Skoči na vsebino

Potrebe...


lina

Priporočene objave

Dejstvo je, da je žensk na svetu kar nekaj več kot moških. Naslednje dejstvo je, da je izhajajoč iz tega verjetnostno gledano, da je več dobrih žensk kot moških. Če sedaj sumiramo dobimo sledeče - lažje dobi moški dobro žensko, kot pa ženska dobrega moškega. Zato so tudi izrojene ideje, da zunanjost ni bistvenega pomena.

Torej je s potrebo precej podobno, ne? Potrebe definitivno so ampak zadovoljevanje le-teh je drugo vprašanje. Če potrebo zadovoljiš Dobro z dobro/im, boš zadovoljen, zadovoljen pa boš, ko bo potreba prerasla v manijo za taisto dobro/im ;)

Ker pa sprememba prija, je pa krog sklenjen. Skratka, ne bojim se zase ;) Naravna selekcija je božja stvaritev, torej sem varen.... :) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč enostransko ste zapeli v tej temi.

Glavni potrebi sta:

- velika

- in mala...  :P

:P

Mislim, da si zadel bistvo; če že govorimo o potrebah.

:hmm: ...saj so še kakšne (poleg vode in kruha), ampak brez tistih lahko preživiš :P .

:hmm: ...čeprav ne vem, če bi se potem sploh splačalo :? .

Če prav pomislim ( :hmm: spet), vseeno živimo zaradi drugih POTREB. In predvsem zaradi upanja, da bomo te POTREBE zadovoljili :P :P :P .

Predvsem me (v vsakdanjem boju za samorealizacijo) najbolj motivirajo POTREBE iz začetka te teme. Fašemo jih v gene takoj, ko se jajčece in semenčece združita. Predvsem se veselim faze pred združevanjem :wub: . Ta :yea2: me motivira, če sem iskren. :naughty:. Zato dvomim, da bodo POTREBE izumrle. Ne morejo dokler bodo jajčeca in semenčeca.

NAJ ŽIVIJO JAJČECA IN SEMENČECA!!! :OK:

NAJ ŽIVIJO POTREBE!!! :OK:

ŽIVELI POTREBNEŽI IN POTREBNICE!!! :OK:

ŽIVELA OF!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P

Mislim, da si zadel bistvo; če že govorimo o potrebah.

:hmm: ...saj so še kakšne (poleg vode in kruha), ampak brez tistih lahko preživiš :P .

:hmm: ...čeprav ne vem, če bi se potem sploh splačalo :? .

Če prav pomislim ( :hmm: spet), vseeno živimo zaradi drugih POTREB. In predvsem zaradi upanja, da bomo te POTREBE zadovoljili :P  :P  :P .

Predvsem me (v vsakdanjem boju za samorealizacijo) najbolj motivirajo POTREBE iz začetka te teme. Fašemo jih v gene takoj, ko se jajčece in semenčece združita. Predvsem se veselim faze pred združevanjem :wub: . Ta :yea2:  me motivira, če sem iskren. :naughty:. Zato dvomim, da bodo POTREBE izumrle. Ne morejo dokler bodo jajčeca in semenčeca.

NAJ ŽIVIJO JAJČECA IN SEMENČECA!!! :OK:

NAJ ŽIVIJO POTREBE!!! :OK:

ŽIVELI POTREBNEŽI IN POTREBNICE!!! :OK:

ŽIVELA OF!!! :OK:

:yea2: :yea2:

Naj živi Fifty, ki bo kmalu fifty.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,ženske so nam moškim potrebne,tko kot moški-ženskam,če pa bi se ženske oddaljile-zanemarle-skenslale,pa bi mi udomačili drugo žival :yea2:

Jojojoj, ob teh živalskih.... že vidim moške v prihodnosti, da bodo opremljeni z enakimi aparaturami ko krave za molzt, ženske pa bodo za par centov lahko kupile klakšen deci semena kandidata, ki bo stal v vitrini....

:kva2: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jojojoj, ob teh živalskih.... že vidim moške v prihodnosti, da bodo opremljeni z enakimi aparaturami ko krave za molzt, ženske pa bodo za par centov lahko kupile klakšen deci semena kandidata, ki bo stal v vitrini....

