Skoči na vsebino

ADSL brez ISDN


Priporočene objave

Zivjo,

a mogoce kdo ve, ce so govorice, da bo mozno pri Telekomu dobiti ADSL brez predhodnega ISDN realne? :hmm: :hmm:

ce je kdo ze nacel to temo mi prosim povejte naslov, da si preberem

hvala!

flayo

Popravljeno . Popravil FLAYO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo,

a mogoce kdo ve, ce so govorice, da bo mozno pri Telekomu dobiti ADSL brez predhodnega ISDN realne? :hmm: :hmm:

ce je kdo ze nacel to temo mi prosim povejte naslov, da si preberem

hvala!

flayo

Tema je bila ze obdelana!

In ne zanasaj se na govorice... Tega po moje v sloveniji se nekaj casa ne bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14. dni nazaj smo hotl doma adsl montirat pa je prsu tip iz telekoma pa je reku "ja a vi se nimate isdn-ja, ja najprej bo treba to uredit potem se bomo pa naprej o adsl-ju pogovarjal"...mamicu jim spalim oderusko.........kao neki o nekompatibilnosti......serjejo klamfe...sam denar hocjo cuzat.....pocaki da EU pride, bomo se zastonj isdn-dobil (upam)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Flayo, vprašaj na siol. tam to najbolj za zihr vejo ...

e-mail od njihovega direktorja pa je miran.kramberger@siol.si

LP, S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: odvezali bodo parico za storitev ISDN... morda bo še vedn otreba plačat priklop ISDN-ja oziroma vzpostavitev takšnega priključka... Pač naročnine potem ne bo (in telefonije...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

v mesecu aprilu je priključnina na ADSL(ob pogoju da imaš isdn) samo 4 sit..... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v mesecu aprilu je priključnina na ADSL(ob pogoju da imaš isdn) samo 4 sit..... :rolleyes:

+ 19.900 SIT za ISDN, če ga še nimate. (seveda, če podpišete podgodbo za 2 leti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ogovarjal"...mamicu jim spalim oderusko.........kao neki o nekompatibilnosti......serjejo klamfe...sam denar hocjo cuzat.....pocaki da EU pride, bomo se zastonj isdn-dobil (upam)

A misliš, da ko bomo v EU bo pa vse zastonj in se bo cedil med in mleko.

Predlagam, da vsi, ki tako mislite ponovite kaj pomeni beseda kapitalizem. Zagotovo ne pomeni brezplačno razdeljevanje, recimo, ADSL priključkov ali karkoli drugega.

Mnogi že čutijo EU, tisti, ki ga pa še ne, ga pa še boste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+ 19.900 SIT za ISDN, če ga še nimate. (seveda, če podpišete podgodbo za 2 leti)

mamo isdn...zanima me če je v te 4 tolarje modem ADSl vštet al ga je treba dokupt...vem da mrežno moram sam kupt...kaj je z modemom pa ne vem.... :hmm:

mogoče bo adsl doma...bomo vidli reakcijo financ ministra(mama)... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mamo isdn...zanima me če je v te 4 tolarje modem ADSl vštet al ga je treba dokupt...vem da mrežno moram sam kupt...kaj je z modemom pa ne vem.... :hmm:

mogoče bo adsl doma...bomo vidli reakcijo financ ministra(mama)... O:-)

Modem ni vštet v ceno, ker modem ni nikoli tvoj ampak ga dobiš v uporabo od SIOL-a oz. telekoma, dokler si njihov naročnik. Ko se odjaviš pridejo po modem.

Vse to lepo piše na njihovi spletni strani ali pa ti razložijo če pokličeš na SIOL.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, nič ne stane, pa zavrti telefon:

V kolikor želite več informacij o tehnologiji ADSL , načinu pridobitve ter možnosti uporabe nas lahko pokličete na brezplačno telefonsko številko 080-1000.

