Skoči na vsebino

Sardinija


superblackbird

Priporočene objave

ko je že govora o bungalovčkih. ALi imajo tile bungalovi ponavadi tudi kakšne priročne mini kuhinjice s posodo in umivalnikom ali je samo postelja, WC in tuš ... :hmm: :?

Od kdaj je pa tebi vse to potrebno?? :hmm: .) :P :D :D :D :D

:xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj je pa tebi vse to potrebno?? :hmm: .) :P :D :D :D :D

:xx:

... pač ne bom vlačil šotora in spalnih vreč s sabo, če bom pa lahko še kaj skuhal ne bo pa nič narobe ... a ne <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko je že govora o bungalovčkih. ALi imajo tile bungalovi ponavadi tudi kakšne priročne mini kuhinjice s posodo in umivalnikom ali je samo postelja, WC in tuš ... :hmm: :?

Hola kletar!

Evo tlel nekaj slikc našega bungalovčka (za 4 osebe).

Zunaj takole:

post-6-1084883854.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sobe pa takole... (tole je moja mansarda, spodaj še ena takšna)

post-6-1084884213.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotschko:

Posode je bilo v vseh apartmajih dovolj (verjemi meni, ker sem jo veliko potreboval).

V vseh apartmajih smo naleteli tudi na dokaj kvalitetne štedilnike in vsaj en hladilnik. V apartmajih v kampu Telis (Suzuki: mislim da smo kasneje mi spali v istem apartmaju), smo dobili celo roštilj (oglje+mrežica+mesar... fina papa).

Ker rad kuham in še raje (dobro) jem, je zame orodje v kuhinji (če že moram kuhati) zelo pomemno in mislim, da so v teh apartmajih (za takega povprečnega kuharja kot sem jaz) dokaj dobro opremljene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Bungalov me je v povprečju stal 4000 Sit na noč več kot šotor - za dve osebi. Blo pa nas je osem oseb, tako, da smo vedno vzeli dve baraki za štiri bojse. Kljub temu pa smo od 13 noči spali v šotorih sam 3.

Ja ja vidim da sem napisala glih nartobe sicer pa je logično da je šotor cenejši kot bungalov.Jebi ga se zgodi sej bi popravla pa ni več ikonce uredi.Kakor koli že nam se ni dalo šotore postavljat in razstavljat za tiste 2-3jurje razlike,glede na to kar so bungalovi nudili.Tako da smo samo zadnjo noč spali v šotoru ker so bili vsi bungalovi zasedeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

prvi teden v oktobru planiram skurt en komplet gum na temle otočku, za zaključek sezone izletov 2004

je še kdo za?????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi teden v oktobru planiram skurt en komplet gum na temle otočku, za zaključek sezone izletov 2004

je še kdo za?????????

Do takrat bo že vse skurjeno.

Gume in euri.

Dol bom od 10. do 18. septembra. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dol bom od 10. do 18. septembra. 

Tale datum ,je pa kar mikaven,je to že 100%,da si zrihtam dopust :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Do takrat bo že vse skurjeno.

Gume in euri.

Dol bom od 10. do 18. septembra. :yea2:

Alter pozdravlja iz kraja Cala Gonone, ker v senčki ob pivu preživljajo njihovo prvo Sardinijsko siesto. :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alter sporoča:

Domenica - zahodna obala. Vreme-ideale. Stanje števca 1123. Danes pauza-kopanje. Lp vsem Alrermann & eWe

13/09/2004 06.52 :yea2: :yea2:

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alter sporoča: Naredil 1 km -po kruh je blo pač treba it. Torek. Nurage Su Nuraxi v južnem srednem delu; 5 krat z nule na preko 1000 m n. m. v. - 400km prekrasnih ovinkov. eWe je pa slab blo, ker je v "avtobusu" na zadnem zicu sedela. Doslej prevoženih 1533 km. Lp

:grupni: :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, malo sem prečekiral vremensko napoved, zgleda kool.

Jaz grem na Sardinijo, verjetno danes zvečer (če mi rata vse uredit) ali pa v sredo zvečer (23:00) Piombino-Olbia. :kva2: Nazaj pa čez ene pet dni potem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrnila sva se včeraj popoldne. Pet dni smo imeli nadnormalne vročine (nad 30 stopinj), nato dva dni dežja, ob vrnitvi v soboto pa smo se zopet vozili po vročini. Kaže da je spet nastopilo obdobje lepega vremena, zato Noise Data - UŽIVAJ!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vse po sreči, v petek odrinemo proti sardiniji in v naslednjem tednu znucamo gume od-do. :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!