Skoči na vsebino

KJE DOBITI NALEPKE ZA SKUTER?!?!


ales13

Priporočene objave

Nevem kaj sta tko glasna ... roba gledov sm tvoj skuter pa morm rect da je biv tut precej pisan ... poleg tega sem najdu zelo butasto kombinacijo nalepk --> polini + malossi :wacko: :lol1:

Jaz mam nelpke gor od tistih ko mam od njih dele not...Sicer pa vsak ma svoj okus B) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se pa te nalepke tolk bedne zdijo da to kr ni res kr neki.ce bi pa slucajno mel ze nalepke gor bi mel pa od milke pa vijola skuter z belimi fleki skratka bla bi k krava

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beno: reko sem nalepko z imenom firme radirk in Martinov Strelov. Hoto sem povedat naslednje; Kaj majo gume Continental skupnega s skuterjem? Se pravi, da reklamiraš izdelek, ki nima nobene povezave s prevoznim sredstvom. Torej bi mirno lahko imel nalepko "Ab-tronic" :) Mulc mobil bom spusto... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beno: reko sem nalepko z imenom firme radirk in Martinov Strelov. Hoto sem povedat naslednje; Kaj majo gume Continental skupnega s skuterjem? Se pravi, da reklamiraš izdelek, ki nima nobene povezave s prevoznim sredstvom. Torej bi mirno lahko imel nalepko "Ab-tronic" :) Mulc mobil bom spusto... :D

Posilov sem maile za nalepke ... nism pa pisov da bom katero dav na skuter ... jes rd zbiram nalepke in zato sem posilov ... razne nalepke tut zrezem in naredim svoje ...

Ce pa mas kksno nalepko od top-shopa odvec mi jo loh posles.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je pa hudo predvsem če maš recmo sam eno firmo :naughty: tud če je Manner(politanke) :D al pa kao sponzor kot polini michelin ... sam se mi pa zdi full bedn da maš nalepko dunlop gor maš pa sava :wacko: po moznosti še na belo pobarvan da se ja vid napis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam gor polno nalepk, sam vse take k se tičejo motorjev/scooterje........k se mi zdi bedn k majo eni vse neke freak chick, pa dc, pa osiris na skuti :BUA: ....naj majo to gor na bordi k zravn gre (kok bi te čudn gledal če bi mel gor na bordu naliman polini al mallossi :D :D )

ps:

na kerem kanalu ste na irc-u :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm pa dons dubu od Save nalepke 20 tamalih,4 srednje,2 tavelki in to so mi poslal v roku 2 dneh pa še kup enih prospektov pa takih shitov :D

Pisu sm pa tud Akrapoviču pa sm dons dobu mail da jih dobim v roku 7 dni :kva2:

A so mogoče komu poslal nalepke iz tujine (malossi,polini...) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa si jih dost dobu!!

akrapoviču sem tud jst poslal, pa sem dobu nazaj mail, da bodo poslal takoj ko bo mogoče........sam zdej je minil že teden pa še nč :hmm:

sicr pa sem tud remus-u, hammanu, giannelliju pa arrow pa tem poslu sam ni (še :? ) nč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sem tut dons dubu nalepke od Save pa sem dubu štir majhne :( , pol pa še eno mal večjo, sam ne vem kva so mislel da bom sam eno lepo na motor, al kva :? :wacko: :(. Kva si jim pa ti napsiu v mail da si jih tok dubu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisu sm da majo zlo dobre gume :D pa da me preseneča dobra lega na

cesti :) .....oprijem....in da bi si zdj kupu ene nove gume seeda njihove pa če mi

lahko pošlejo prospekt zravn pa še neki nalepk! no in tko sm dubu ful velik

nalepk,2 obeska za na ključe ,tist obesk za okrog vratu pa 2 tavelki nalepki za na

avto :D ! pa na koncu sm napisu da jim želim velik uspehov v letu 2004 in da nj

še naprej proizvajajo tok kvalitetne gume :lol1:

Popravljeno . Popravil WacKer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav še enkrat!

Zanima me kje bi lahko dobil Ferrari nalepke,al pa če kdo ve njihov mail iz italije,kr nikjer ne najdem maila od njih!!!

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav še enkrat!

Zanima me kje bi lahko dobil Ferrari nalepke,al pa če kdo ve njihov mail iz italije,kr nikjer ne najdem maila od njih!!!

hvala

V btc-ju hala A tm maš vse o Schumiju in seveda tud Ferarri nalepke :grim :D

Za mail pa ne vem :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V btc-ju hala A tm maš vse o Schumiju in seveda tud Ferarri nalepke :grim :D

Za mail pa ne vem :(

a bi mi kdo to poslal k nism ravno iz lj pa zarad enih nalepk se mi ne splača ta hodit :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst zravn btcja zivim ti grem lahk iskt lahk ti pa tut en moj sosolc nardi konjicke al pa napise ferrari kar hocs tut ce ma kdo drug ksno zeljo skor vse vrste vm lahk prnesm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posilov sem maile za nalepke ... nism pa pisov da bom katero dav na skuter ... jes rd zbiram nalepke in zato sem posilov ... razne nalepke tut zrezem in naredim svoje ...

Ce pa mas kksno nalepko od top-shopa odvec mi jo loh posles.

Aja, no bom pogledal, pa če kakšno najdem ti jo pošljem (ampak od Top-shopa pa nimam nobene :D ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kr obeske, velke nalepke pa še tist za okol vrata so ti dal :angry: , men pa sam eno nalepko :angry: , zdej grem pa prec še enkrat pisat. Aja pa dej napis kok si jim dal v kuverto da so ti to vse pisal. :D :D :P .

In kakšne nalepke pa so t k jih tvoj sošolc nardi. Prov tist profesonalne, al take k če bi jst šu v trgovino kupu papir za nalepke pa z inkjektom naprintu :? .

Pa za kolk jih bi lahk zrihtu.

Pa en je isku nalepko od MF powra, a si že dubu, en moj frend ma eno baje pa je ne misl nalept na motor pa povej če te še zanima. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!