Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

ej, js ga nisn dobu!! zokomania@hotmail.com!!

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si ti nor ne!!!! :? :o :o

nič mi ni bl jasno ne!!!! :o :o :o :? :?

ej pa kaj je to za en skuter??? :blink: :blink:

daj opiši mi ga malo ker se jaz na skutere nena preveč spoznam!!!sam kak ga lahko sredi proge kr dvignlo!!!jooo!!!!

zok to morš videt!!!! :yea2: :yea2: :yea2:

langus:rula!!!thanks za video!! :notworthy: :notworthy: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo tekmoval enkt jest z DT kolega z husqvarno wre pa lipnik z zipam... pa je biv un na pospeševanju 10m za zipam jest pa ene 20... tko da tud če vidm filmčk R1 prot zipu nam varjev da je zip 70ccm :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi pred enim leto ko sem prvic ta fil vido samo gledal pa mi nic ni blo jasno :) :) To so pa pac nizozemci :) :) www.scooter-freaks.nl tu najdete gor ta film

Tak da ni se z 70-ka za hecat :) :) Jaz sem prejsni petek v pospeskih nagno Hondo Civic 1,4 v cetrti je komaj mimo sel :) :) :) :) Pa se to zaradi tega ker je bil mali bregec :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo tekmoval enkt jest z DT kolega z husqvarno wre pa lipnik z zipam... pa je biv un na pospeševanju 10m za zipam jest pa ene 20... tko da tud če vidm filmčk R1 prot zipu nam varjev da je zip 70ccm :fight2:

Ne pretiravej! :ph34r: Js sm za nemu ustal pol metra pa še to zarad tega k sm mel ketno čist odšponano! Ti pa tud nis bil kej preveč uzad! Drgač pa lipniku kr pika!! :lol:

Js sm si pa 100% da je na un R1 en pjanc sedu k ne upa dat gasa!!! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zelo zanimiv film, sam da bi bil hitrejši skuter pa še kr neverjamem. Verjetn se je R1 v 1. prestavi zataknl (joke) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetn se je R1 v 1. prestavi zataknl (joke) :D

to sn tud js pomislu. al je pa s 3. startu. al pa s kuplungo ne zna delat. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja ja, to pa cist mozno. tu gre za drag race na 100,5 metrov (1/16 milje), in recimo tud na osmino milje (201 m), ni med 600 cc in 1000 cc nobene razlike, k itak ne mors hitrej pospesevat, k te zadi cez vrze, pomeni da masina sploh ni do konca izkoriscena. pri tem videu pa se vidi, da vse skup traja okrog 3 sekunde, v tem casu R1 doseze 100 km/h, to pomeni da sploh ne salta v drugo, v prvi si pa itak skoz na zadnjem. ce bi sla recimo na 402 metra bi se pa pokazala taprava razlika.

na kratko - proga je prekratka, da bi se pokazala razlika. B)

je pa dober tale video! :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ste visdl kva un z R1 nrdi :P tapru gre ful na gas pa ga dvigne po more pa gas spustit da ga neb čez vrgl poj k mu pa prva guma pristane ga pa še mav zanese poj k pa ujame spet tapravo linijo pa da spet gas pa ga spet dvigne :wacko: un z zipam ma pa skos gas do fula

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na filmčku se sliš zvok samo od zipa čeprov bi mogla bit R1 bl glasna :?

Uzel si mi besede z ust! :D Res R1 bi mogla velik bol zaropotat kokr un Zipič! Pa če natančno pogledaš ko je R1 na tazadnmu vidš tak čudn auspuh k 2T! :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, dejstvo je, da vi s telm 125 endurami (dt in podobnimi) tut podrazno nemorte delat konkurence 70cc skutr. ce recimo lipnik pride s tasrebrnmu skutrjm pa jerry s svojo dt-ko pa se postavta na vrbo (ravnina dolga okol 300m), grem stavt, da bo nakonc za 100m zadej ustov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, dejstvo je, da vi s telm 125 endurami (dt in podobnimi) tut podrazno nemorte delat konkurence 70cc skutr. ce recimo lipnik pride s tasrebrnmu skutrjm pa jerry s svojo dt-ko pa se postavta na vrbo (ravnina dolga okol 300m), grem stavt, da bo nakonc za 100m zadej ustov.

stava vela :devil:

ker smo že enkrat probal pospeške na ene 200m razdaljo pa ni blo 20 med nemu pa mano se prav da me na 300m tud nav za 100 zad pustu :lol1:

kok si poj reku da stavva :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kere bedne mate...125 je lahk original al pa sam blokade vn pobrane pa jo skutr 70kubou zlo težko udzad pusti...pa ti bi rd primerju dirkalga skutrja prot DTjki...dejmo DTjko pelat enim profesonalnim predelovalcm k predelujejo motorje za dirko pa bomo pol vidl kok bo 125 DTjka ud sebe dala :naughty:

Pa tud jst ne govorim o nevem kerih dirkalnih skuterjih...govorim o tem recimo da se na križišču k stujim iz DTjko zravn prpele skutr kšna Gilerca 50SP al pa kej podobnga brez blokad pa z lažjimi valčki recimo pa po možnosti zamena še auspuh pol pa neki gas navija pa misl kva je pa valda d ga neboš naprej spustu pa sam mal gasa daš pr spelevanju pa je u 100tih metrih tollllllllk uzad d mu pou k...a ni jasn :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!