:kva2:  B)

Ti, poslušaj, a si kšne čudne filme gledala, al imaš samo bujno domišljijo? :devil: :devil:

:004

LP Bojč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti, poslušaj, a si kšne čudne filme gledala, al imaš samo bujno domišljijo? :devil: :devil:

:004

LP Bojč

Ne, ni domišljija... pa boš vidu, da bo tak...saj je že... ampak je še predrago.... :kva2: :kva2: :kva2:

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ni domišljija... pa boš vidu, da bo tak...saj je že... ampak je še predrago.... :kva2: :kva2: :kva2:

:004

Uf oštra babnca, aj lajk it. Pa kaj smo se ti tako zamerli mi reveži s prašniki a

LP Bojč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf oštra babnca, aj lajk it. Pa kaj smo se ti tako zamerli mi reveži s prašniki a

LP Bojč

Kaka oštra..... CARTIKA vendar..... :devil:

Nič se mi niso prašniki zamerili... dobri ko hudič, samo prav jih je treba pripraviti (kulinarika) :kva2: :kva2: :kva2:

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaka oštra..... CARTIKA vendar..... :devil:

Nič se mi niso prašniki zamerili... dobri ko hudič, samo prav jih je treba pripraviti (kulinarika) :kva2: :kva2: :kva2:

O:-)

In tvoja specialiteta je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekatere ameriške-seveda klinike prodajajo spermo. Izgleda takole: Imaš katalog z opisi vseh spermodajalcev. Opiss zavzema vse od bolezni družine, poklicih, talentih, iq, višini, opis postave,las..... hobijih, šprtnih sposobnostih, izobrazbi,posluhu itd. , opis vrednot, njihovih idolov...In potem dama potegne denarnico al pa plastiko in odnese najbolj ustrezni ,,lonček,,.

Imaš pa tudi take, ki prodajajo spermo raznih ,,stars,, in lahko jo celo naročiš in takrat se zaposlena na vse pretege trudi spraviti v posteljo dotično osebo.

Malce bolano ampak--kakor za koga... B)

Money,money, money....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekatere ameriške-seveda klinike prodajajo spermo. Izgleda takole: Imaš katalog z opisi vseh spermodajalcev. Opiss zavzema vse od bolezni družine, poklicih, talentih, iq, višini, opis postave,las..... hobijih, šprtnih sposobnostih, izobrazbi,posluhu itd. , opis vrednot, njihovih idolov...In potem dama potegne denarnico al pa plastiko in odnese najbolj ustrezni ,,lonček,,.

Imaš pa tudi take, ki prodajajo spermo raznih ,,stars,, in lahko jo celo naročiš in takrat se zaposlena na vse pretege trudi spraviti v posteljo dotično osebo.

Malce bolano ampak--kakor za koga... B)

Money,money, money....

Ja, to je to... vidiš, Bojč pa kr neki prtožuje.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol pa je kot u tistem filmu z Goldbergovo, k je naročila črno vsebino, dobila pa belo-žaw ne vem naslova

LP Bojč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja specialiteta....

Ja ne vem no... med napitki zihr Blow job... :kva2:

:notworthy: :notworthy: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manu... zakaj me pa zdej lupčkaš? :blink: :blink:

No pol bom pa še jest tebe... :004 :004 :004

No, vidiš.... kaj sprašuješ, zakaj te lupčkam.... :blink: :blink:

Točno zato!!!! :yea2: Da potem še ti mene! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo....

A je treba še koga polupčkat zdele, k sm glih u formi :naughty: :004

Popravljeno . Popravil Kaiser
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, vidiš.... kaj sprašuješ, zakaj te lupčkam.... :blink: :blink:

Točno zato!!!! :yea2: Da potem še ti mene! B)

Torej tudi VIDVE POTREBUJETA druga drugo!!!!!!

POTREBA je sveta vladar!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej tudi VIDVE POTREBUJETA druga drugo!!!!!!

...cakamo nove avatarje... B) :D :D :D

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!