Skoči na vsebino

Potrebe...


lina

Priporočene objave

...cakamo nove avatarje... B) :D :D :D

:004

A ni že ena dvojica zadost????????

No sicer pa LEPO paše k LEPEMU!!!!!!!!!!!!!

In kaj je lepše kot ŽENSKA??????????????????????? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni že ena dvojica zadost????????

ne. :naughty:

No sicer pa LEPO paše k LEPEMU!!!!!!!!!!!!!

In kaj je lepše kot ŽENSKA??????????????????????? :naughty:

se popolnoma strinjam!! :wub: :004 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj je lepše kot ŽENSKA??????????????????????? :naughty:

Dve ženski :lol1:

LP Bojč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da je žensk na svetu kar nekaj več kot moških.

ja ni kej...so vojne naredile svoje......po prvi svetojni vojni je dejansko v nekaterih državah(Turčija) bilo prebivalstvo razdeljeno na ženske, otroke pod 12 let, in invalidne moške.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo....

A je treba še koga polupčkat zdele, k sm glih u formi :naughty: :004

Si še u formi? :lol1: :004

POTREBA pač :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drago moško občinstvo, jest mam vaš spol rada in sem ZA da obstanete, AMPAK dejstva so taka: od kar so odkrili kloniranje ste postali, biološko gledano, NEPOTREBNI za obstoj vrste. Za enkrat umetne maternice še niso razvili. :huh:

:D Heh, vbistvu to niti ne gre, ker se enainistega osebka ne da v neskončnost klonirat :) Namreč struktura DNK ostane enaka od prvega "originala" do zadnjega klona. To pomeni, da z 70 let staro DNK, klon nebo živel več kot 10 let, če bo original pri 80-tih umrl ;) Torej, tudi mi prispevamo k novem življenju ;) Vbistvu ste se ve razvile iz moških, ker tisti mali možiček v čolničku je ostanek nekdaj rastočega spolnega uda :) No, malo sem zašel iz debate. Vse ženske rabite moške, nekateri moški rabimo ženske, eni pa.... so malo čudni :hmm: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drago moško občinstvo, jest mam vaš spol rada in sem ZA da obstanete, AMPAK dejstva so taka: od kar so odkrili kloniranje ste postali, biološko gledano, NEPOTREBNI za obstoj vrste. Za enkrat umetne maternice še niso razvili. :huh:

:angry: Kake to slišiš! :angry:

Tudi biološko gledano bodo moški še kar nekaj časa potrebni (v vseh pomenih besede :D ). Pri kloniranju gre za identične kopije matične celice (dednine), kar je nekaj takega, kot vzgajanje rastlin iz podtaknjencev...

Bistvo spolnega razmnoževanja je vzdrževanje genske raznolikosti populacije in mešanje dednega materilala očeta in matere, kar da nove in edinstvene potomce, različne od staršev. Pa crossing over pa to (če se še spomnite iz srednje šole... :hmm: ).

Mislim, ka se to pravi nepotrebni! :fight2:

Urbi

Popravljeno . Popravil urbi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kak nas lahko deklice šimfate :huh: kdo pa vam bo menjal pipo, ki pušča v kopalnici, pa žarnico, ki ne sveti v dnevni sobi, pa prinesel not gajbo pira (aja, čakaj, to prinesem za sebe...), no pa sploh vse moške naloge? Na DNK pa to sranje se nena preveč razumem.. samo pocartat se pa tudi kdaj paše, ane - kaj lahko nadomesti to? :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kak nas lahko deklice šimfate :huh: kdo pa vam bo menjal pipo, ki pušča v kopalnici, pa žarnico, ki ne sveti v dnevni sobi, pa prinesel not gajbo pira (aja, čakaj, to prinesem za sebe...), no pa sploh vse moške naloge? Na DNK pa to sranje se nena preveč razumem.. samo pocartat se pa tudi kdaj paše, ane - kaj lahko nadomesti to? :wub:

... :lol1: :lol1: :lol1: :devil: :lol1: ...srcece...ene pac znamo menjat zarnico, pa odmasit odtok, pa zamenjat pipo....pa tud sebi znamo pivo ZASE prinest... :wub: ...mislim, da se s tem ko menjate eno in drugo le pocutite pomembne in ne prenesete misli, da bi lahko zenske tudi brez vas lahko cisto lepo zivele...bogi... :devil:

za pocartat mamo pa druge zenske in domace ljubljencke... :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za pocartat mamo pa druge zenske in domace ljubljencke... :wub:

ko se naslednjič cartaš s kako žensko nam javi.... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :lol1:  :lol1:  :lol1:  :devil:  :lol1: ...srcece...ene pac znamo menjat zarnico, pa odmasit odtok, pa zamenjat pipo....pa tud sebi znamo pivo ZASE prinest... :wub: ...mislim, da se s tem ko menjate eno in drugo le pocutite pomembne in ne prenesete misli, da bi lahko zenske tudi brez vas lahko cisto lepo zivele...bogi... :devil:

za pocartat mamo pa druge zenske in domace ljubljencke... :wub:

Hm. Kak se cajti spreminjano. Nič ni več tak kot je bilo... :hmm: Ej, baje obstaja tehnična priprava, ki bi nas naj nadomestila - dildo :010, ampak mere in obliko so vseeno vzeli pri nas... Tota tehnika nas bo ugnobila... :nono: poleg vseh nas, ženska kupi dildota... pa še baterije rabi.... ajajaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za pocartat mamo pa druge zenske in domace ljubljencke... :wub:

