Skoči na vsebino

Suzuki GSXR 600


PILY

Priporočene objave

EBC so že uredu zadeva, tko organic kot sintirane. Je pa treba pazit na ponaredke ;). Tud Lucas je npr. OK firma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj sm našel še par sumljivih imen.

 

Goldfren, našel sem samo eno izpoved od nekega dirkača ki jih je stestiral in bil prijetno zadovoljen (cca 22€)

neke armstrong ki so jih spljuvali češ da uničujejo disk

Viper o katerih ne najdem nič, sbs ki jih dobim na italjanski strani, podoben cenovni rang pa so še bendix

 

Če pa teh španskih imen noben ne pozna mislim da bo na koncu res preko louisa vzel lucas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dal ebc na zx10r 2006, pa so bile glasne ko hudic...ko si bremzal se je slišalo ššššš...prihotrosti 20kmh ali manj so pa nadlezno skripale...prijele so pa zelo dobro...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zadnje čase razmišljam o menjavi obleke...

Zdaj imam nameščene original nepodrsane nepoškodovane v odličnem stanju, sem pa videl na ebayu za dokaj človeško ceno druga barvne kombinacije...

me zanima če je kdo se že loteval take menjave, bodisi za pisto, bodisi zaradi tega ker so se naveličali prejšnje barve...

 

Po kakšni ceni bi lahko originale prodal in koliko bi menjava plastik vplivala na ceno motorja, v primeru da se čez leta odločim da ga prodam?

je bolje obdržati originale, da se pri prodaji nazaj namestijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Zadnje čase razmišljam o menjavi obleke...

Zdaj imam nameščene original nepodrsane nepoškodovane v odličnem stanju, sem pa videl na ebayu za dokaj človeško ceno druga barvne kombinacije...

me zanima če je kdo se že loteval take menjave, bodisi za pisto, bodisi zaradi tega ker so se naveličali prejšnje barve...

 

Po kakšni ceni bi lahko originale prodal in koliko bi menjava plastik vplivala na ceno motorja, v primeru da se čez leta odločim da ga prodam?

je bolje obdržati originale, da se pri prodaji nazaj namestijo?

 

Oj, tudi sam razmišljam v bodoče zamenjati plastike na GSX-Ru. Če boš imel kakšne dobre izkušnje z menjavo plastik (verjetno gledaš tiste z ABS plastiko na eBAyu, za katere so mešana mnenja o njihovi kvaliteti), se priporočam za kak nasvet, kje si kupil nove. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni! Zanimam se za nakup gixxerja pa me zanima ali kdo ve kaj vec o temle motorju http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9454394&show=1..

Pa kako je z prodajalcem, vem da se veliko motoristicnih oblacil in stvari kupuje v tej trgovini , zanima me ali ina kdo izkusnje z samim nakupom motorja ? :)

 

Kolega se je enkrat zanimou za enga gsxr 750 ki naj bi bil nepoškodovan in nekaramboliran. Ob ogledu je vidu da je motor spraskan po boku in ko se je pogovarjal s prodajalcem (mu težil da je neki mogl bit z motorjem) mu je le ta priznal da je bil paden na dirkališču. Motor pejt pogledat pa naj ti dajo številko od prejšnjega lastnika ker poznam dost folka k je tm prodajal motor. 

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej, najlepsa hvala za odgovor.

Ce dobim stevilko bom napisu pa se pozanimal kdo ga je imel pred tem pa bomo lahko vedli kako pa kaj je z motorjem..

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi do lastnika domov, ne pa v trgovino po rabljenega. Največji hec je, da lastnik prodaja motor pa ga ne more, v trgovini pa ga prodajo. Seveda še za kak € več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no sej zato sem pa tudi napisal kako je z tem prodajanjem preko raznih trgovin in kaksne izkusnje imate, ...ja opazam ja da 6000e ni malo za tak motor, glede na to da za isto ceno dobis vec.

Popravljeno . Popravil mh9
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Oj ima kdo kaj podatkov na koliko km je potrebno (če sploh je) menjati oljno pumpo in vodno pumpo? Mal povezujem servis z avtomobilskim zato sprašujm... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res v TC-ju prodajajo veliko rabljenih motorjev od strank. Ko sem svojo R1 prodajal so me prvi oni poklicali. Če imam servisno, če je bil razbit in take stvari so spraševali. Tako da cena je sigurno mal visoka je pa motor skoraj sigurno dober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj ima kdo kaj podatkov na koliko km je potrebno (če sploh je) menjati oljno pumpo in vodno pumpo? Mal povezujem servis z avtomobilskim zato sprašujm... 

 

Ne skrbi, ti samo vozi, tega se ne menja preventivno ;)

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj, če kdo kej ve za mojga suzukija gsxr 600 k6 rabim navitje za štrom. Novo pride ful drago pa me zanima, če ma kdo kej na lagerju al pa lahko kej zrihta.

 

Hvala za info lahk tut na mobi 040 729 112 elvis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no sej zato sem pa tudi napisal kako je z tem prodajanjem preko raznih trgovin in kaksne izkusnje imate, ...ja opazam ja da 6000e ni malo za tak motor, glede na to da za isto ceno dobis vec.

 

poznam lastnika...če rabiš dobiš kontakt na privat, motor je pa kakor vem v komisijski prodaji v TCju, so lastnika sami klicali češ bomo mi zate prodali motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Lastniki oziroma ex-lastniki, moj vrli moped se bliža tisočemu Abrahamu. Zanima me, kaj lahko pričakujem ko preskočim to magično mejo?

Nameravam v kratkem en bolj obsežen generalni servis naredit. Ker smo slovenci zelo nagnjeni menjavi prevoznega sredstva in velikokrat povsem delujoče mašine prodajat, ker se nam ne dopade več številka na odometru, me zanima, do kakšne meje lahko še forsiram kobilo, preden postane prevelik strošek?

Povsem jasno je, da slabo vzdrževan motor naredi lahko tudi 10.000 km pa je potreben obnove. Glede na to, da imam servisno potrjeno in je na vsakih ~10k-5k km pridno servisirano, negovano in voženo samo z ljubeznijo, lahko v kratkem pričakujem še kakšne dodatne stroške, ki jih do sedaj nisem imel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!