Skoči na vsebino

Sardinija


superblackbird

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Gaberkošir sem prebral na vašem forumu, da ste spremenili koncept potovanja

a že kaj veste datum odhoda to da grste v juniju vem samo katerega .?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno v sredo 15.6. pa do nedelje 26.6., lahko pa šele v soboto 18.6. in spet za 12 dni. nekateri imajo v juniju še obveznosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za info. :OK: sedaj pa gasa in v akcijo da se zrihtamo termin če ga vzamemo od 15.6 pa do 29,6 bo vredu. :kva2: Če ne nam ostane korzika 30. maja se slišmo cao :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sardinija prihajamo. Gaberkošir dopust zrihtan  od 15,06 do 30,06 čakam na  info. :kva2:

oglas se kakšen petek po osmi uri v placu in povej svoje želje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bom oglasu ,kar se pa želja tiče sem pa skromen sam da grem zraven..........

pa da ga zažuriramo :eek: :OK: .A ste vsak petek v štabu. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obvezno pejte pogledat Neptunovo jamo v mestu Alghero,lahko se peljete z ladico kar je tud doživetje ob parkiranju v votlino in močnem zibanju al pa se mal sprehodite in šibnete dol po štengah,gor pa mal posopihate

pa še ena lepa fotka

post-265-1110306263_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Gaberkošir ali imate v petek sestank,namreč sem prišel prejšni petek zaston,sem šele pol ugotovi da vsaki prvi v mesecu. Sem sigurno zraven če pa je jutri sestank pridem po hokeju. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud prejsni petek smo bli dol. od 8-ih do pol 10-ih. v placu smo sigurno vsak petek po osmi uri. tudi danes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ne drži čakal sem vas prejšni petek od 8,00 do 8,20 pa ni bilo nikogar mogoče ste prišli kasneje ali pa ste se dobili kje drugje. Za včeraj ste pa edini ki jim je uspelo me nategniti za prvi APRIL čestitam :lol1: .Zato te prosim če mi lahko javiš kdaj se dobimo na telefon 041-444-060. povdarjam še enkrat sem zraven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ne drži čakal sem vas prejšni petek od 8,00 do 8,20 pa ni bilo nikogar mogoče ste prišli kasneje ali pa ste se dobili kje drugje. Za včeraj ste pa edini ki jim je uspelo me nategniti  za prvi APRIL čestitam  :lol1: .Zato te prosim če mi lahko javiš kdaj se dobimo na telefon 041-444-060. povdarjam še enkrat sem zraven

Že doma se ne morete najti, kaj še le bo na Sardiniji! :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristek mal heca je pa dober :slap: .Saj smo se dons slišal tako po enem dnevu se najdemo (zakon mobitelom)ne bo hudo tudi ma Sardiniji .Je pa Sardinija otok tako se je zelo težko zgubit prideš in greš iz luke Olib. :lol1:

Gaberkošir greva dva Moja malenkost in boljša polovica. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!