Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Ob 28. 3. 2016 at 14:58, miha9977 pravi:

avatar maš dtjko? ker letnik

Imel dolgo nazaj. Mislim da je bila 1992 ali 1994. Ne vem več točno.

Bral sem, da se dobijo kiti 150 in 175 cc. S takim kitom bi pa že bil moped in pol. 25-30 KM. Moje je imela 22 (odprta).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni,

zopet se javljam po dolgem času. Imam en problem pri Yamahi DT125X. Motor užge normalno, vendar pod štantgasom crkne. pod zaugom laufa normalno tudi v štantgasu, ko pa zaug zaprem crkne. Če ves čas dodajam gas motor ne crkne, tudi na obratih ima čisto normalno moč. Vozi se normalno, dokler ne spustiš gas. Ni problem v nastavitvi štantgasa, saj se isto zgodi, tudi če le-tega do konca dvignem (privijem).

Ima mogoče kdo kakšno idejo kaj bi lahko bilo narobe?

Hvala
Matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, motorist1 pravi:

Pozdravljeni,

zopet se javljam po dolgem času. Imam en problem pri Yamahi DT125X. Motor užge normalno, vendar pod štantgasom crkne. pod zaugom laufa normalno tudi v štantgasu, ko pa zaug zaprem crkne. Če ves čas dodajam gas motor ne crkne, tudi na obratih ima čisto normalno moč. Vozi se normalno, dokler ne spustiš gas. Ni problem v nastavitvi štantgasa, saj se isto zgodi, tudi če le-tega do konca dvignem (privijem).

Ima mogoče kdo kakšno idejo kaj bi lahko bilo narobe?

Hvala
Matic

lahko da je zamašena kaka diza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Živijo fantje,

mene pa zanima kje vse točno so blokade na motorju. Trenutno mam original izpuh sam blokada za števcom je bla vn vzeta. Motorj v 6ti prestavi zamori na 110kmh v 5ti je bla že stišana do 130kmh.

Motor je model DT 125 RE letnik 2004.

V namenu mam še kupt Gianelli izpuh pa dize se bo menjal v fergazderju.

Zobniki so 16/57 (sprednga bom dau 15, za pospešk).

Ma kdo kakšno idejo kaj bi se še dal narest da se motorčk odpre?

 

Lep pozdrav.

On 3/1/2016 at 9:49 PM, miha9977 said:

še ma kdo sploh dtjko?? pojavu se mi je problem in sicer zdi se mi da nekaj mal nenavadno ropoče na strani sklopke, ko sklopko stisnem se ne sliši več, to sem prej na hitr opazu.

Narobe nastavlena zajla, vrjetn je treba mal zategnt, jo ne vrne na tapravo mesto k spustiš ročko. Se je men tud zgodil k sm ročke menju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 12. 2015 ob 17:08, endurašš pravi:

Zdravo, 

zanimam se za nakup dt-jke in imam vprašanje glede moči motorja. Ali je yamaha dt 125 dosti močna za vožnjo po gozdu in gozdnih poteh, hribih? Ali ima dosti lipicancev za v hrib se zaganjat?

lp Jan

Imel leta 95...kr solidno gre...imeča okoli 30 konjev...ni pa to  krosovc 125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
pred 13 urami, Zok pravi:

V principu noben nakup motocikla ni pameten. :)

Točno zato mu nisem že v petek odgovoru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel dve DT 125  eno 2005 in drugo 2007. Na obe sem dal še kar lep kupček denarja, da sta delali kakor je treba.

Načeloma sam motor ni problematičen, in če je bil redno servisiran ne bo problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!