Skoči na vsebino

DIA PROJEKCIJA


Priporočene objave

quote:

Hola!

Da ne bomo prevec zasli: tudi jest imam nekaj diasov za pokazat - letosnje Dolomite. Naceloma bi lahko to naredili naslednjo sredo (to sredo ima menda ze zakupljeno Gregs). A ste za?

LP suzuki

Pa Katanec !

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa jasno, tudi zaloga cnolask se bo nasla...

Samo so bolj redka vrsta, veliko si jih namrec zmanjsa IQ z razbarvanjem las na svetlejso barvo...

Na sreco Zarji se ni prislo to na pamet... pa se kateri drugi tudi, da me ne boste vse prebutale...

Gregs,zvedelo se je da si podpisal peticijo proti uvozu peroksida v državo in te sedaj vse mestne blondinke preganjajo.....

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, kaj vse se tukaj dogaja in to brez moje vednosti...

Pa brez panike fantje, modni trendi za letos se nagibajo k naravni barvi las, zato so peroksidne blondinke out.

Nazaj na temo:

Torej v sredo gledamo diase, v torek predstavitev knjige o varni voznji?

Zarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Nazaj na temo:

Torej v sredo gledamo diase, v torek predstavitev knjige o varni voznji?

Zarja

V torek se v Twinu zbirajo člani moto kluba Moto Guzzi Slovenija. Oni so tudi organizirali predstavitev knjige o varni voľnji. Knjigo bo predstavljal avtor knjige. Brane Legan pa je povabljen na predstavitev, ampak ąe ne ve če bo lahko priąel.

Easyrider ti si iz kluba Moto Guzzi, pa nam povej, če je predstavitev knjige samo za člane ali pa lahko pridejo tudi drugi ?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Torej v sredo gledamo diase, v torek predstavitev knjige o varni voznji?

Ne, v sredo bo Desmo prinesel računalniški projektor, jaz bom pa vklopil prenosnika in vam razkazal lepote Floride, na žalost brez motociklov (razen ene malenkosti)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob kateri uri naj bi v sredo začeli? Glede na to, da bom predvidoma od 18:00-19-45 gledal eno grozljivko(če ne bo podaljškov) bi bilo fajn, če bi se zmenili za ob 20:30.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ni problema, seveda lahko tudi ob 20:30. Mogoče bom tudi jaz gledal omenjeno "grozljivko". Ali pa jo bomo gledali kar tam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danasnja predstavitev Binterjeve knjige je samo za Motoguzziste.

quote:

quote:

... v torek predstavitev knjige o varni voznji?

Zarja

V torek se v Twinu zbirajo člani moto kluba Moto Guzzi Slovenija. Oni so tudi organizirali predstavitev knjige o varni voľnji. Knjigo bo predstavljal avtor knjige. Brane Legan pa je povabljen na predstavitev, ampak ąe ne ve če bo lahko priąel.

Easyrider ti si iz kluba Moto Guzzi, pa nam povej, če je predstavitev knjige samo za člane ali pa lahko pridejo tudi drugi ?

Tadej

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, sreda, 14.11., bom pokazal nekaj slikic s Floride, če bo koga zanimalo. Ni sicer veliko motorjev (natančno 4 slike, vendar bom samo eno pokazal, ker so ostale podobne ), ampak ker se sedaj z večino že dobro poznamo, pa bo koga zanimalo tudi čisto navadno potovanje.

Ker bo Desmo gledal nogomet in sem odvisen od njegovega računalniškega projektorja (slike imam namreč v digitalni obliki), bomo torej začeli ogled enkrat po koncu tekme - torej kakšne pol ure po tekmi, da pride Desmo (in jaz tudi) po koncu.

Se vidimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, jaz prinesem projektor in podaljšek. Ne vem , kje je Climber dobil belo plahto, ali jo je s postelje potegnu ali je prt nafehtal v Twinu. Climber???

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Desmo

Sem ze snel rjuho s postle!! Mal je povaljanam pa bo ze

Good, saj drugače bi pa Gregs ene gate od stare mame razparal.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, je bilo kar nekaj ljudi, ampak se vidi, da si imamo še veliko za povedati... Ljudje so kar veliko govorili.... ampak saj zato se pa dobivamo....

Hvala za spodbudo! Ko grem še kam, tako bolj eksotično, bom pa še kakšno predstavitev naredil...

Uredil - gregs on 15/11/2001 21:11:36

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obožujem aligatorje...posnete z varne razdalje.

Gregs...lepe fotke si naredu...pa čeprav meniš,da aparat ni najbolš....je čist OK.

Klimbra....DAZED AND CONFUSED

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Gregs...lepe fotke si naredu...pa čeprav meniš,da aparat ni najbolš....je čist OK.

Tega nisem jaz rekel. Rekel sem samo, da v temi ima probleme, ker nima fleša. Sem pa celo slišal komentar, če je fotoaparat/kamera iz praška, ker je tako majčken/a...

E, dragi moji, ni, ker Intel nima tako poceni izdelkov... je pa res relativno poceni za to, kar nudi (v ZDA stane 80 USD).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sem pa celo slišal komentar, če je fotoaparat/kamera iz praška, ker je tako majčken/a...

......saj ves to je zato, ker ....

Res smo bili zelo zgovorni.

Zarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

....saj ves to je zato, ker ....

Draga Zarja, blage veze nimam, kaj mislis s tem... A mi bos razlozila v sredo v Twinu?! Mogoce sem prevec tup, kaj pa vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!