Skoči na vsebino

VERSTVA/RELIGIJE


Priporočene objave

kaj zdej težiš?? 

a jaz pa nisem upravičen do svoje vere ? a sem kaj manj vreden kot katoliki , protestanti, pravoslavci , judje, muslimani , hinduisti , budisti, taoisti, sikhisti , zaratustrovci in ostali?? 

kdo si ti , da boš odločal o tem kaj je vera in religija ? to je moja osebna opredelitev in nimaš čisto nobene pravice to zanikati , obsojati ali opredeljevati!!!! 

tebi je to razvada meni pa vera! in še eno tako te bom obtožil vsega kar je možno!!! od ustave in zakonov naprej ! 

 

37,5 .. nevernik ...

 

 

:P

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niso vse bere tako stroge, kot vajina :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Mavti pravi:

Pod 42 % je bolj žalost:naughty:

vera se začne nad 50gradov..kr upraš vse k so dobil spoved od mene..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ženska je spočela božjega sina, brezmadežno. Potem ga je oče, ki ga ni naredil, dal ubiti. Vmes je božji sin iz enega hleba kruha nastil ogromno množico ljudi, in je nakoncu ostalo cela grmada drobtin in kruha.

In to traja že 2000 let. 

Ljudje raje verjamejo laž, kot resnico. In v tem obdobju je stvar postala še bolj očitna. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Bog naj bi bil spiritualno bitje. Nekako čudno se mi zdi, da bi ob njegovem prikazovanju bruhal ogen in dim. To ponavadi bruha, grmi in se kadi, ko neko plovilo na nek pogon pristaja. In na tem smo zgradili civilizacijo. Noro.

 

https://www.biblija.net/biblija.cgi?m=2+Mz+19%2C1-20%2C21&id13=1&pos=0&set=2&l=sl

16 Ko je tretji dan nastalo jutro, je začelo grmeti in se bliskati, težak oblak je pokrival goro in rog je močno zadonel. Vztrepetalo je vse ljudstvo, ki je bilo v šotorišču. 17 Tedaj je Mojzes popeljal ljudstvo iz šotorišča Bogu naproti in postavili so se ob vznožju gore. 18 Vsa Sinajska gora se je kadila, ker je Gospod v ognju stopil nanjo; njen dim se je vzdigoval kakor dim topilne peči. Vsa gora se je silno tresla. 19 In glas roga je donel vedno močneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če izjaviš, da imaš navideznega prijatelja s katerim komuniciraš te takoj spravijo v psihijatrično kliniko, če pa razložiš, da je to BOG je vse OK!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Erikcslo pravi:

... BOG...

V bistvu mora bit CERKVENI BOG.

Če komuniciraš z Perunom, Belibogom, Črnibogom, Kresnikom, Kurentom, Triglavom Odinom, Thorom, Zevsom, Afrodito, Jupitrom, Venero, Rajem, Živo, Morano, Vesno,...pa ni OK, čeprav so vsi enaki cerkvenemu bogu oz jih imamo za isto skupino!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

241427438_1035223403895870_7975325613963104305_n.thumb.jpg.f3305015ff5cf6076727b42c718fb065.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!