Skoči na vsebino

Sardinija


superblackbird

Priporočene objave

Ob 22. 4. 2016 at 15:39, solorider pravi:

Sardinija je cela super cesta  :) pa nove gume vzemite, da ne boste presenečeni! 

Se strinjam... Kolega je lani po 10 dnevih moral menjat prednjo.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, Snecer said:

@UnionJack  To si z motorjem na Sardiniji?

U should take a wild guess now :) 

....domorodci majo pa presenetljivo mal mopedov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 22. 4. 2016 at 8:38, domina pravi:

prestavi za en mesec pa gremo skupi :)

Kdaj pa točno greste na Sardinijo.Jaz nameravam okoli 25 junija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 hours ago, zmilan said:

Kdaj pa točno greste na Sardinijo.Jaz nameravam okoli 25 junija.

štart je 17.6. - ampak smo se bolj usmerili na korziko, ker za oboje najverjeteje ne bo dovolj časa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, domina pravi:

štart je 17.6. - ampak smo se bolj usmerili na korziko, ker za oboje najverjeteje ne bo dovolj časa

Ja, za oboje kr težko v celoti.Sam se pravzaprav tud ne morem čist odločit.

Korzika je lepša vsaj zame, Ste karte že prej rezerviral ,pa kolk so ble, če ste.In kje boste spali

Popravljeno . Popravil zmilan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Da malo dvignemo temo.

Planiram spomladi na Sardinijo ima kdo kakšne sveže napotke?

Trajekt, spalne destinacije, ceste ....

Popravljeno . Popravil tomash
dopolnil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mi imamo že trajektne karte in prenočišča, vse REZERVIRANO... smo pa kar velika skupina... Se mi zdi, da smo z zgodnjo rezervacijo kar nekaj prišparali, seveda pa "reskiramo" kar se vremena tiče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, ferek pravi:

...mi imamo že trajektne karte in prenočišča, vse REZERVIRANO... smo pa kar velika skupina... Se mi zdi, da smo z zgodnjo rezervacijo kar nekaj prišparali, seveda pa "reskiramo" kar se vremena tiče...

Kdaj pa planirate? Jaz sem lani Korziko ravno zaradi vremena prestavil. Snecer je z zasneženim motorjem čez Trojane šel proti domu.

Popravljeno . Popravil tomash
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, tomash pravi:

Kdaj pa planirate? Jaz sem lani Korziko ravno zaradi vremena prestavil. Snecer je z zasneženim motorjem čez Trojane šel proti domu.

Sicer pa je bilo vreme pred tem dokaj ok. Tisti sneg lani je bil kar ekstrem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja, vem... Lani smo mi uživali v toplem soncu Andaluzije in Portugalske, ko je tukaj snežilo...

O točnem datumu pa nebi javno...

Kot sem že napisal, nič več ne planiramo ampak imamo že vse plačano in splanirano... torej karte za trajekt in nočitve preko bookinga...  Potujemo z nočnim trajektom iz Livorna tja in nazaj, vmes pa spimo 3 x v Vilasimiusu in 2x v Bosi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je važno od kod štartati in kam? Kot vidim je izhodišče lahko Livorno, Genova, Piombino, destinacija pa Golfo Aranci ali pa Olbio? Kakšno priporočilo ali kar pač je na razpolago?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojih izkušnjah iz Korzike in Andaluzije, je vedno najbolj ugodno izbrat trajekt, ki vozi ponoči, saj z njim izgubiš najmanj časa na potovanju in prišparaš pri nočitvah... Prmer: Prvi dan opraviš transfer do Livorna, se vkrcaš na trajekt ki odpelje okrog 21h, in ob pol sedmih zjutraj si na Sardiniji in imaš pred sabo cel dan....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

nekaj časa spremljam cene trajektov in sedaj držijo na 125,36 za motor in dve osebi, povratna on deck. 

Je za pričakovati še kakšen spust cene, ali je to za zagrabit in bookirat? Koliko ste kaj dajali za trajekt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

tkolele. Karte za nočni trajekt so plačane. sedaj pa še približno naštudiram pot po Sardiniji pa bo. Kakšen predlog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Glede na to, da mi nihče nič ne sugerira, jo bom mahnil desno. Potem pa ob "obali" naokoli. Če se pa slučajno kdo spomni kakšnega kampa, mi naj pa le napiše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 04/01/2017 at 9:37 PM, tomash said:

tkolele. Karte za nočni trajekt so plačane. sedaj pa še približno naštudiram pot po Sardiniji pa bo. Kakšen predlog?

 

On 28/03/2017 at 0:58 PM, tomash said:

Glede na to, da mi nihče nič ne sugerira, jo bom mahnil desno. Potem pa ob "obali" naokoli. Če se pa slučajno kdo spomni kakšnega kampa, mi naj pa le napiše.

Cim manj ob obali, razen, ce imas namen se kaj drugega pocet kakor uzivat po cestah Sardinije. 

Par idej Kar se cest tice. Ce se bos vrtel okoli Nacionalnih parkov v sredini Sardinije imas par dni kaj pocet. ;)

Tole sem prevozil n-krat:

58dba21554b24_SARDA.thumb.jpg.ffe8a47781eab392a591b25f91810e8e.jpgSarda1.thumb.jpg.c51c3f23ac072cd5b28538971c3a6af8.jpgSarda3.thumb.png.bd99ede6147ae528536f9ca4c0f4b39f.pngSarda2.thumb.jpg.941763debd43b540a5072dd353e2ebbd.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Preveril danes cene kart! Karte so v primerjavi z januarjem, danes dražje za 30%.

Tako, da je smiselno kupit karto prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!