Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

pojma nimam kaj je. Vem samo to ,da me je DT še zmer lahko pripeljala domov in do servisa B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelllloooo močno upam ,da ni. Če mi bojo rekl ,da sm s tem k sm se še pelu naredu FUL velko škodo se pa fentam :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enduraš še nekej te morm prašat.

A maš ti uno trdo zaščitno plastiko čez ročke a mas originalno tamehko?

Pa če maš kero maš pa kok te je stala?

zaenkrat še original. Sm pa gledu od UFOta za 10.000sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi si tud mogu to umislt ker sem pred kratkim na enmu peščenmu uvinku loviv motor :blink: sej sm ga ujev ampak je sla balanca na tla in sem se kar ustrašu za ročke. mislm da se bol splača kupit to zaščito kot pa ročko zlomt <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

definitivno se strinjam :D

Ko motor dobim se bom mal okol zapelju in pobraskal za zaščitami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se bom varetn kuj u pondelk pelov do langusa u Ljubno B) baje da ma od Acerbisa ene dobre za 7.000sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En prjatu je imel prevoženih okoli 10000 km, pa je motor kr naenkrat med vožnjo postal močnejši. Zdaj mu gre do 140 km/h in ma prevoženih okoli 15000 km. Ma pa dt125 l.2000.

Počakaj, sj bo.

Če ne pr 10000 pa pr 20000km! :)

Jest mam DT letnik 97. pa mi gre 130 +-5 odvisno od vetra B) pa mam še use original :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En prjatu je imel prevoženih okoli 10000 km, pa je motor kr naenkrat med vožnjo postal močnejši. Zdaj mu gre do 140 km/h in ma prevoženih okoli 15000 km. Ma pa dt125 l.2000.

Počakaj, sj bo.

Če ne pr 10000 pa pr 20000km! :)

kr na enkrat?!? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si samo peno obrnil ali kako drugače? Koliko ti je šel pa prej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas tud mam jamaho dt 125 re in sem samo obrno zračni filter pa mi zaj gre 130km/h

na kakšn način si to obrnu filtr? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obrneš ga samo lahk pa ga tud malo prevrtaš samo pol bol boli. prej mi je pa šel 90km/h zaj pa gre tud 140 če je dober vetrer drugač pa gre 130

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je to naredu en kolega (ne na tem motorju), pa je pol mogu dizo menat. A vi je niste, če ste filtr vrtal- tud na servisu rečejo, da je treba jo pol povečat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En prjatu je imel prevoženih okoli 10000 km, pa je motor kr naenkrat med vožnjo postal močnejši. Zdaj mu gre do 140 km/h in ma prevoženih okoli 15000 km. Ma pa dt125 l.2000.

Počakaj, sj bo.

Če ne pr 10000 pa pr 20000km!  :)

kr na enkrat?!? ;)

To je reku sam zato, da ne bi njegovi tastari zvedl, da je navijov tako lep in drag motor!!! JOKE!

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mejaš dizo samo več žere no ja ma gre nih par km/h tud več samo da te na vsaki bencinski črpalki poznajo ker ti žere cca 8-10l

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga Enduraš dons sm su za uno zasčito za ročke gledat B) sam niso 7000sit ampak 17000sit :blink:

Ena enka gor al dol!!Pa kaj pa pol ne bod no tok pikolovski!! :huh: :o ;) :P :D :lol: B) :rolleyes: <_< :) :angry: :( :unsure: :blink: :ph34r:

Šala!!!

Ej jest sem mel Tdr pa je letela res nekako 130+ cca 5km!!!Odvisno od vetra in klančine!!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tdr pa dt mata pa isto mašino sam je pa dt rahlo lažja a ima slabšo airidinamiko ;)

Sej pravm pa smo tam tam!!! :huh:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus folk! Nisem mel cajta spremljat foruma ker sem bil na morju!

Mam pa nekaj dobrih fint glede yamahe DT 125 R. Tip pravi da ne gre več kot 100km/h.

Ja žal če maš tako mašino. No, jaz sem pred leti (97) vozu tako mašino, ki je dosegla končno hitrost 140km/h in je imela okoli 15kw (neuradno izmerjeno). Torej, prva stvar je da se znebiš smešne blokade na 7kw. Moj drugi predlog je da zamenjaš originalne lamene (plastične) z karbonskimi (cca. 40euro), ki so veliko bolj prožne in ima zato motor večjo prožnost. Ker pa ti vrjetno to še ne bo dovolj, si nabavi rabljen sprednji lonec od motocross mašine in za malo predelave bo stvarca pasala gor kot vlita! No pol pa še lahko odstraniš dušilec iz zadnjega lonca in nabaviš nov filter z večjo prepustnostjo zraka! Če pa še ti to ni dovolj si nabavi XT 600, tako kot mam jaz in vrjemi da ni tak slaba za predelave!

LP vsem začetnikom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga Enduraš dons sm su za uno zasčito za ročke gledat B) sam niso 7000sit ampak 17000sit :blink:

kje si to gledu? A si zihr da paše tud na DT? Ker če paše grem iskat B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus folk! Nisem mel cajta spremljat foruma ker sem bil na morju!

Mam pa nekaj dobrih fint glede yamahe DT 125 R. Tip pravi da ne gre več kot 100km/h.

Ja žal če maš tako mašino. No, jaz sem pred leti (97) vozu tako mašino, ki je dosegla končno hitrost 140km/h in je imela okoli 15kw (neuradno izmerjeno). Torej, prva stvar je da se znebiš smešne blokade na 7kw. Moj drugi predlog je da zamenjaš originalne lamene (plastične) z karbonskimi (cca. 40euro), ki so veliko bolj prožne in ima zato motor večjo prožnost. Ker pa ti vrjetno to še ne bo dovolj, si nabavi rabljen sprednji lonec od motocross mašine in za malo predelave bo stvarca pasala gor kot vlita! No pol pa še lahko odstraniš dušilec iz zadnjega lonca in nabaviš nov filter z večjo prepustnostjo zraka! Če pa še ti to ni dovolj si nabavi XT 600, tako kot mam jaz in vrjemi da ni tak slaba za predelave!

LP vsem začetnikom

jz sm na moji auspuh komplet zamenjal in gre 120 oz. 130 po klančku dol. Glede ,da je šla prej 100 more met zdele ene 18KM.

Jz bom kupu TTR ali DRZja B) ,ker je XT preveč soft zame :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ščitniki za ročke se dobijo od polisporta za 4800 sit pomoje,pa so čist ok.iste majo tud v SM,npr štern...jst sm jih kupu pr GILu,pomoje se splača k acerbisove so podobne 12000.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga Enduraš dons sm su za uno zasčito za ročke gledat B)  sam niso 7000sit ampak 17000sit  :blink:

kje si to gledu? A si zihr da paše tud na DT? Ker če paše grem iskat B)

ja more pasat tud na dt ker je un vidu z kermu motorjam sm se prpelov pa mi je predlagov tiste ;) so pa isti k jih majo pri krosu trda plastika pa spodej je še aluminijasto podložen B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal so že prodrli v notranjost... sklopka je menda kot nova. Do večera bom pa vse zvedu ,ker bojo dal mašino na prafaktorje <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!