Skoči na vsebino

Sardinija


superblackbird

Priporočene objave

pred 1 uro, tomash pravi:

Preveril danes cene kart! Karte so v primerjavi z januarjem, danes dražje za 30%.

Tako, da je smiselno kupit karto prej.

in to je kolko? :) pa kateri dan, ker je odvisno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

in to je kolko? :) pa kateri dan, ker je odvisno.

Mac je imel karte že januarja če se ne motim  in so bile cca5oo€ , mesec kasneje , ko sem jih vzel jaz so bile že 700 ......zdaj je vse razprodano , baje ....se kar nekaj prišpara če se užge mal prej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Kmet2 pravi:

Mac je imel karte že januarja če se ne motim  in so bile cca5oo€ , mesec kasneje , ko sem jih vzel jaz so bile že 700 ......zdaj je vse razprodano , baje ....se kar nekaj prišpara če se užge mal prej :)

Karte za Sardinijo 500 eur? :) najbrž kaj drugega misliš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Snecer pravi:

Karte za Sardinijo 500 eur? :) najbrž kaj drugega misliš...

Seveda ,sam primerjavo sem dal za Maroko , se splača prej kupit  in vrjamem da je za Sardinijo isto , takrat ko so zanimivi termini za motoriste , ker bolj se polni ladja bolj zvišujejo cene .....in na koncu je kar razlika .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sicer pa če kliknem eno povratno, moto šofer za Sardinijo, meni se zdi cena precej ugodna...po spominu takšna kot sem lani plačal vnaprej za Korziko.

Samo malo je treba gledat dneve, ure itd.

akano.jpg.d922d9abb74a874d54b2ae5bcd6d53e8.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Mac je imel karte že januarja če se ne motim  in so bile cca5oo€ , mesec kasneje , ko sem jih vzel jaz so bile že 700 ......zdaj je vse razprodano , baje ....se kar nekaj prišpara če se užge mal prej :)

No, tule vidim za 250 na avio sedežih povratna...

akano1.jpg.e82d607a43cb7a3952b7ae62e1e68565.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Seveda ,sam primerjavo sem dal za Maroko , se splača prej kupit  in vrjamem da je za Sardinijo isto , takrat ko so zanimivi termini za motoriste , ker bolj se polni ladja bolj zvišujejo cene .....in na koncu je kar razlika .

spanje v "strojnici" povratna, šofer, moto pa 283 EUR... dol 29.04, nazaj 08.05., pač primer...

verjetno kaj narobe gledam, a ne... al maš kakšno posebno komoditeto rezervirano :) 

 

akano2.jpg.3117ab41ed278ca3cbde585edf0b8294.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

januarja dal 125€ danes je 164€. Imam termin petek ponoči tja in sreda ponoči nazaj. Dve osebi in motor. Za dva pira na ladji sem že našparal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

spanje v "strojnici" povratna, šofer, moto pa 283 EUR... dol 29.04, nazaj 08.05., pač primer...

verjetno kaj narobe gledam, a ne... al maš kakšno posebno komoditeto rezervirano :) 

 

akano2.jpg.3117ab41ed278ca3cbde585edf0b8294.jpg

Ja , imam zunanjo kabino z pogledom na more ,tuš,sekret in tri postelje za naju z ženo . Z avio sedeži se pa ti kar voz med črnimi z ženo ........sam nimam problemov z avio , če treba .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ti spodaj ekskluzivni rum zunanja stran 2 osebi.

Glede avio sedeža, vzameš spalko in dremneš, itak imaš 2 dni za spanje :)

Sicer pa te razumemo, če greš z žensko, kot vidiš pa to precej stane, lol ...

akano3.jpg.fe57b9e9e52e5170c6e5d6cc96d9e7a5.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Snecer pravi:

Evo ti spodaj ekskluzivni rum zunanja stran 2 osebi.

Glede avio sedeža, vzameš spalko in dremneš, itak imaš 2 dni za spanje :)

Sicer pa te razumemo, če greš z žensko, kot vidiš pa to precej stane, lol ...

akano3.jpg.fe57b9e9e52e5170c6e5d6cc96d9e7a5.jpg

Jaz grem z GNV . In plačal bi še enkrat več ,samo ,da bi šla z mano , moja je zelo dobra za štedilnikom ..........in povsod drugje :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslov teme: Sardinija....sam povem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Se mi zdijo trajetki za Sardinijo kar poceni. Enosmerna iz Livorna 49,50, povratna 81€ in to en teden pred odhodom. Seveda gledam za eno osebo in moped in brez nepotrebnih luksuzov.

 

P.S. Gospod radirka lahko bi debato o Maroku pobrisal ali prestavil. Zdaj sem prebral celo stran nepotrebne navlake, ki nima prave zveze s Sardinijo.

