Skoči na vsebino

Suzuki GSXR 600


PILY

Priporočene objave

no se moje mnenje danes sme sedel na gsxr 600 letnik 06 in moram reci da je motor prav majhen velik sem 185cm in sem imel obcutek kot da bi sedel na 125...Sedez je zelo trd, ce dam noge skupaj butam v plastiko...Vglavnem ni me navdusil ce ste pa veliki do 175cm pa zna biti stvar super. Peljal se nisem ker nisem imel te moznosti ampak verjetno se dobro pelje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no se moje mnenje danes sme sedel na gsxr 600 letnik 06 in moram reci da je motor prav majhen velik sem 185cm in sem imel obcutek kot da bi sedel na 125

...trenutno se mi sicer ne da iskat in primerjat tehnične karakteristike suzukija z ostalimi 600-taki, toda mislim da suzuki po dimenzijah ne odstopa preveč, da bi bil tako zelo 'majhen' :hmm:

...Sedez je zelo trd, ce dam noge skupaj butam v plastiko...Vglavnem ni me navdusil ce ste pa veliki do 175cm pa zna biti stvar super. Peljal se nisem ker nisem imel te moznosti ampak verjetno se dobro pelje.

:huh: :lol1: a si sploh ti prebral, kake klobase tule pišeš :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@aselak... Predstavljaj si svojo ninjo (636 letnik 04) s spredaj ožjim oklepom in ožjo balanco... Se ti GSXR še zdi majhen motor? ;)

Vizualno motor zgleda majhen, samo dejansko je pa še vedno v rangu ostalih športnih motorjev. Niso nič novega pogruntali :)

In ker sem imel glih 5 minutk cajta:

Kawasaki ninja 636 letnik 06: 2,065 x 715 x 1,110 mm

Suzuki GSXR 600 letnik 06: 2,040 x 715 x 1,125 mm

Honda CBR 600 letnik 06: 2,010 x 690 x 1,115 mm

Yamaha R6 letnik 06: 2,040 x 700 x 1,100 mm

(dolžina x širina x višina, podatki so z angleških strani proizvajalcev (.co.uk))

Drugače pa... Tale izpuh je tudi v street legal opciji...

post-2284-1144824805.jpg

Popravljeno . Popravil jax
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabm 17mestno številko šasije, iz GSX-R 600 letnik 99!

Nekako nujno je!

Men se tudi nov Gixx ne zdi kej manjši, vidu sm ga v živo in je čist uredu motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si navedel mere za letnik 06 jaz pa sem primerjal glede na mojo 04. Meni se se vedno zdi majhen. Moj prijatel je velik 170cm in pri moji ninji pride do tal samo z eno nogo z drugo je na prstih. Na gsxu je cisto lepo stal! aja da ne bo pomote nimam visoko nastavlen zadnji mortizer. Napisal sem samo svoje mnenje kaksen obcutek sem jaz dobil vglavnem men ni bil vsec pa se tisti smerkokazi ala bmw style :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ima kdo mogoče kako sliko od GSX-R 600 modela K5 (2005), in sicer belo-modro kombinacijo?

Mislim takšno "realno", ne kake reklamne. Imam možnost dobit lanski nov model po ugodni ceni, vendar ko gledam te uradne slike, me ta čudna modra barva nekako odbija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pomoje najboljše da pogledaš na njihovo stran .)

Popravljeno . Popravil Stric Burek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj. na strani so napisani sam do letnika 05. za tanovga ni pa nč napisan pa se mi zdi blazno čudno, da ga ne bi delal. sam je pa res da je original to zelo kratek avspuh, pa ga mogoče še ni naredu. al pa sam strani ne posodablja redno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj. na strani so napisani sam do letnika 05. za tanovga ni pa nč napisan pa se mi zdi blazno čudno, da ga ne bi delal. sam je pa res da je original to zelo kratek avspuh, pa ga mogoče še ni naredu. al pa sam strani ne posodablja redno.

To nima neke hude veze al je velik ali majhen... :D

Nekje se mi zdida so ble objavljene slike rora za R6 ki ima tudi kratek ror...

Najboljš da pokličeš gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne skrbi, pri Akrapoviču so dovolj zgodni, motorje dobijo za vzorec že veliko prej kot pridejo v prodajo.

Itak da delajo za vse najnovejše modele, sam poceni ne zna bit .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP...mam sledeč problem...kupo sem novi akumolator ker se mi je stari vsipal in sedaj mi se po 300km vožnje akumolator sprazni...kaj mislite da je šau altenator??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo mogoče ve če se že da nabavt akrapovič izpušni sistem za tega suzukija letnik 2006? :D

KLIK

sam ni 600, je pa 1000 sam pomoje je tud za 600, al je pa lanski isti

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ni 600, je pa 1000 sam pomoje je tud za 600, al je pa lanski isti

ne vem če boš spasal tisti auspuh od 1000-ice na 600-tko 2006 :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega ga je včeraj vidu na tem motorju. baje da je heksagonal, take oblike kot jih ima tist močnejši kawasaki z dvema avspuhoma. aja, pa baje je ful večji kot pa original.

sam jest si še zdaj ne predstavljam kako naj bi to zgledalo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

kolega ga je včeraj vidu na tem motorju. baje da je heksagonal, take oblike kot jih ima tist močnejši kawasaki z dvema avspuhoma. aja, pa baje je ful večji kot pa original.

sam jest si še zdaj ne predstavljam kako naj bi to zgledalo :hmm:

Verjetno je narobe videl <_<

Evo ga:

LINK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kolk oktanski bencin je najbolje tankat?

95 ali 98/100?

Več oktanov verjetno ne škodi motorju, ali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kolk oktanski bencin je najbolje tankat?

95 ali 98/100?

Več oktanov verjetno ne škodi motorju, ali?

Tisti, ki ga priporoča proizvajalec - razen, če si na kakršen koli način povečal kompresijo motorja - v tem primeru bi lahko potreboval gorivo z višjim oktanskim številom.

Več oktanov motorju ne škodi, koristi pa tudi ne.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam 2 vprašanji:

1.) Je možno da ima motor ob vročem vremenu precej drugačen zvok in obnašanje pri nizkih vrtljajih?

2.) Pod motorjem mi ven štrlita 2 cevki. Je to normalno oz. sta to kaki cevki za odtekanje odvečnega olja? Namreč če se ju dotaknem je na njiju nekakšna mastna, malce črna snov...

Lp,

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2.) Pod motorjem mi ven štrlita 2 cevki. Je to normalno oz. sta to kaki cevki za odtekanje odvečnega olja? Namreč če se ju dotaknem je na njiju nekakšna mastna, malce črna snov...

Lp,

Andrej

ena cevka je za vodo iz razstezne posode-kadar je preveč vode,druga pa za odvečno olje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena cevka je za vodo iz razstezne posode-kadar je preveč vode,druga pa za odvečno olje

eno mam jest še za odvečno gorivo.... v primeru, da gre bencin čez <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!