Skoči na vsebino

Forumsko srecanje v cetrtek 24.5. v Slov. Konjicah


Priporočene objave

Za EASYRIDERJA

Bil sem na vašem zboru v soboto. Moram reci, da je bil res lušten, tudi udeleženci so bili dobre volje in vreme ne bi moglo biti boljše, sicer sem prišel v glavnem zaradi testne vožnje V11 Sport in Jackal-a in moram reci da sem bil zelo navdušen nad njima, kljub temu da sta oba precej zastarela motorja in da je Sport predrag. Z Guzzisti sem razpravljal tudi o zanesljivosti in moram reci da so bili odgovori razlicni. Je pa prišel iz LJ tip z novim crnim V11 sport, ki mu je odpovedalo pol elektronike, pa še sprednje vilce so mu tako nagajale, da se z motorjem sploh ni upal polagati v ovinke. Za tak denar bi moral biti motocikel kvalitetneje narejen - duša gor ali dol.

Sicer si pa cez kak teden na motosvetu preberite prvi test (V11sport), a ne pricakujte prevec, saj je to le naš prvi test motocikla.

Vožnja z Moto Guzzijem (sport) je res nekaj posebnega, verjetno podobno kot za choperiste Harleya.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... Bil sem na vašem zboru v soboto ...

Se mi je zdelo, da sem videl tvoj vpis v knjigo udelezencev. Pa me nisi mogel poiskati??? Ali pa vsaj prej sporociti, da imas namen priti??? Dobro, se bodo priloznosti. Pravis pa, da so ti Guzziji vsec? Lepo, lepo, ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Easy...

Si prebral Rokovo porocilo z vasega zbora, a

Najmanj eden vasih se je na zbor privlekel na napol crknjenem zivincetu, ti pa meni: vsi zdravi in brez tezav

Ej, ej. Ko me vprasajo, kaj bos, ko bos velik, recem guzzetl, on pa a si nor in tako dalje do priporocila za zamenjavo lececega psihiatra. Da se roba rada kvari itd. Potem pa potrepljajo zadnji sedez svojega rumencka in recejo, to je to.

Sem pa v soboto zgodaj zjutraj vozil avto proti Kopru in med Bivjem in Dekani srecal tipa na Jackalu, ki jo je verjetno mahal proti Blokam. Bi takoj zamenjal z njim.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj niso Moto Guzziji slabi, ohranjajo tradicijo, za denarce, ki jih zahtevajo v zameno za moped pa bi morali kvaliteto resno izboljšati.

Baje pa ti (V2,2ven,1100cc) motorji držijo za vedno (ce odmislimo napake, pušcanje olja, odpadanje vijakov,...).

Sicer pa dosti ljudi z njimi tudi potuje.

Moto Guzzi je motor, ki ga ni mogoce primerjati z ostalimi.

Kdo bi pa kupil Harleya zaradi njegove moci ali vzdržljivosti,... (jaz ga tako ali tako ne bi).

Pri vožnji teh motociklov obcitiš nekaj drugacnega (ne velja pa to za vse).

Ce bi pa taisti motor naredila Yamaha, pa bi rekel, da je pokvarjen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rok, vidim, da si koncno le spregledal. MG je pac nekaj drugega (tako ali drugace). Glede V11 o katerem si govoril pa takole: problem je bil s testnim, ker je odpovedal rele (menda za polnjenje akumulatorja). Videl pa si tudi, da so ga "zrihtali" kar na licu mesta.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cist tko: jaz ne rabim motorja,da ga bom pred vsako furo temeljito presraufal,potem pa se dva servisa ob cesti naredil.zato in zaradi cene japaner,pa se bandit je stvar malo za hooliganiziranje.

vsakemu pa kar se mu zdi,samo ne me krstit z MG,HD,ali ostalimi relikti prejsnjega stoletja.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka znamka je nekaj posebnega in mislim, da se je tu brezveze prerekati kaj je boljše.

Trenutno pa bi si rajši kupil motocikel, ki je vsestransko uporaben, da se da na njega kufre in sopotnico posadit, da je zanesljiv in ne predrag.

Guzzi, Laverda, Ducati, HD, Indian, Triumph, Norton, Agusta, BSA, ... to so pa stara imena, ki že sama po sebi klicejo po nostalgiji in nekaj eksoticnega, posebnega ne le guzzi.

Easy te stvari sem vedel še preden sem ga testiral, popravljli so pa crnega guzzija, s katerim se je pripeljal Ljubljancan, s testnim pa je bilo vse OK, le zdi se mi, da je motor že veckrat bil na tleh (auspuhi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!