Skoči na vsebino

Suzuki GSXR 600


PILY

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

Evo jst sm svoji danes zamenju olje, filter za olje, zračnega pa sam spihal...ni € :D. Jutr pa namontiram še sprednje ploščice, zamenjam zavorno tekočino pa še karbone nalepim, da bom zgledal hud rajser :D.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zivjo zanima me ali se da na motorju po zamenjavi original zracnega filtra za sportnega in po zamenjavi original avspuha za akrapovicevega nastaviti elektroniko motorja na obstojeci elektroniki ali potrebujem Power comender da nastavim delavne tocke motorja? Motor je gsx-r 600 k7.

 

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si menjal samo lonec (slip-on) in filter mislim da ni potrebe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namontiral sem slip-on in dal not K&N športni filter. kakšna je sploh razlika med slip on pa kompletom ker suzuki ma itak že potegnjene krivine do mesta kamor daš slip on. edino kar še ločuje je loputica ki se odpira in zapira. Kaj se zgodi če jo odklopim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor vem, bi naj pri montaži slip on akrapoviča, blokiral loputo v odprti položaj (vsaj pri kawasakiju je tako) . najbolje bo, da pobrskaš na akrapovičevi uradni strani, najdeš svoj model motocikla in si snameš PDF, ima zelo dobra navodila za montažo izpuha :)

 

aja, med slip- on pa kompletom je kar  razlika, ravno krivine so tiste, ki največ pripomorejo k zvišanju moči. si pa itak verjetno menjal bolj ali manj zaradi izgleda in zvoka, tako da je to to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm prašou par serviserjev in prečekerou neki forumov in so mi povedal da ti ta loputa pomaga le v primeru bremzanja (ker se zapre in mašina bremza) poleg tega pomaga še pri zagonu mrzlega motorja in pa "poveča" navor v nizkih obratih do približno 4800 rpm. Glede nastavitve elektronike so mi pa rekl da majo te motorji že direktni vbrizg goriva in se elektronika sama naštela če se kakšen pogoj spremeni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

K6. Servis opravljen decembra. Ravno naredil 6000i kilometer. Na koliko servisirate svoje gixerje? Vem da je interval na 6k, samo najbrž ne bo nič narobe če naredim še kakšnega tisočaka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 tisoč km je pač tisti optimum, ko naj bi bil servis narejen, pač neka številka. Saj sicer je vsakemu jasno, da pač ni vseeno ali si naredil 6000 km na dirkališču ali pa z umirjeno vožnjo po dirkališču. Ob neki normalni vožnji kakšen tisočak več nima kaj škoditi, sploh , če si jih naredil v kratkem času, če pa si za 6000 km potreboval 3 eta potem pa kar manjaj:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zivjo zanima me ce je kaksna razlika pri plastikah (luknje) od GSX-Ra K7 750 in 600?

 

 

Hvala

Paše ko ata na mamo. Ponavadi je zgolj razlika v dizajnu pa še to ne pri vseh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Rabim mere od master cilindra zadnje zavore, se pravi šalčke, kamor se naliva dot4.

Širina X dolžina posode, najbolje na vrhu pri pokrovčku in pa razmak med centroma vijakov.

V poštev pridejo gixoti 1000 k7, k8 in 600 k6-k9.

moje mere Š 54.5 x D 28.4 x razmak 39 mm

 

decimalke niso pomembne. Zanima me le dijafragma, ki je pod pokrovčkom, in se jo da malo tudi nategnit.

Je vizualno najbolj podobna tisti, ki je za motor, ki ga rihtam, nedobavljiva.

 

http://www.ebay.com/itm/400370655795?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649

 

Spodi na fotkah so še priporočene lokacije za merit

post-373-0-87807400-1380211624_thumb.jpg

post-373-0-23924100-1380211654_thumb.jpg

post-373-0-16593800-1380211667_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jeba za Suzukija....varnostni vpoklic, za skoraj 10 let nazaj, vseh modelov GSXR.....

 

Covers almost all GSX-R's, 04+....

"All new or Used 2004* to 2013 GSXR models"

*1000 2005-2013

750 2004-2013

600 2004-2013

"Suzuki Motor Corporation has instituted a safety recall campaign to replace the front brake master cylinder. The brake piston inside the front brake master cylinder of some motorcycles may not have received adequate surface treatment to prevent corrosion. Corrosion of the brake piston generates gas, which may not be adequately purged from the master cylinder due to the side position location of the reservoir return port. To ensure customer safety and satisfaction, dealers will replace the front brake master cylinder and brake fluid.

Technical Service Bulletin:

Servicing information regarding this safety recall will be available in a Technical Service Bulletin the week of October 28, 2013.

Parts Availability:

Dealers will be able to order the necessary parts to perform this recall campaign beginning approximately the week of November 4, 2013. Adequate supplies of parts will be available at that time to ensure your ability to service all your affected units. Your dealership may immediately resume retail sales once the recall campaign is completed

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ma kdo service manual oz. work manual za 2005?

hvala

 tukaj boš marsikaj našel

 

http://everythinggsxr.com/service-manuals/

 

sem pa nekoč dobil kr lepe pdf.je so jih meli za vse modele gsxr-ov pa se nisem kej dosti matral jih iskat. Malo pofirbci na netu pa boš sigurno našel. Se mi zdi da so bili dani na gixxer forumu

 

http://www.gixxer.com/forums/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 tukaj boš marsikaj našel

 

http://everythinggsxr.com/service-manuals/

 

sem pa nekoč dobil kr lepe pdf.je so jih meli za vse modele gsxr-ov pa se nisem kej dosti matral jih iskat. Malo pofirbci na netu pa boš sigurno našel. Se mi zdi da so bili dani na gixxer forumu

 

http://www.gixxer.com/forums/

 

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!