Skoči na vsebino

Sardinija


superblackbird

Priporočene objave

Če bo vse po sreči, v petek odrinemo proti sardiniji in v naslednjem tednu znucamo gume od-do. :yea2:  :yea2:

Sitno......

003

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, da boš REZERVIRAL trajekt in se 2x prepričal, da res gre tisti dan.

Evo, karte za trajekt so že varno spravljene. Cena za motor + oseba, tja in nazaj 97€. Odhod iz Livorna. V primeru, da imaš še sopotnika, je cena 158€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, karte za trajekt so že varno spravljene. Cena za motor + oseba, tja in nazaj 97€. Odhod iz Livorna. V primeru, da imaš še sopotnika, je cena 158€.

:kva2: :kva2: :kva2:

:notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj gre za res 001

...no pa lepo se imej :)

...pa po pameti... ;)

...pa kaj misli na nas ko bomo garali :kva2: ti bos pa užival po Sardiniji

...............SREČNO.................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no pa lepo se imej :)

...pa po pameti... ;)

...pa kaj misli na nas ko bomo garali :kva2: ti bos pa užival po Sardiniji

...............SREČNO.................

000

Hvala lepa :yea2:

Go, go, go ........ :yea1:

:010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anA, Bladzo in motoristek se javljajo iz Sardinije:

3. okt. 8.44

Cala Gonone - do sedaj 1025 km. Tukaj je zelo vroče.

Ceste božanske, uživamo 100 na uro. Sardinija je lepa

in je res raj za motoriste.

LP vsem prebivalcem MS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naši sardinijski popotniki so še vedno v Cala Gononeju.

Še naprej trpiji v hudi vročini in uživajo v sanjskih cestah.

Števec jim kaže že 1410 km.

Le tako naprej. :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, clovek se sprasuje, zakaj bi celo zivljenje hodil k masi, da bi sel lahko v nebesa. :blink: O:-)

Nebesa so dosti blize kot pa se vsem kristjanom zdi. Trenutno smo v nebesih (seveda v motorisicnih).

Ce bi nahitro izracunal, da imas do cerkve 10 km pa se nazaj 10km, to pomeni da bi bilo bolje obiskati enkrat letno sardinijo, saj je razdalja, ki jo napravis do cerkve in nazaj enaka razdalji do sardinije in nazaj, cilj je pa povsod enak, pridet do nebes. (in to ce hods sam v nedeljo k mas)

lp iz raja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komaj sem prisel do racunala, saj je bladzo okupiral edini racunalnik, ljudje okrog so ze cist zivcni :kva2: :kva2: :kva2: :fight2:

Trenutno smo v mestu Alheri na SZ obali sardinije. Za seboj imamo cudovitih 1890 km in jutri nas caka najdaljsa voznja do sedaj. Bladzotu se cis trga od teh cest, anA se ze komi gor drzi. (Jebemti makaronarje in njihove tipkovnice.) Gume grejo ko :devil: :devil:

Vreme do zdaj je bilo sanjsko, saj se nismo uspeli videt oblakov. Vec pa ko se vrnemo + slike.

p.s. alter hvala za obvescanje, saj do rac. ne pridemo pogosto (prevec za prevozt) (pozdravi mamo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prevozili cudovitih 350 km, skoraj bi ostal brez bencina, bladzota pa je picila osa v oko, nakar ga je anA odpeljala k veterinarju, kjer so mu pomagali in lahko smo nadaljevali pot. Sprva je kazalo, da ga je poskodba malo upocasnila, ko pa so se zaceli hudi ovinki je vozil spet ko utrgan. :yea2: :yea2: :yea2: Bmw je ze skoraj brez tack in centralnega stojala. :OK:

Obdelali smo zahodni del sardinije. Temperatura je presegla 30°C.

uzivajte se naprej na delovnih mestih, mi pa bomo se naprej trpeli na teh zavitih cestah :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obdelali smo zahodni del sardinije. Temperatura je presegla 30°C.

uzivajte se naprej na delovnih mestih, mi pa bomo se naprej trpeli na teh zavitih cestah :OK:  :OK:

motoristek to pa ni lepo od tebe, da nam zelis tako uzivancijo na delovnih mestih, medtem ko ti garas na 30 stopinjah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. alter hvala za obvescanje, saj do rac. ne pridemo pogosto (prevec za prevozt) (pozdravi mamo)

"mama" pozdravljena,

zdravi mi ostanite tudi vi. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOtoristek se je javil Alterju in sporoča sledeče:

Števec 2642 km, vročina da te kap. Jutri gremo iz Alghera proti Golfo Aranci, da bomo bližje trajekta.

Po gumah pa kar gre.

Se vidimo kmalo.

Pozdrav vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bladzo, okrevaj!

Vsi pa uživajte še te zadnje dni...  :yea2:

če loh stanovniku krava v uč prleti, pa se še kr pele, pol loh jst z lahkoto prežvim eno oso :OK: :yea2: :yea2: B) ne moreš verjet kako lahko leti tud sam na en uč in kako lahko ob tako lepih cestah pozabiš, da se je sploh kaj zgodilo :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem doma :kva2: na Trojanah sem BMW po luft lovil, nisem padel :notworthy: me je pa ta krava sunila pod koleno pa me malo mišica boli :P števec se je zaustavil na 3720km :kva2: :kva2: Lp Motoristek

Ps: zdajle grem pa pod tuš :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo sardinijci! Ste že doma... na toplem in suhem in čistem... :P

anA :004 , bladzo :yea2: , motoristek :OK: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če loh stanovniku krava v uč prleti, pa se še kr pele, pol loh jst z lahkoto prežvim eno oso :OK:  :yea2:  :yea2:  B) ne moreš verjet kako lahko leti tud sam na en uč in kako lahko ob tako lepih cestah pozabiš, da se je sploh kaj zgodilo :yea2:  :yea2:

Hehhheeehhhehe.... sem prepričan, da te osa ni preveč ovirala pri ovinkarjenju... imaš že prakso z osli na Korziki... .) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!