Skoči na vsebino

Forumsko srecanje v cetrtek 24.5. v Slov. Konjicah


Priporočene objave

Meni pa samo to ni jasno, kje hudica se vsi potikajo. Saj jutri ni frejdej!

Tko iz obupa, ker nobenega nikjer ni grem v mižule oz. po domace receno panat.

Lahko noc vsi membri, pa naj vas ponoci motosvet.com preganja, ker nic ne sodelujete (se ne tice Ice-a in Climber-ja).

Pupa

P.S. lahko noc, pa eno bolho za pomoc, ce te pa pic pa pupa113 poklic!!

Joj sem pesnica!!

No zdej grem pa res - PA, PA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej s sredo ob 18.00 ? Meni je to kur** od datuma, ker imam celo popoldne obveznosti --> a CETRTEK recimo od 17.00 naprej ne bi šlo ??

LP, Noise

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to,da sem na koledar pogledal (cetrtek je v A praznik),petek je frej,sem ta teden lahko izjemoma na razpolago,samo za vas. zmente se,pa napiste kdaj,pa se vidmo.pa cim blizje MB bi bilo zelo ugodno.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V cetrtek se bols, ker bi v sredo neki prespricu, sam zjasnte se a Trojane al Vransko

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TROJANE

Ce se pa ne bomo mogli zjasnit, pa naj noise odpre glasovnico.

Lep pozdrav, Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cetrtek je boljsi, ceprav pridem tudi vsredo, bom pac sprical.

Kaj ce Iceju v dobro zadevo prestavimo bolj proti Gradcu, recimo v Slovenjske Konjice, ali v Slovenjsko Bistrico. Potem bo tudi on imel 100km, tako kot tisti iz Ljubljane. Ce pridete iz Lj do Vranskega, potem ste po hitri cesti mimogrede se v Konjcah ali v Bistrici.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...pa en BIG brrrm na rit za ta post.

No ja... tole si pa raje ne predstavljam (spooky). Kakorkoli ze.. zgolj v informacijo. V soboto in nedeljo sem do cerknice in nazaj vozil brez ledvicnega pasu - o posledicah pa ne bi, ker ne morem niti hoditi ne sedeti ne nic.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej einherjer,se nikoli nisi hotel nobene/ga kusnt na rit,zaradi dobre ideje? ....

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj se bojim,

da me bo hotel kusniti na rit se Pervy, ki je s tistih koncev doma .

Bom za vsak primer navlekel dvojne ledraste hlace in se dolge gate .

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Topu Uni pa tako na toplovodarsko vlece .

Bova kar normalnega hladnega po grlu dol poslala .

Brrrm

p.s.:

Ljudstvo, izjasni se, bi bilo dobro, da se danes odlocimo, kje se vidimo. Vremenkoti bajajo, da bo v sredo in cetrtek lepo vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo folk, meni je vseeno kje se dobimo, samo da se.(da ne bo pupa spet trosila naokoli, da midva z brrrrr ne hodiva na zbore.Kjerkoli se zmenite, se lahko dobimo, razen v primeru dežja.ko se zmenite , me prosim obvestite, da se dobimo.

lp.,

bmw

p.s.:vidim, da kar nekaj podlegate pupinim carom (beri tepenjem in masaži),kdo ve zakaj?????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V cetrtek torej od 16.30 naprej - ko boste lahko pac pridte. Zdej pa samo še kje

Noise Data

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

harley pub,slov.konjice.

best

Ice

Edited by - Ice on 21/05/2001 11:44:16

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cetrtek, 24. maja 2001 = OK

Slovenske Konjice = OK

Harley Pub = OK

Kje v Konjicah pa stoji ta Harley Pub?

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je cetrtek 24.5. v harley pubu OK. ce se zmenimo pridem med 18-19 (do 19. sigurno). uro.

harley pub lezi v centru pes cone v konjicah.

iz smeri MB (ali iz avtoceste): v konjicah na 1. semaforju (pri bencinski)ravno, mimo avtobusne, na 2. semaf. levo in mimo trznice ter po cca 30 m levo v pes cono kjer je vec kaficev. Harley pub ma (nebi si mislil) tablo v harley znaku in barvi zunaj.

iz smeri LJ (stara cesta iz CE): v semaforiziranem kriziscu ob katerem stoji lokomotiva desno, mimo trznice, cca 30 m nato levo v pes cono...

javite ce ste za ker pridem sigurno. ce ma kdo kaksne probleme klici 041-526-385 (moja malenkost).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, a to pomeni, da bomo v pes coni morali krsiti CPP, da se med pesaki prebijemo do Harley Puba?

Cuden to motoristicni pub sredi pes cone.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja saj to je ze zgornji del pes cone kjer se tudi z avto vozijo, tako da je vse OK. teoreticno pa je res mogoce prepovedano ampak bom moral pogledat, ker iskreno nisem nikoli se s tem ukvarjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ej einherjer,se nikoli nisi hotel nobene/ga kusnt na rit,zaradi dobre ideje?

Niti ne... no ja na tem forumu pa kvecjemu ena oseba, ki bi jo kusnu na rit, pa ne bom povedu kdo je to. stoPU PA bom na pivo s to osebo ce ugotovi kdo je.

:)

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Einherjer,

si to tako umetelno napisal in odkril, da te bomo predlagali Noise Dati za urednika za rebuse in ostale skrivalnice.

Se vedno pa nic o tem, ali prides v SlKo.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem v harli bar takoj ko nabavim Harlica. Potem bom pa še pocakal na pocenitev bencina, da se bom lahko za manj kot tri jurje tja pripeljal.

Zakaj si ne zberete center slo?

Sicer pa mi je itak vsejen.

Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Einherjer,

si to tako umetelno napisal in odkril, da te bomo predlagali Noise Dati za urednika za rebuse in ostale skrivalnice.

Se vedno pa nic o tem, ali prides v SlKo.

Brrrm

Odkrito povedano ne vem... Mal sem len, pa tudi len :)

Ene majckeno je dalec, da bi sel na pijaco. Vem pa da je tudi Ljubljana dalec za tiste iz stajerskega konca. Recimo zaenkrat takole. lahko da pridem nic pa ni receno da ne :). Ce kdor to desifrira in mi razlozi pa se povabim na pivo.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK treba se malo organizirat.

1. jaz bom v cetrtek v SLOKonj. med 18-19. uro. pridejo naj tisti ki hocejo. ce ne drugace bomo pa samo stajerci tam, ampak drugo srecanje bo nekje drugje bolj v srediscu slo. nekje moremo zaceti.

tisti ki sigurno pridete javite, da se ne bo pivo zastonj hladilo.

2. tisti ki vas ne bo - predlagajte lokacijo za 2. srecanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!