Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

V temi SPY kombinezoni je PERVY napisal:

dvodelni športni kombinezon pakistanske firme SPX za 85.000 sit .

Za podoben denar ga naredi tudi Racing (Imob) iz Miklavža pri MB, kakšne izkušnje s temi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem gledal jakno in hlače iz cordure od clover-ja,ki se le na hrbtni strani spneta s 20cm dolgo zadrgo

ali ima kdo kakšne izkušnje s tako obleko, ali na pasu še vedno prepiha(jakna ni ravno dolgi model)?

cena (s popustom) pa bi prišla 84000sit-a je to veliko?ž

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa primerjava kvalitete med znamkama CLOVER in IXS :?:

sem pomerjal tudi en komplet od ixs-a(tu se zadrga zapne okrog celega pasu,samo je pa bolj ohlapen občutek)

za ixs pa bi bila cena okrog 96000sit :?:

Ali je pri oblekah iz gore-texa pomembno,da je čim bolj oprijeto :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja Pervy. Če nebi včeraj iskal oljnega filtra, nebi zavil tja in jih tudi videl. Začuda imajo celo golenski ščitnik. Kako pa se kombinizon obnese? Bi bilo treba oblečt in videt če kje tišči in riba.

Billy......misliš da se na grobniku bolj trdo pade kot na cesti? Hitrost je sicer res praviloma, ne pa nujno, višja. Poleg tega ni raznih ograj, stebrov, jarkov..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri goretexu je pomembno da ti je obleka prav ne pa da je ohlapna in okrog trebuha prevelika ker te pri večji hitrosti zanaša po cesti, predvsem na enduro. Tudi napiha te od spodaj in je lahko zalo neprijetno za vozit, če pa že kupuješ jakno pa priporočam raje usnje, nič ne plapola, boljši občutek vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja Pervy. Če nebi včeraj iskal oljnega filtra, nebi zavil tja in jih tudi videl. Začuda imajo celo golenski ščitnik. Kako pa se kombinizon obnese? Bi bilo treba oblečt in videt če kje tišči in riba.

ja bom šel v kratkem tja in ga probal pa poskušal videt če se lahko tudi za kake druge barvne kombinacije zdilam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V temi SPY kombinezoni je PERVY napisal:

dvodelni športni kombinezon pakistanske firme SPX za 85.000 sit .

Za podoben denar ga naredi tudi Racing (Imob) iz Miklavža pri MB, kakšne izkušnje s temi?

enkrat sem gledal te kombinezone in so dobri edino design je bil mimo oz. staromoden. letos sem v celju na hitro spet pogledal kombinezone in je mnenje isto - kvaliteta OK (sploh tisti dvodelni klasični črni ki so kopije mojega BMW kombinezona) - design pa ko iz osemdesetih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem katero trgovino in kombinezone mislš, tudi meni so se zdeli na oko kar v redu. Toda barvne kombinacije mi niso ustrezale (mora bit črn). Sem pa pozabal a so imeli le enodelne ali tudi dvodelne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem v celju na hitro spet pogledal kombinezone in je mnenje isto - kvaliteta OK (sploh tisti dvodelni klasični črni, ki so kopije mojega BMW kombinezona) - design pa ko iz osemdesetih.

Ja kaj veš, mogoče pa prihaja moda nazaj. ;) Tako kot pri normalnih oblačilih, za ženske Miss Sixty & stuff. :oops: :P

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem katero trgovino in kombinezone mislš, tudi meni so se zdeli na oko kar v redu. Toda barvne kombinacije mi niso ustrezale (mora bit črn). Sem pa pozabal a so imeli le enodelne ali tudi dvodelne.

tista 2 ki jih imajo sta dvodelna, nevem kaj imajo se drugega ker dobijo decembra posiljko pa tudi kataloga nisem videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bom delal prevec reklame - TO JE TISTI NOVI (OD LANI) YAMAHA CENTER :wink: . majo sicer samo se dva (crno-rumeni, crno-zeleni) ampak dobijo decembra novo zalogo, ki baje ne bo nic kaj drazja od te.

Saj če poveš da si ga videl v trgovini Stupit to ni reklama.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam če se ne motim mi je prodajalec rekel, da SPX delajo pri nas (SLO firma), one cordure pa v Pakistanu.

No, sam še nisem našel nič primernega zase v SLO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bom delal prevec reklame - TO JE TISTI NOVI (OD LANI) YAMAHA CENTER :wink: . majo sicer samo se dva (crno-rumeni, crno-zeleni) ampak dobijo decembra novo zalogo, ki baje ne bo nic kaj drazja od te.

