Skoči na vsebino

Forumsko srecanje v cetrtek 24.5. v Slov. Konjicah


Priporočene objave

kaj pa muzej na vranskem?

z moje strani je bolj malo verjetnosti,da bi se lahko med tednom udelezil takega srecnaja.

bilo bi bolje se dobiti na enem srecanju,kjer lahko,po potrebi,prenocis.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Ice, nekako se strinjam s tabo, samo zavedati se je treba, da ne hodijo vsi na zbore. Mislim da Bmw oz. Brrrm (eden od njuju) ne hodi na zbore. Zato je padla ideja za med tednom. Dejstvo je, da ne hodimo vsi že ob 9h spat, tako da bi se verjetno nekako dalo zmeniti med tednom!!!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne gre se za ob devetih spat iti,ampak dejstvo je,da imam do npr.trojan 150 km v eno smer.se dobimo ob devetih,cvekamo do 24:00,pa 150 km nazaj in pridem sele ob dveh,pol treh do postelje.

lep vikend vsem.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj se ne bi dobili šele ob devetih!! Verjetno bi se ob cca 18h, ce pa kdo ne bi mogel, bi pa prišel, ko bi lahko!!

Pa tudi ne bi trajalo v nedogled, le toliko, da se spoznamo, kako recemo, pa da jaz izvlecem listo bicancev in vas prebicam vse, ki ste na tej listi!!!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa tudi ne bi trajalo v nedogled, le toliko, da se spoznamo, kako recemo, pa da jaz izvlecem listo bicancev in vas prebicam vse, ki ste na tej listi!!!

Ce bom spregledal, da ste se zmenili me prosim poklici, da me opomnis.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yessss master! at your service master! command and i shall obey master!

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Eh... Pupa pa ne da mislis, da bi se ti lahko uprl...

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Kdo ti ali Ice, ali kar oba?

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej te ne Ice!

Ti maš kar neke vizije, da te ustrahujem. Verjetno si tega želiš, pa ponoci sanjaš o tem, da pa ne bi izpadel kot totalni freek, se pa pritožuješ in jokaš, kako te ustrahujem!!!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK se strinjam z npr. vranskim tisto z bicem pa si bom prvo ogledal pri dveh najbolj zagretih kandidatih in bom mogoce pustil pupi da se mene "poboza".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tako, z Ice-om sva se spoznala, pa naj pove ce kaj bicam, ali nic.

Kar se tice pa drugega zagreteža, Einherjerja je pa bilo ravno obratno. No, ni me ravno bical, sva se pa zahec malo tepla in mi je koleno sfukal, tako da sedaj resno dvomim, da se bom spravila k sebi za na tekmovanje, ki bo prihodnji mesec v Bosni. Že od prejšnjega tekmovanja imam pa palec na nogi poškodovan (al je bil pocen, zlomljen oz. zvit), tako da se bila že do sedaj kar nekaj casa v outu. Verjetno bom samo njega zbicala, ker me je poškodoval.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AU AU AU AU AU AU AU AU!!! ej al to boli madonca!!

no prezivu pa sm,ne pupa?

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet malo za res.

zdravo pupa,zarja in einherjer.hvala za guc in da ste face pokazal.na vransko me ne bo. lahko se pa dobimo drugic na kaksnem srecanju.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry nisem videl tvojega posta.doma sem bil malo pred 20:00 (2h 15min od guliverja po stari cesti).

re AU AU: mal te je treba "navit",ce ne se

bos se sama sebi smilila.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na bolecine, ki me spremljajo že cel dan, se mi, tudi ce bi se hotela sama sebi smiliti, ne bi vec dalo.

Poslušaj, kaj se mi je zgodilo: pridem do avta in ugotovim, da mi lucke za olje in te pizdarije gorijo - kontaktne. Prižgem avto, ga ugasnem, vzamem ven kljuc, ampak avto še vedno dela!! Ko ugasnem mašino, tako da dam v prvo rocno, bremzo stisnem in spustim sklopko, mi kontaktne lucke še vedno delajo. Sedaj sem minus na akomulatorju odvila, da se mi ne bo cez noc spraznil. Mislim, jaz mam pa tudi sreco v življenju!!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pupa to ti je mascevanje tehnike za nespostovanje te iste (pun gas kokr gre.....tsk tsk tsk).

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj moja Pikica (ime avta) me ima cisto rada, samo klikerji v glavi ji malo pešajo. Je pac '93 letnik, tako da ni ravno rosno mlada. Ima že pravico, da ji kdaj kaj odpove. Tokrat je sla ocitno kljucavnica (beri: klikerji).

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!