Skoči na vsebino

Sardinija


superblackbird

Priporočene objave

Sočustvujem z vama, ker se vama zgleda težko godi :D

Sj lohk, ker sva že nazaj in je konc luštnga, drugač sva pa prou trpela ja, grozn je blo...lep vreme, ovinki, asfalt brez lukenj, edini promet na cestah so ble občasno ovce pa krave....ampak bomo zmogl, jutr bo treba nazaj na tlako....in ostanejo samo še fotke in spomini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vremenska za naslednje dni je kar ok, tako da upam, da ujamete kaj sonca, nekaj ga pa lahko še za naju pustite ;).

A si vidla ? Čist vso vročino smo pustil za vaju. Men so ob vsej opremi prišle najbolj prav.........dolge gate :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si vidla ? Čist vso vročino smo pustil za vaju. Men so ob vsej opremi prišle najbolj prav.........dolge gate :kva1:

Ja kaj naj rečem, hvala, čeprou mal bi jo lohk porabl no :)....nama je pa kratkih rokavov manjkalo, sva neke softshelle pa flise sabo vlekla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene po restavracijah so take kot pri nas. Da se pojest tudi zelo poceni vendar je to bolj hitra varianta priprave. Pijača v gostilnah in bifejih je ista cena kot v naših kafičih. Nimam izkušenj z večerjami v dragih restavracijah, ker smo imeli all inclusiv v našem hotelu. Preseravanju v dobri hrani za samo 37,5 € na osebo na dan (spanje, zajtrk, večerja, garaža) se je težko odreči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene po restavracijah so take kot pri nas. Da se pojest tudi zelo poceni vendar je to bolj hitra varianta priprave. Pijača v gostilnah in bifejih je ista cena kot v naših kafičih. Nimam izkušenj z večerjami v dragih restavracijah, ker smo imeli all inclusiv v našem hotelu. Preseravanju v dobri hrani za samo 37,5 € na osebo na dan (spanje, zajtrk, večerja, garaža) se je težko odreči.

Kateri hotel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri hotel?

http://www.hotelcardedu.com/

cene sedaj so tudi do trikrat višje. Jaz sem dva meseca prej vsak dan kliknil na bookingu ta hotel. Kar se nekega dne objavi 50% popust. Takoj sem rezerviral in do zadnjega dne ko sem plačeval nisem bil ziher al to drži al ne pa čeprav sem imel vaučer . Bistvo je bilo to, da se je hotel odprl 26.4. mi pa smo bili prvi gosti v tej sezoni.

Sedaj je za pričakovati da se isto zgodi ob zaključku sezone.

Ta hotel se reklamira kot bajkerski in to tudi drži saj so čisto vsi gostje ki so prispeli za nami bili motoristi. V glavnem Nemci in Avstrijci.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en majstr je GTR-ja prpelou kr s kombijem, sej ne da bi biu komot ampak je imel še 10 gajb pira sabo

post-7695-0-30842700-1431543976_thumb.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda bi šel malo pogledat kdaj, čeprav me nekak fotke ne prepričajo...glede na severnejši otok

Ja iz fotk boš bolj malo razbral. Problem je v tem da so slikale naše predrage, njim se pa kreše za dobre ceste :kva2: je vse drugo bolj zanimivo.

Več dobrih odsekov cest po kilometraži je ziher na Sardi. Corsa je pa bolj natur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Gre kdo na Sardinijo čez prvomajske? Kšn nasvetek glede poti, destinacije, lokacije...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, UnionJack said:

Gre kdo na Sardinijo čez prvomajske? Kšn nasvetek glede poti, destinacije, lokacije...?

prestavi za en mesec pa gremo skupi :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

qurc, sej sm bl na silo to skup dal ampak mam zdej use placan....

pa vi2 sta na enoslednih. bomo kak vikend u maju neki sestavli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, UnionJack said:

qurc, sej sm bl na silo to skup dal ampak mam zdej use placan....

pa vi2 sta na enoslednih. bomo kak vikend u maju neki sestavli!

dil. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, UnionJack said:

qurc, sej sm bl na silo to skup dal ampak mam zdej use placan....

pa vi2 sta na enoslednih. bomo kak vikend u maju neki sestavli!

Pojdi na slepo, ga ni čez užitek, ko ne veš kje boš naslednji dan! Povprašaj malo domačine, motoriste in ostale kamperaše kje so bili in pičiš.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In pa najbolj ovinkasta cesta v EU Buggerru - Guspini.

Popravljeno . Popravil shark90
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, motolover pravi:

Pojdi na slepo, ga ni čez užitek, ko ne veš kje boš naslednji dan! Povprašaj malo domačine, motoriste in ostale kamperaše kje so bili in pičiš.

Ima že vse plačano. Tud to je na slepo.

pred 48 minutami, shark90 pravi:

In pa najbolj ovinkasta cesta v EU Buggerru - Guspini.

Prvič slišim, kdo ti je to povedal ?

pred 2 urami, gaberkosir pravi:

Najboljša cesta v Evropi Bosa-Alghero.

"Naši Jadranki" ne seže niti do gležnja.

(to je sam moje mnenje)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sardinija je cela super cesta  :) pa nove gume vzemite, da ne boste presenečeni! 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gremo đip, šotor na strehi in hribi itd, sevede če bo šlo, sicer hoteli.... explorer in price opcije so prštimane... kamor prlezemo pač prlezemo.

tud mal portočervota s kavo po 10€ mormo oddelat.... tnx za nasvete!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, UnionJack pravi:

gremo đip, šotor na strehi in hribi itd, sevede če bo šlo, sicer hoteli.... explorer in price opcije so prštimane... kamor prlezemo pač prlezemo.

tud mal portočervota s kavo po 10€ mormo oddelat.... tnx za nasvete!

http://motosvet.com/2005/02/14/221-oktobrska-sardinija-2004/   poskusi tole varianto (cestno)  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!