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje to gledas?? ravno gledam za korziko... cene niso kaj dost razlicne ubistvu glede nato da se se1x dlje vozis na sardinijo je sardinija cnej 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem preveril cene za točno določen termin. Januarja je bila povratna karta za motor in dve osebi na relaciji Livorno - Golfo Aranci 125€ danes je 175€. Drug teden odrineva in sicer z nočnim trajektom, v obe smeri. 

Mogoče kdo ve, je kampiranje že možno. So temperature ob obali primerne za šotorjenje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, motolover pravi:

P.S. Gospod radirka lahko bi debato o Maroku pobrisal ali prestavil. Zdaj sem prebral celo stran nepotrebne navlake, ki nima prave zveze s Sardinijo.

zato sem pa napisal, kter je naslov teme :P

navlako načeloma puščam, ker iskanje trajektov in kombinacije z nakupom vozovnic lahko marsikomu pridejo prav, neglede na relacije. (zato tudi Sardiniji)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, tomash pravi:

Sem preveril cene za točno določen termin. Januarja je bila povratna karta za motor in dve osebi na relaciji Livorno - Golfo Aranci 125€ danes je 175€. Drug teden odrineva in sicer z nočnim trajektom, v obe smeri. 

Mogoče kdo ve, je kampiranje že možno. So temperature ob obali primerne za šotorjenje?

Zakaj ne, temperature bodo baje že skoraj poletne. Vprašanje je drugačno, ali ima smisla kampirati, pa vlačiti vso navlako s sabo, ker kampi niso več poceni, oziroma dosegajo že cene pravih nastanitev. Jaz sem kampiranje opustil, pa z mojo zlo rada kampirava, ravno zato, ker je moped manj otovorjen in ker ni bistvenih razlik v ceni. Seveda je pa druga zgodba, če se boš v kampu stacioniral.

Meteo pravi, da naj bi bile naslednji teden temperature do 23-25C

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Zakaj ne, temperature bodo baje že skoraj poletne. Vprašanje je drugačno, ali ima smisla kampirati, pa vlačiti vso navlako s sabo, ker kampi niso več poceni, oziroma dosegajo že cene pravih nastanitev. Jaz sem kampiranje opustil, pa z mojo zlo rada kampirava, ravno zato, ker je moped manj otovorjen in ker ni bistvenih razlik v ceni. Seveda je pa druga zgodba, če se boš v kampu stacioniral.

Meteo pravi, da naj bi bile naslednji teden temperature do 23-25C

Smisel v kampiranju je edinole v tem, da nama je to fajn. Vse ostalo pa drži. Kar se tiče opreme je tako, da spalki in ležalki tako in tako rabiva, če ne drugače za na ladjo in plažo, tako, da je samo še šotor tisti problematični del opreme. Bom šel na pogajanja, sicer imam pa do konca tedna čas da se odločim. Booking valjda gre iz dneva v dan. Ja temperature pa niso neki poletne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vožnjo je bolje, da temperature niso poletne. Le dežja ne potrebujemo :)

Meni je pri kampiranju prednost, ker si v stiku z ljudmi in marsikaj izveš. V sobi si izoliran od okolice in drugih ljudi. Moja komplet oprema za kampiranje ima 5,8kg (šotor, ležalja, spalka, blazina in stolček). Ne meni, ne GSu se pri vožnji to ne pozna. 

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, gasperX said:

Kje to gledas?? ravno gledam za korziko... cene niso kaj dost razlicne ubistvu glede nato da se se1x dlje vozis na sardinijo je sardinija cnej 

directferries.com  

Notranje linije so vedno cenejše, kot mednarodne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj me pa samo še zanima, če ima kdo kak dober link do vremena, za Sardinijo oziroma skozi Italijo. Kolikor gledam je petek kar ok??

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, tomash pravi:

Zdaj me pa samo še zanima, če ima kdo kak dober link do vremena, za Sardinijo oziroma skozi Italijo. Kolikor gledam je petek kar ok??

 

cela tema je v tej smeri odprta :

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vse spakirano. Sam še tole noč preživim pa gasa. Se potem javim čez en teden, seveda če pridem nazaj.

 

Ps: Je pa cena trajekta danes (en dan pred odhodom) manjša kot januarja. Res da z drugo trajektno družbo. Tako, da ne vem koliko se splača kupovat karte vnaprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kolegom štartava 22.5.

Lahko pa da se srečamo.Karto sem nabavil že decembra in do sedaj se je tudi na moj datum odhoda pocenila.Verjetno se res ne splača nabava prej ,vsej izven sezone ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noro. Ceste prazne, ni da ni. Namesto predvidenih 200 km danes jih je bilo 350. So far so good. V Marivera soba za prste obliznat. Jutri .... Tole je že kičasto. Če je kje raj, je to sigurno blizu tega. Obširni report ko se vrnem.

ps. Marivera na jugovzhodu nastanitev v Su Pasau. Top.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!