Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Pa se neki me zanima ce grem jest recmo od jesenic pa do ljublane(60km). Brez postanka s 3/4 gasa a je to kej slabo za motor a se je kej ustavt treba umes al bi slo brez problema do ljublane. Eni pravjo da je se bol za motor da je ksna douga tura sam nesmes gas do konca drzat, eni pa da je to sam 1 cilinder in da se ga prevec obremenjuje in da se mors umes ene 2x ustavt.

motor:DT :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se neki me zanima ce grem jest recmo od jesenic pa do ljublane(60km). Brez postanka s 3/4 gasa a je to kej slabo za motor a se je kej ustavt treba umes al bi slo brez problema do ljublane. Eni pravjo da je se bol za motor da je ksna douga tura sam nesmes gas do konca drzat, eni pa da je to sam 1 cilinder in da se ga prevec obremenjuje in da se mors umes ene 2x ustavt.

motor:DT :)

Veš kuko je js sm šu s svojo huso na morje pa smo se samo enkat ustavl(170Km)! Je pa tko da sm zmeri tko vozu da sm gas navil pa spet mal spusta poj se pa praktično nč ne more zgodit!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je pa zdj k je now motor pa ga skos mal po dvorisu furam gas, bremza, gas, brezma... Mi je pokuru

skor 15l/100. :angry:

No ja sej more kurt da km gre....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi d sn tud yamaho TW 125 1x vidu s scitom, sam nisn ziher... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi d sn tud yamaho TW 125 1x vidu s scitom, sam nisn ziher... :huh:

Zakva pa rab tw ščitnik?? :D

Popravljeno . Popravil gas gas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi d sn tud yamaho TW 125 1x vidu s scitom, sam nisn ziher... :huh:

Zakva pa rab tw ščitnik?? :D

ker je ful bl nizk motor

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se splaca dat ksn kufr na dt-ja. Res da zgleda bl tko tko, a kdo ve kolk to stane? sam tko me zanima za enga frenda :) Drgac bom pa jest daw kr prtljaznik dol k pol velik bol zgleda :)

Popravljeno . Popravil McMatko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kufr mam jest pa sm use z nosilcem vred dol uzev k grdo zgleda. un prtlažnik pa čimprej dej dol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jat naredim z enim tankom okol 130.Ampak to je sam doma po dvorišču torej gas bremza pa ga fajn naviješ pa spet bremza!!Od unga ko sn kupo pa je reko da narediš okol 150-160km!Sam to je pomoje k ga nena fejst španaš če pa ga španaš tko kot ZOK pol pa okol 130-140. B) B) B)

Tak da fejst glih nena pije!!!Pa mal tut ne!!!! :P :P :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jast pa 9,5l!

Ja sam ti maš maš huso!!!Bol gre bol pospeški bol pije!!!! :P :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

caki, caki, na tej turi sn ga sam 1x stisnu do konca (ko me je en Civic zajebavu, pol sn ga pa mogu js nazaj zajebavat - treba je mulckom pokazat da se avto z motorjem ne more primerjat). poraba je bla pa pod 5,5 litra (6,5 je povprecje)! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

caki, caki, na tej turi sn ga sam 1x stisnu do konca (ko me je en Civic zajebavu, pol sn ga pa mogu js nazaj zajebavat - treba je mulckom pokazat da se avto z motorjem ne more primerjat). poraba je bla pa pod 5,5 litra (6,5 je povprecje)! B)

Ma ste šparovni!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce pa KMX ne gre vec... :D

ma sma se na izi pelala, je le dolga tura, pa cvajtaktarjev ni dobr skoz na full drzat. <_< sploh pa neb blo fajn ce bi nekje sred Medvod zaribu... :(

A mata to kej nafriziran???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se neki a grejo nasplošn Kmx-i bol k pa DT-jke (pospeski pa koncna, al pa kerga se bol da nawit) :)

Kva je s tabo DT je dost bol k KMX! Sej je DT tud bl enduro k pa KMX! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!