Eh ja, ko bi to blo res :) Lesbike sploh ne veste kaj zamujate... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ja, ko bi to blo res :) Lesbike sploh ne veste kaj zamujate... :D

...jah, res je, moski si ne morete privoscit, da bi se pocartali s svojimi prijatelji...ponos pa to, ane?...eeee...zenske pa tudi ce so(smo) ali niso (nismo) lezbijke to lahko brez sramu pocnemo... :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :lol1:  :lol1:  :lol1:  :devil:  :lol1: ...srcece...ene pac znamo menjat zarnico, pa odmasit odtok, pa zamenjat pipo....pa tud sebi znamo pivo ZASE prinest... :wub: ...mislim, da se s tem ko menjate eno in drugo le pocutite pomembne in ne prenesete misli, da bi lahko zenske tudi brez vas lahko cisto lepo zivele...bogi... :devil:

za pocartat mamo pa druge zenske in domace ljubljencke... :wub:

SAMA SI INSTALIRI WINDOWSE PA VSE DRAJVERJE, KODEKE PA PLAGINE ZRAVN KO TI BO COMP KRESNU!!! da ne omenjam kosnje trave, pranja avta, sestave nove kuhinje, popravila pilota za teve, zidanja his, prelaganja zidakov, vlecenja tono pa pol tezkih palet naokrog z rocnim vilicarjem na sihtu, klepanja avta ko se bos razletela, konstruiranja in izdelave novih motociklov, avtov, crpanja in predelave nafte za njih in vseh ostalih zahtevnih, tezkih in umazanih opravil okrog hise in na sihtu. :fight2:

:D :004

pi es: se pa strinjam s tistim nazadnje - js se tud z zenskami najraj cartam... :D

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pi es: pa muzka - ka bote same babje glasove poslusal?!?!? :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..res se mi ne da vec...ja, Zokec...kaj bi rad slisal?? Evo: Rabimo moske, ful, brez vas ne gre, ITAQ!!!! Kje pa si se videl, da si zna zenska sama instalirat Windowse, kaj sele kodeke ( res tezka stvar)...kosit travo...pa se kaj...

...zakljucek: nujno ste nam potrebni... :wub: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..res se mi ne da vec...ja, Zokec...kaj bi rad slisal?? Evo: Rabimo moske, ful, brez vas ne gre, ITAQ!!!! Kje pa si se videl, da si zna zenska sama instalirat Windowse, kaj sele kodeke ( res tezka stvar)...kosit travo...pa se kaj...

...zakljucek: nujno ste nam potrebni... :wub: :devil:

:OK: :OK:

končno ena ki govori resnico.....brez sramu prizna da smo moški potrebni...ker moški nismo sposobni rečt da smo lahko brez žensk...ženske so pa druga muzika....le zakaj :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..res se mi ne da vec...ja, Zokec...kaj bi rad slisal?? Evo: Rabimo moske, ful, brez vas ne gre, ITAQ!!!! Kje pa si se videl, da si zna zenska sama instalirat Windowse, kaj sele kodeke ( res tezka stvar)...kosit travo...pa se kaj...

...zakljucek: nujno ste nam potrebni... :wub: :devil:

TOOOO sm hotu slisat!!! :004 :004 :004 :OK: :OK: :OK: :D

:lol1:

pi es: vse tezje stvari (zidanje, prestavljanje palet v skladiscih, vsa avto-moto opravila, itd...) si izpustila... ...le zakaj?!? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zato, ker ste me razjezili...enostavno...srcece, sem delala v skladiscu in mi ni nobeden palet prinasal, sem morala kar sama poskrbet za vse...glede avto-moto opravil...tudi vsi moski nimajo pojma o teh stvareh, prav tako ne vse zenske ( in dokler lahko yst sama pri svojem avtu gumo zamenjam, olje, tud akumulator sem ze...mi je vseen kaj si vi mislite)...aja...pa tudi pri zidanju sem ze pomagala ( pac decva s kmetov doma in more marsikaj znat)

...je pa u bistvu res zalostno kako se ogrozene pocutite ob misli, da vas pa mogoce res ne potrebujemo tolko, kot si vi predstavljate...oz. radi predstavljate...in se to: mislim, da je prava sramota, da u bistvu tako razmisljate...kao zenska pa ni sama sposobna prezivet...:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej!! nihce pa ni rekel, da lahko moski brez zensk prezivimo!! .)

pi es: glede avta: a si ga ti tud ze postavlala iz boka nazaj na kolesa?? :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej!! nihce pa ni rekel, da lahko moski brez zensk prezivimo!! .)

pi es: glede avta: a si ga ti tud ze postavlala iz boka nazaj na kolesa?? :lol1: :lol1: :lol1:

..Zok, pejt se mal ucit... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem delala v skladiscu in mi ni nobeden palet prinasal, sem morala kar sama poskrbet za vse...glede avto-moto opravil...pri svojem avtu gumo zamenjam, olje, tud akumulator sem ze...i pri zidanju sem ze pomagala

Ej brez zamere moja bubamara, ampak si res prepričana, da si ženska?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!