Saj če poveš da si ga videl v trgovini Stupit to ni reklama.

ok potem pa bom napisal da sem ga videl v yamaha center šerbinek, za stupid ne vem ce jih imajo ker nisem bil tam :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem gledal dvodelne kombinezone First in Wintex, oba za ceno okoli 80.000 SIT. First debelo trše usnje, Wintex na otip tanjše in mehkejše usnje. First ima ojačitve iz trde plastike, ki je podložena s tanko peno, Wintex ima ojačitve iz trde penaste gume. Nekje sem slišal, da ojačitve iz trde plastike ne ustrezajo novim atestom, ker ne asborbirajo udarca. :?:

Probal sem tudi kombinezon Clover, samo jakna stane skoraj 80.000 SIT, usnje podobno First-ovemu, ojačitve so iz trde penaste gume. Je Clover res toliko kvalitetnejši in v kakšnem smislu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Prosil bi vas če mogoče kdo koga pozna da bi popravil kombinezon! PA vem da smo enkrat o tem že govoril pa res ne najdem teme. Vglavnem zamenjati bi moral zadrgo, po šivih je strgan, na pregibne dele bi všil elstičen materijal! Če kdo kej poznam prosim za pomoč, mogoče v okolici Lj in Kranja!

__________

Minimoto trga kombinezone!! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosil bi vas če mogoče kdo koga pozna da bi popravil kombinezon! PA vem da  smo enkrat o tem že govoril pa res ne najdem teme. Vglavnem zamenjati bi moral zadrgo, po šivih je strgan, na pregibne dele bi všil elstičen materijal! Če kdo kej poznam prosim za pomoč, mogoče v okolici Lj in Kranja!

__________

Minimoto trga kombinezone!! :twisted:

ce se ne motim isces naslednje:

http://www.motosvet.com/phpbb/viewtopic.php?t=1307

http://www.motosvet.com/phpbb/viewtopic.php?t=1515

http://www.motosvet.com/phpbb/viewtopic.php?t=3155

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem po email-u prejel reklamno sporočilo za SPX motoristično opremo. Je to dobil še kdo?

Morda kdo ve, če SPX prodajajo tudi kje v LJ ali okolici? Bi si prav rad ogledal to opremo... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem po email-u prejel reklamno sporočilo za SPX motoristično opremo. Je to dobil še kdo?

Dobil tudi jaz.......le od kje mu moj mail naslov????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tud jaz sem ga dobil in so res poceni kombenezioni, sam a kdo ve kok je to slabse od DAINESE,SPYKE.......in ce kdo ve ali so v italiji te firme kaj cenej in ce kdo ve kaksen link do takih strani, mogoce tudi za kaksne auspuhe...

Lp; Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem po email-u prejel reklamno sporočilo za SPX motoristično opremo. Je to dobil še kdo?

Morda kdo ve, če SPX prodajajo tudi kje v LJ ali okolici? Bi si prav rad ogledal to opremo... :roll:

yep,dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz dobil - zanimivo - gre za firmo, ki sem jo pred nekaj dnevi sk***al, ker se je prodajalec do mene nesramno obnašal. Očitno nekdo le bere ta forum... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj me g. Sašo Plečko popravi če se motim, ampak moja teorija je takšna:

Najperj je bil on (zgoraj omenjeni S.P.), potem je nastala firma SAPLEX d.o.o. in nazadnje še blagovna znamka SPX. Usnjeni in ostali 'noname' izdelki, ki prihajajo z vzhoda, pa tako dobijo nekakšno dušo oz. firmo. Enako je z velikimi Nemškimi verigami kot so Louis, H-G, Polo in njihovimi blagovnimi znamkami. Verjetno pa imajo podoben izvor tudi izdelki nekaterih 'priznanih' tujih firm. Razlika je samo še koliko lastnega razvoja im določena firma. Saj tudi Nikice lahko dobiš Vietnamske (ne ponaredek), ampak tukaj jim je Nike zgradil tovarno in povedal kaj naj delajo.

Kdor je bil na Intermotu se lahko spomni kolko je bilo zagorelih ponudnikov usnjenih izdelkov na manjših štantih. Brez problemov bi se dalo z njimi zmenit, da bi delali "MST" kombinezone, naročili bi se pa pri Noisu. :wink:

:? ...ja in kaj si hotu s tem povedat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ta Saplex zna samo po pošti pošiljat, ali ima tudi svojo stran kjer bi se dalo to pogledat. Čeprav sem proti spamu (druga tema), me pa firbec matra, kako ta roba izgleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mene pa zanima, ka bi se bolj splačalo kupit za 125-ko ;kombinezon ali samo jakno? Ali mogoče kdo ve za kako oz. kak dober, poceni in nov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!