Skoči na vsebino

Kawasaki KLV 1000


Ice

Priporočene objave

Men je lepš k varadero

men pa ne, se mi zdi da hitri pogled mal na KTM potegne (zaradi sprednje sipce), drgac mi pa vara bolj mogocno in postavno deluje,...

... sicer se pa oba pred TDM sam skrijeta lahko :yea2:

:rolleyes: :P

Popravljeno . Popravil soddplah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A barva bo samo taksna kot je na sliki?

Ja izgleda da bo barva zaenkrat samo ta na raspolago kot sem gledal pri zastopniku za Kawasaki :hmm:

Če bo to prava cena (nekaj čez 9400 € )bo res nekaj cenejši kot Suzuki :OK:

Ampak meni je še vedno Suzuki :notworthy:

če že ne zaradi drugega pa zaradi lepe modre barve :yea2: :kva2: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barva je za letos samo ta, cena je fiksna in znaša nekaj preko 9400Eur, prva dobava predvidoma šele aprila, toliko o tem glede na inf. iz DKS-a, kjer imajo nekaj naročenih za SLO trg.

Bolj ko gledam ta motor manj mi je jasno vse skupaj. :? :?

O.K, gledano tehnično oz.uporabno in ekonomsko prava stvar, ampak se mi zdi da ta motor nima nobene identitete-"duše". Je to prihodnost oz. vizija japoncev?? :cry: :cry

Najbolj pa me moti to da niso spremenili ama baš ništa :angry: :angry: :angry:

Da bi v Kawasakiju vsaj malo masko spremenili ali kaj druga, da bi motor dobil novo faco ali kaj svojega, po čemer bi se ločeval od Suzukija, ne nič! K... pa taki Kawasaki, niso motorji osvežilne pijače ala "Tuš Cola" in "Mercator Cola", da bi samo etikete na flašah menjaval!

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj ko gledam ta motor manj mi je jasno vse skupaj. :? :?

O.K, gledano tehnično oz.uporabno in ekonomsko prava stvar, ampak se mi zdi da ta motor nima nobene identitete-"duše". Je to prihodnost oz. vizija japoncev?? :cry: :cry

Najbolj pa me moti to da niso spremenili ama baš ništa :angry: :angry: :angry:

E, točno o tem sem razmišljal danes ko sem se udejstvoval na tekalni stezi na fitnesu. Tako kot VW ki je dal svoje "imetje" Škodi (ali pa če se spomnete Opel Kadetta), tako dela zdaj Suzuki. -- Jasno mi je, da razvoj stane, a najprej prodajo legendarnega SV-jčka korejcem, zdaj pa še V-Stroma Kawasakiju :BUA: :BUA: No, Kawasaki pa to lepo zagrabi in zamenja nalepke... Po moje sta na slabšem oba... oba izgubljata dušo in "tisto" zaradi česar so jih kupci kupovali... najbolje, da res kar Hyosung pa še kak drug Hy*** (vstavi poljubne črke namesto zvezdice) te stvari pokupi... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če primerjamo z konkurenco stane "original klon" V-Strom 2.4 mio.SIT; Varadero(pri nas) 2.6mioSIT; novi BMW GS 3.2mioSIT; KTM 2.9mio.SIT.........

Ne vem če je to ravno prava konkurenca... OK, po kubikih že...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ocitno bo letos samo v oranzni barvi. Ni nikjer predstavljen v drugi barvi. Cena je pa res kr ugodna. Skoda, da nova Vara nima taksne cene :notworthy: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, samo se mi zdi da zgleda za odtenek bolj "grobo" :unsure:

neverjetno, kaj naredi oranžna barva ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neverjetno, kaj naredi oranžna barva ...

Poglej šipico, poglej zaščito pod mašino, poglej plastiko pri sedežu, poglej blok mašine OD BLIZU, poglej nosilec za kufer, mislim da je tud sedež malo ošiljen, poglej barvo okvirja, bolj kvadratne blinkerje, poglej obliko zadnje nihajke, mogoče boš opazo kvadratast ščitnik za roke in nenazadnje čisto druge gume.

lahko noč :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej šipico, poglej zaščito pod mašino, poglej plastiko pri sedežu, poglej blok mašine OD BLIZU, poglej nosilec za kufer, mislim da je tud sedež malo ošiljen, poglej barvo okvirja, bolj kvadratne blinkerje, poglej obliko zadnje nihajke, mogoče boš opazo kvadratast ščitnik za roke in nenazadnje čisto druge gume.

lahko noč :004

Gledam,gledam pa nič "novega". BTW tudi 2004 "štromar" je bil deležen prenove. Možno pa , da je razlika v gumah in zbrisani Suzuki oznaki na bloku, vsaj nekaj :lol1:

2004_4_v1000blu.jpg

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Mi lahko gdo razloži, zakaj razlika v ceni, če naj bi bila motorja identična...

Torej! Ali je Suzuki boljši, al pa samo uvoznik hoče več zaslužiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je fora v opremi, ne me vprašak kateri :hmm: ker ne vem kje sem info zasledil... sorry :?

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Mi lahko gdo razloži, zakaj razlika v ceni, če naj bi bila motorja identična...

Torej! Ali je Suzuki boljši, al pa samo uvoznik hoče več zaslužiti.

In zakaj je bilo potrebno odpreti novo temo? Združujem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje skromno mnenje: Kawasaki je bolj grobo obdelan pri Suzukijo pa so šli bolj v finese in je popolnoma cestno orientiran medtem ko pri Kawi zaznavam neke zametke s katerimi hočejp poudarit tudi off-road možnosti...kao :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, mislim da je fora v rabatih ipd. za velike količine vozil. Navsezadnje Kawasaki ni zapravil niti jena za razvoj novega motorja in nastopa kot prodajalec ala "Mercator" pod svojo blagovno znamko, ki lahko dosega nižje cene. Drugi faktor pa je cena v EU, ki je merodajna, te ne poznam, pri nas pa vsi vemo kako je odvisna od uvoznika do uvoznika.

Ampak ena stvar pa le ni identična..............kovinska prevleka na izpušnih ceveh je pri KLV-ju metalic oranžna, pri "štromu" pa siva :kva2: :kva2: :kva2:

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse izvira iz dogovora o sodelovanju med Kawasakijem in Suzukijem. Je posledica globalizacije na dvo in štiri kolesnem področju, kar pomeni iste platforme in druge značke ter različno cenovno politiko. V konkretnem primeru gre takole: Suzuki je kao butični izdelek, Kawasaki pa mass production. RVC na koncu je/naj bi bil približno enak, zasedala pa naj bi se oba segmenta trga. Žal je s tem konec pripadnosti blagovni znamki in njene originalnosti.

Podoben trade sta firmi naredili na področju čoperjev in tudi Američani so zbegani, kaj je zdaj to. Bo pa pokazal čas, ali so se prav odločili. Prve reakcije kupcev niso ravno ugodne, ker (po mojem skromnem mnenju) pripadnost znamki/identifikacija s produktom še vedno prevlada nad nekaj fičnikov različno ceno. Firmi pa delata z zelo tanko donosnostjo iz poslovanja, kar pomeni da je kriza za razvojna sredstva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se boš malce manj smejal in več razmišljal - po logiki cenovne politike in pogleda na kupce, čemur lahko rečeš tudi marketinška politika. O tehničnih črevah "not a word".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!