Skoči na vsebino

Sardinija


superblackbird

Priporočene objave

Lep pozdrav vsem. Evo eno kratko javljanje iz kraja zlocina. Prvi vtisi so svetovni :worship: Ceste fenomenalne, vreme soncno in vroce. Druzba (guli and co.) pa tudi super. Aha pa pivo je zelo hladno in sede totalno. :worship:

Kljub zacetnim tezavam so se stvari sedaj uredile in nadaljujem s potepanjem kot je bilo planirano. Vceraj mi je med voznjo do cala gonone se odpela torbca okoli pasu kjer sem imel spravljene dokumente, pol denarja ter telefon in se nekaj malenkosti. Takoj ko sem ugotovil, da sem torbico nekje zgubil sem preklical kartice in prijavil izgubo na policiji.

Na poti nazaj v kraj prenocevanje sem se ustavil se na eni policijski postaji ter povprasal ce so mogoce nasli kje torbico. Ni je bilo, je pa karabinjer poklical na se eno tretjo postajo kjer pa so sporocili da imajo preklemano zadevscino pri njih. Hitro na motor in po torbico. Tako sem dobil nazaj vse razen kaksnih 300 ojrov ki si jih je nekdo ocitno prilasil kot "finders fee". Ok izgubo denarja bomo ze preziveli. Je pa bil problem da so bile kartice ze preklicane in nikakor nisem mogel do dodatnih zalog denarja. Na sreco je na banki jim uspelo odblokirat bankomat kartico tako da kot kaze lahko nadaljujem z dopustom.

Jebi ga zivemu cloveku se vse zgodi. Upam, da bom od sedaj naprej se javljal samo se s sporocili o tem kako dobre so ceste in kaj vse je za videti. :whistle:

Do sedaj tako naredil po sard. cca 600 enkratnih km (z rahlo grenkim priokusom ki pa bo kmalu zbledel) :D

L.P. in na branje

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk sm ti fouš :rolleyes:

Še za nas kaki ovin odpel...

Probi gor na Silius, ali pa tam okol Balao-ta so hude...

FOUŠ, FOUŠ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KeC pravi:

"Ceste tukaj so nore. Predvčerajšnjim naredili 350 km samih ovinkov brez ene same ravnine. Zmatrani, pa kot da bo jih naredili 700. Vreme enkratno. LP iz Sardinije."

Matr je pack, ker me tko draž :closedeyes: ... FOUŠ FOUŠ FOUŠ :evilgrin:

prvoščim jim iz vsega srca :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo malo dezja danes privoscilo mojim kostem malce pocitka. Kot kaze napoved me caka se kar nekaj km po sardinijskih cestah. Zacetne tezave so se postimale tako, da sedaj lahko se samo uzivam v cestah in ostalih lepotah tega otoka. Kljub temu, da dopusta se ne bo tako kmalu konec, ze padajo ideje o ponovnem povratku v tole motoristicno meko. :naughty:

Lepo se imejte (jaz se bom se lepse :evilgrin: )

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub temu, da dopusta se ne bo tako kmalu konec, ze padajo ideje o ponovnem povratku v tole motoristicno meko. :naughty:

Lepo se imejte (jaz se bom se lepse :evilgrin: )

:winkiss:

Dj no k sm ti fouuuuš no :cry: :cry:

Sicer pa imaš še neke neizpolnjene vodičke obljube za bodočnost :naughty:, samo tako da te spomnim malo da neuš kake izgovore iskal v moji bodoči RR jekleni lepotici :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo malo dezja danes privoscilo mojim kostem malce pocitka. Kot kaze napoved me caka se kar nekaj km po sardinijskih cestah. Zacetne tezave so se postimale tako, da sedaj lahko se samo uzivam v cestah in ostalih lepotah tega otoka. Kljub temu, da dopusta se ne bo tako kmalu konec, ze padajo ideje o ponovnem povratku v tole motoristicno meko. :naughty:

Lepo se imejte (jaz se bom se lepse :evilgrin: )

:winkiss:

Važič.... :yea1: :kva2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo malo dezja danes privoscilo mojim kostem malce pocitka. Kot kaze napoved me caka se kar nekaj km po sardinijskih cestah. Zacetne tezave so se postimale tako, da sedaj lahko se samo uzivam v cestah in ostalih lepotah tega otoka. Kljub temu, da dopusta se ne bo tako kmalu konec, ze padajo ideje o ponovnem povratku v tole motoristicno meko. :naughty:

Lepo se imejte (jaz se bom se lepse :evilgrin: )

:winkiss:

Lucky bastard. :worship: :worship: :worship: Uživaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo malo dezja danes privoscilo mojim kostem malce pocitka. Kot kaze napoved me caka se kar nekaj km po sardinijskih cestah. Zacetne tezave so se postimale tako, da sedaj lahko se samo uzivam v cestah in ostalih lepotah tega otoka. Kljub temu, da dopusta se ne bo tako kmalu konec, ze padajo ideje o ponovnem povratku v tole motoristicno meko. :naughty:

Lepo se imejte (jaz se bom se lepse :evilgrin: )

:winkiss:

Evo tut men ni ratal cel dopust brez interneta, trenutno v Basti-ji gledam kako bo vreme jutr, pol pa pocas domov.

KeC vidm da ste tut na sardiniji mal dezja mel, nas je pralo od Boniffaca cez hribe do Porta.

Poklic ko gres proti domu da :beer2:

Za vse ostale k se doma :headbang: pa sardinija neverjetno lepe ceste, korzika pa neverjetne ceste in neprimerljivo lepa.

LP G.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene nazaj.

Takoj ko se malo spravim skupaj, napišem kratko poročilce z nekaj slikami :winkiss:

Bilo :worship: :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene nazaj.

Takoj ko se malo spravim skupaj, napišem kratko poročilce z nekaj slikami :winkiss:

Bilo :worship: :worship: :worship:

Welcome back :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz sem šele sedaj uspel priti do računalnika.

Prišla nazaj včeraj zvečer, čudovite ceste :worship:, od torka do sobote obšla Sardinijo :naughty: ...

verjetno naslednje leto zopet nazaj za kak teden... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi2 sva tudi srečno prispela domov.

Drugo leto še.. :evilgrin:

Ja, itak se moramo slikat :whistle:

Še enkrat hvala za nasvet za spanje pri Elio-tu, bilo je res prečudovito. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobrodošla banda..... :worship: :worship: :worship:

sem že mislila, da Irenca takole kolenčka.... :naughty: :naughty:

Irenca pa tkole

post-9009-1191276591_thumb.jpg

in tkole

post-9009-1191276796_thumb.jpg

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • b2z25
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!