Skoči na vsebino

Suzuki GSXR 600


PILY

Priporočene objave

In to kr tak prosto ven štrli pod plastiko? :)

Ponavadi je ena cevka tudi za odvečno tekočino in pline iz akumulatorja.

Ja, kar prosto visijo pod motor med mašino in zadnjim kolesom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to kr tak prosto ven štrli pod plastiko? :)

Če padeš, začne iz fergazerja bencin ven tečt, ker plovc ne more zapirat in če pride na auspuh, se motor lahko vžge in je bolš, da nekam stran teče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Spet eno vprašanje.

Med vožnjo mi se mi pri določenih obratih (3-5k) zdi kot da v motorju nekaj "škloca" (kot da bi recimo obesek od ključa vibriral po bilanci). Pri višjih obratih tega ni oziroma mogoče ne slišim zaradi zvoka motorja. Sem poizkušal preverit vse stvari, ki bi bile lahko slabo pritrjene na samo ogrodje vendar ni nič razrahljano, oz. vsaj nisem ugotovil

Ima kdo kakšno idejo?

Lp,

Andrej

Popravljeno . Popravil moto_freak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto cevko za oljne pare in ostale viške je dobro speljat na stran, ne da prosto visi pred zadnjo gumo. Le zakaj, le zakaj...? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cevke so že urejene....za to šklocanje sprašujem zdaj :D :hmm:

Ta cevka mora imeti čepek gor.

Katera in zakaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Una, ki gre iz zračnega filtra, da morebitno olje ne kaplja po zadnji gumi in motorju in da se jo lahko po potrebi odpre in očisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Lep pozdrav !

Imam en veliko težavo zato sem to temo tudi na novo odprl. Imam motor Suzuki Gsx-r 600 letnik 2004 kupljen v italiji in če hočeš dobiti slovenske dokumente moraš narediti v sloveniji homologacijo.

Zaradi tega ker je motor bil narejen za pisto imam težavo z zgornjo sprednjo kareno saj mi na homologaciji v Autoplus koper na izdajo.

Ker motor nujno potrebujem saj sem veliko denarcev odštel za njega bi prosil, če bi lahko mi kdo povedal kje bi dobil zgornjo platisko z lučmi od karene namesto okrognih luči ko jih imam sedaj.

Mogoče pozimi lastniki Gsx-r 2004-2005 letnika ne potrebujete motorja pa bi lahko si pri vas sposodil za en dan samo da dobim slovensko homologacijo, seveda bi bilo primerno plačilo.

Prosim vas da mi pomagate saj sem v zagati kot še nikoli doslej... Hvala..

Administratorje bi prosil naj te teme ne zaklenejo vsaj za kaki teden ali dva da se ta zadeva reši, potem pa gremo vsi skupaj na eno gajbo pive... Hvala, Kristjan

post-9669-1156243899_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokliči izdelovalce oklepov(imaš jih pri nas kar nekaj, glede na to, da imaš suzukija, pojdi do Samota Ovna) in kupi sprednji del.Najceneje in najhitreje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi mi lahko povedal kdo je to, pa kako naj ga kontaktiram ?

Bi bil zelo hvaležen, sicer se pa administratorjem se enkrat opravičujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi mi lahko povedal kdo je to, pa kako naj ga kontaktiram ?

Bi bil zelo hvaležen, sicer se pa administratorjem se enkrat opravičujem

Samo Oven

Celovška 50

Ljubljana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

MK imaš pijaco v dobrem !

Rešil sem problem, nabavil masko, luč.

Maska je sicer iz poliestra, ampak glavno je bilo da je luč original... Saj veste, če je Mercedes z spojlerjem je še zmeraj Mercedes.. tako je rekel Samo Oven.

Možakar je super, zelo dobro se razume na te stvari. Enkrat je opravljal servis motorjev, sedaj pa je reku da nima več časa in se ne ukvarja več s tem.. (Do sedaj 25 let ! )

Sedaj se je preusmeril na izdelavo karbonskih in poliestrskih izdelov za mašine za dirkat, tako da če kdorkoli potrebuje kakšen del je pametno njega poklicat.

Maska me je prišla 150 € in luč 150 enako.. Sicer je luč v trgovini 75 tisoč, vsaj tako pravi(jo)!

Sedaj moram plastiko prevrtat luknje za nosilce in pobavarvat še enkrat čez z belo barvo..

Kako bo šlo poročam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gsx600 zdaj če te prav razumem si potemtakem letošnjo sezono vozil na :krneki: ; ali si ga gonu po Grobniku cel čas, ker če iščeš zdaj homologacijo pol ga tud registrirat prej nisi mogel ane. :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekola..

Iz popolnoma preurejene oblike za dirko se je pretvoril v homologiran motor za na cesto.

Novo, nosilec tablice, zadnji žmigavci, auspuh, sprednji žmigavci, sprednja ogledala, luč in sprednja maska

Mislim da bo zadoščalo za žig na prometno.

Mašine pa so mi vsi rekli da ne pregledujejo :OK: :D :D :OK:

post-9669-1159119702_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opravil homologacijo, še eden cestno-dirkalni motor uredno na slovenskih in tujih cestah.. :OK: :OK:

Sedaj še blokado ugradimo, da ne bo strah očeta .. Pa seveda kako leto jo noter pustit da ne bi kam priliman bil.. Tudi če veš da ne dajaš gas, se lahk kaj zgodi (sprdiš pred kakim dekletom) pa te ni več..

Bo bolj varno !

Lep motomarsovski pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima sledeče.

Sem lastnik K6 in se mi zdi, da se mi zadnje vzmetenje preveč posede. Za pisto je verjetno serijsko nastavljeno itak premehko, poleg tega pa še zgleda "smešno" napram ostalim 600tkam, ki imajo dost bolj dvignjen rep.

Glede trdote vem, da se da nastavit. Zanima me predvsem glede višine zadnjega dela. Se da ta kakorkoli dvigniti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Seveda se da zadek dvignit, tako kot pri vsakem motorju :) ampak ti tega nikakor ne bi priporočal v "kozmetične namene", razen če veš kaj delaš, kajti s tem namreč precej spremeniš vozne lastnosti motorčka - priporočam ti da ne spreminjaš NIČ pri podvozju če ne veš kaj delaš!!!

sicer pa imaš nastavitve za na pisto za tvojega motota tule :)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!