Skoči na vsebino

Alarmi, ključavnice, zaščite


ak

Priporočene objave

pred 11 urami, DinDiin pravi:

Kolega je mel pripet na sidra z verigami, pa ne vem kaj......pa je brez ostal. Tiste 3 minute so si pa ze vzel, da so poflexal.....pa ce je lepo v zaprti garazi, je enostavno pazit, ce kdo prihaja... Za boljsi obcutek zaklenes, da si reces, pa sem vse naredil.....ampak ce se nekdo nameni, je slaba napoved..... 

To moraš imeti na znanje, da nimaš samo z nekim disk lockom zaklenjen, ker ti ga dvignejo in naložijo. Sem imel že do sedaj cca 8x zaklenjeno :yea1: samo bi mi ga lahko naložili in se pol zezali z kljčavnicami. 

Sedaj v novi garaži bom imel ene 2 sidri ti dve ključavnici, debelejšo za vrata in ono z večjim lokom za ketno-zajlo. Bo pa tudi alarm in 110 db sirena. :lol1:

Tako, da dlje se bodo matrali dlje se bo drlo! :lol1:pol pa naj v bloku spijo... :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, solorider pravi:

Tole gre v beton :010

20161201_160013.jpg

Tale ušesa s temi vijaki ki so na sliki bodo držala POL...Qrca, vem iz lastnih izkušenj, držala so potem ko sem jim pomagal z dvokomponentnim lepilom SIKA ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, sayo pravi:

Tale ušesa s temi vijaki ki so na sliki bodo držala POL...Qrca, vem iz lastnih izkušenj, držala so potem ko sem jim pomagal z dvokomponentnim lepilom SIKA ...

Kaj bi morala zdržati? Ti bi to iz betona potegnil. Vem, če bodo prišli z tovornjakom, ki bo imel švas aparate, trenblice, klešča, plin, mi pač ne bo nič pomagalo. Jim bom pa otežil zadevo do amena.

Če pa že jezik steguješ pa predlagaj kje se da dobiti ustrezna zaščita!

Vijak je fi/16  objemka je pa tudi za orenk ketno. Tukaj na sliki zgleda vse pomanjšano.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, solorider pravi:

Kaj bi morala zdržati? Ti bi to iz betona potegnil. Vem, če bodo prišli z tovornjakom, ki bo imel švas aparate, trenblice, klešča, plin, mi pač ne bo nič pomagalo. Jim bom pa otežil zadevo do amena.

Če pa že jezik steguješ pa predlagaj kje se da dobiti ustrezna zaščita!

Vijak je fi/16  objemka je pa tudi za orenk ketno. Tukaj na sliki zgleda vse pomanjšano.

 

Saj sem ti reku, da preden boš v zvrtano in posesano luknjo vstavil vijak stisni noter 2komponentno lepilo

 

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, solorider pravi:

Za v tla tudi?

ZA v beton - izpulil ga boš samo z veliko količino betona ... Sika težko popusti, če je vgrajevana pod pravimi pogoji ( temperatura, vlaga ... ), je pa tudi pomembno da je konzola v beton dovolj dolga seveda...

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V betonu bo 9cm in mislim, da tega ni možno potegniti več ven. Mislim pa da je šipki člen ta zgornji obroček, ker ga lahko spet z dušikom ali fleksarco.

Delo jim bom vseeno naredil. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, solorider pravi:

V betonu bo 9cm in mislim, da tega ni možno potegniti več ven. Mislim pa da je šipki člen ta zgornji obroček, ker ga lahko spet z dušikom ali fleksarco.

Delo jim bom vseeno naredil. :yea1:

Ma kdo ti bo tiste 20 let stare plužne sploh hotu odpeljat pa si strošek delat , dej bod pameten no :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Ma kdo ti bo tiste 20 let stare plužne sploh hotu odpeljat pa si strošek delat , dej bod pameten no :lol1:

ne bodo vedno stare 20 let, čez 10 let bodo stare 30 let!   :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, solorider pravi:

ne bodo vedno stare 20 let, čez 10 let bodo stare 30 let!   :lol1:

Pol je pa že muzejc, bo pa še dražji kt dons :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razna "sidra" v betonu držijo samo, če so "vlita" v beton in imajo "peto" , vse ostalo razmaješ s kladivom in spuliš brez problemov.

lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, franc pravi:

Razna "sidra" v betonu držijo samo, če so "vlita" v beton in imajo "peto" , vse ostalo razmaješ s kladivom in spuliš brez problemov.

Bi rekel, da ne poznaš sodobnih materialov v gradbeništvu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodobni materiali ti nič ne pomagajo ker je okoli še vedno "dobri stari beton" (nekaj je normalna uporaba, čemur so namenjeni, nekaj drugega pa je "razbijanje" ) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, franc pravi:

Sodobni materiali ti nič ne pomagajo ker je okoli še vedno "dobri stari beton" (nekaj je normalna uporaba, čemur so namenjeni, nekaj drugega pa je "razbijanje" ) .

lp

jaz vem, da mi tudi garažo lahko podrejo z buldožerjem! :lol1:pa da lahko tudi marsovci pridejo na obisk... 

pred 20 urami, solorider pravi:

Tole gre v beton :010

20161201_160013.jpg

V ponedeljek se slišimo! 

 

http://www.zagros.si/trgovina/verige-g100/gozdarske-verige-g100-po-en-818-2.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljša zaščita je pes pred hišo,da te zbudi in mačeta ob postelji

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, sesir pravi:

najboljša zaščita je pes pred hišo,da te zbudi in mačeta ob postelji

Garaže so zraven bloka :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas uporabljamo;

 

Abus granit x chain z velikimi bojnimi ranami, ki jih je pridobila v velikem ljubljanskem spalnem naselju.

 

f4487fd2860580f7d48c5baa36cce9cd.jpg

Malo mi nagaja internet... gremo naprej;

Uporabljamo Xseno z alarmom, ki so ga v tujini večkrat preizkusili. Verjetno so hoteli sunit čelado ali kaj drugega priklenjenega na motor. V Franciji se je nakup Xene obrestoval že v prvem dnevu priklepa.

XX6Yellow_a.jpg

Zanka za v tla na srečo še ni preizkušena. Je za moje boljše spanje :)

 

b109641ede4f5dc349dff14988f321ba.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tole citychain in sidro ima Louis sedaj v akciji...

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, gebre said:

No tole citychain in sidro ima Louis sedaj v akciji...

Zanimivo, da je zdaj 170cm cenejša od 140cm.  170 je res malo dolga, najbrž jim zato tudi ne gre toliko v promet.

https://www.louis.de/artikel/abus-granit-citychain-x-plus-1060/10001797https://www.louis.de/artikel/abus-granit-citychain-x-plus-1060/10001797

Tud ta je zanimiva:
https://www.louis.de/artikel/abus-granit-extrem-plus-59-kettenschloss-laenge-110-cm/10002705?list=259762829&filter_article_number=10002705

Ta 110cm je močnejša, težja in debelejša. Jaz imam 100cm in je dovolj dolga. Na GSu gre čez zadnje kolo, glavno stojalo in uho od 50kg 1m x 1m kovinske plošče na tleh. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!