odpravla na bloško polico pa je bilo full mraz gor pa zihr še 10-15cm snega in nekaj tekačov na smučkah pa sva se rajš odrnila in odpravila proti senožečam ampak je pihala burja kazalo je 4 stopinje tako da me je kar nekaj zeblo in sem rajš obrnila nazaj proti domu

Ma, ti še kar naprej takole razlagaj, kako te zebe, da ti ne bom preveč fouš, ker se še ne vozim. :P

LP, Ma, ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem pa danes svojo TDMo peljal na Crni Vrh nad Polhovim Gradcem, kar dobra turca za 1 uro, samo cesta je pa tko ovinkasta da sem veselje izgubil, drugace je bil pa lep soncen dan in prelep pogled dol v dolino; morm se se mal na motor navadit pa mal obcutka dobit pol pa bo zurka!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem pa danes svojo TDMo peljal na Crni Vrh nad Polhovim Gradcem, kar dobra turca za 1 uro, samo cesta je pa tko ovinkasta da sem veselje izgubil, drugace je bil pa lep soncen dan in prelep pogled dol v dolino; morm se se mal na motor navadit pa mal obcutka dobit pol pa bo zurka!!

Tista cesta je užitkarska do konca, sploh za tvoj motor. Pazi le, da se ne boš tam vozil ob času odhoda na šiht in vračanja iz njega. Je polno lokalnih matadorjev z raznoraznimi piksnami, ki se jim mudi v štale živino futrat! :angry:

Ko bodo ceste in kolovozi brez snega tudi tam gori, se spusti še čez navzdol v Visoko. Krasni razgledi in lepa pot razen cca 2km utrenega prebavljivega makedama. Sem ga brez problema z ZR7 prevozil. Jebi ga če sem dal Pohorski makedam čez, je tole mačji kašelj. :D

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!