In potem povej še nam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v zadnjem pogovoru, ki sem ga imel s Krambergerjem (pred odstopom), je dejal, da se razvezava zares zgodila. Zdej, ko je odšel, so to informacijo v Telekomovih krogih že demantirali. Jebat ga, novo/staro vodstvo bo delalo po svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje se bo v maju začelo delat na mnogih spremembah,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Pred kakimi 14 dnevi sem se v CityParku pogovarjal s tipi iz Telekoma, ki so tam reklamirali 080 (ne 090 :-)) številke. Na moje vprašanje, kdaj bo končno ADSL možen brez ISDNja so mi povedali, da bi se to moralo zgoditi 1. marca 2004, nekaterim večjim strankam so celo že poslali ponudbe, cenike... potem pa je prišlo do menjave vodstva in novo vodstvo je zadevo TAKOJ ustavilo oz prestavilo za nedoločen čas. GRRRRRRRR!!! MAMO JIM DRŽAVNO TELEKOMOVSKO!!!

Kar se tiče pa EU, pa meda in mleka, pa tole, zgolj v vednost in ravnanje: v Nemčiji dobiš ISDN priključek zastonj, tudi pogovori med vikendom in prazniki so zastonj (vir: HP Deutsche Telekoma - se opravičujem, če je šlo slučajno samo za kakšno akcijo, se mi ne da zdele še enkrat brskat, ampak ne verjamem...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kakimi 14 dnevi sem se v CityParku pogovarjal s tipi iz Telekoma, ki so tam reklamirali 080 (ne 090 :-)) številke. Na moje vprašanje, kdaj bo končno ADSL možen brez ISDNja so mi povedali, da bi se to moralo zgoditi 1. marca 2004, nekaterim večjim strankam so celo že poslali ponudbe, cenike... potem pa je prišlo do menjave vodstva in novo vodstvo je zadevo TAKOJ ustavilo oz prestavilo za nedoločen čas. ...)

Menda so bile te pregrešne ideje bivšega Telekomovega vodstva eden poglavitnih vzrokov za njihovo odstelitev... no ja, našlo bi se še kaj....

Pri takem ministru nič čudnega.... :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče pa EU, pa meda in mleka, pa tole, zgolj v vednost in ravnanje: v Nemčiji dobiš ISDN priključek zastonj, tudi pogovori med vikendom in prazniki so zastonj (vir: HP Deutsche Telekoma - se opravičujem, če je šlo slučajno samo za kakšno akcijo, se mi ne da zdele še enkrat brskat, ampak ne verjamem...)

Preberi si še enkrat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BANDA CIGANSKA MONOPOLISTIČNA! :angry:

Vsaka palca ma dva konca... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, zato mam pa raj kabelski internet, sicer obupen ping, pa problemi z edonkeyem, no sam je pa sam 5800 SIT, in kar je glavno, nikjer telekoma :)

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa je z naročnino, jest sem klical pa je nežen ženski glas rekel, da je naročnina za ISDN 3000SIt :o , sedaj pa ne vem a je to mišljeno tako, da poleg 2500SIT navadnega telefona(naročnina) in naročnine za ADSL(dijaška 1megabit) 6000SIT, plačam še dodatnih 3000SIT :angry: :blink: upam, da sem jo narobe zastopil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namesto navadnega telefona (2.500 IST) boš zdaj plačeval ISDN (3.000 SIT) in ADLS (6.000 SIT).

Alla B)

Alla, me loves you :004, vsaj en konkreten odgovor, ne pa na njihovih linijah, ženska ni mela pojma o čem govori <_<

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, zato mam pa raj kabelski internet, sicer obupen ping, pa problemi z edonkeyem, no sam je pa sam 5800 SIT, in kar je glavno, nikjer telekoma :)

ne preveč pavšalizirat. Odvisno je, kater "kabl" imaš ... pri enih je tut telekom/siol zraven ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne preveč pavšalizirat. Odvisno je, kater "kabl" imaš ... pri enih je tut telekom/siol zraven ...

There can be only one ! :devil:

Vsaj v Litiji je en sam ponudnik, odkar je Telemach neslavno spušil in ne sprejema več novih naročnikov. In tko bo najbrž kar nekaj časa, saj so pri Elektropromu edini, ki imajo kable položene. Je pa po Litiji kable hudo težko še enkrat položit, saj je že celi Litiji počasi povn k... luknanja in rezanja cest - TV kabli, čez par minut telekom, potem pridejo toplo-ups-vodovodarji, no elektro ma tud plane žice pod zemljo dat.... v glavnem tipična slovenska folklora x 2.

Če bo res ADSL brez ISDN potem je pa tole že ideja, sam še hčerko mormo v šolo nagnat. :yea2:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!