Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

evo sm se pozanimal pri motonet.si in pride kar drag komplet athena izpuh  315€    iz nemčije prek ebay  ga pa dobim za 245€ s poštnino  če bo še gdo gdaj kupoval da ve kje vzeti  .) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo sm se pozanimal pri motonet.si in pride kar drag komplet athena izpuh  315€    iz nemčije prek ebay  ga pa dobim za 245€ s poštnino  če bo še gdo gdaj kupoval da ve kje vzeti  .)

so me klicali z motonet.si in so rekli da je to nabavna cena in da ga oni zrihtajo z postnino za 234€  da nebo kake pomote :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok je zdej cena? :D 315 al 234?  Ker 234€ za komplet izpuh niti ni tako pretirano veliko, glede na to koliko pripomore pri teh 125cc čebelicah. :) Zgolj preveri, če je potrebno menjat tudi dize in se poigrat z oljno pumpo.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tak je bil... Mogoče malo drugačne nalepke, konec koncev je isto... In ja, moraš dizo menjat v večini primerov. Sem mel 2000 letnik z navadnim zračnim sem iz 240 na 250 menjal. Če daš twinair filter in tisto cevko na zračnem dol rabiš verjetno 260 ali 270... Odvisno od motorja do motorja, nekateri niti ne trebajo menjat. :) odvisno kaj ti svečka reče in vijaki za mešanco na fergazerju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha drgac pa mam drug fargazer gor delorto mislm daj 28   tiste cevke za zračni filter nimam že en lep cajt in tut tam ko je luknja za cevko imam povečano luknjo sem odrezal tako daj kar konkretna luknja

mam pa dt letnik 94  in sem končno uštimal tisto el, loputo  ki uravnava moč ampak me zdaj še org. avspuh jebe tko da morm se to menat      am glede olne pumpe je pa tko da imam skljopljeno in delam mešanico ker mi je par let nazaj ribnu zarad tiste pumpe      cena avsspuha pride 234€ 

 

aja kolk pa pol pride se druga diza ?

Popravljeno . Popravil norc123
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha drgac pa mam drug fargazer gor delorto mislm daj 28   tiste cevke za zračni filter nimam že en lep cajt in tut tam ko je luknja za cevko imam povečano luknjo sem odrezal tako daj kar konkretna luknja

mam pa dt letnik 94  in sem končno uštimal tisto el, loputo  ki uravnava moč ampak me zdaj še org. avspuh jebe tko da morm se to menat      am glede olne pumpe je pa tko da imam skljopljeno in delam mešanico ker mi je par let nazaj ribnu zarad tiste pumpe      cena avsspuha pride 234€ 

 

aja kolk pa pol pride se druga diza ?

Ž

Komplet diz je okrog 10-15€. Posamezna diza je kakih par €. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

mene pa zanima,če je pri yamahi dt 125x normalno da vedno sveti lučka za temperaturo motorja? 

 

Mogoče je termo stikalo zanič, ali pa vodna črpalka, motor se ti torej greje in ni normalno.

Če se ti pregreva, so pa možnosti, da ti bo zaribal motor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Lep pozdrav.

Za sina sem kupil DT50r,pa me zanima ,če obstaja kakšen link do brezplačnega servis ali owner manuala za ta motor,je letnik 2010 in mislim,da je oznaka motorja AM6(nisem popolnoma siguren,če je to točna oznaka).Če bi imel več časa,bi prelistal vseh 330+strani,vendar me čas preganja,tako da lepo prosim za pomoč.Hvala že vnaprej in srečno v novo sezono.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav.

Za sina sem kupil DT50r,pa me zanima ,če obstaja kakšen link do brezplačnega servis ali owner manuala za ta motor,je letnik 2010 in mislim,da je oznaka motorja AM6(nisem popolnoma siguren,če je to točna oznaka).Če bi imel več časa,bi prelistal vseh 330+strani,vendar me čas preganja,tako da lepo prosim za pomoč.Hvala že vnaprej in srečno v novo sezono.

http://www.manualedereparatie.info/en/categorii/yamaha.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zdravo, 

zanimam se za nakup dt-jke in imam vprašanje glede moči motorja. Ali je yamaha dt 125 dosti močna za vožnjo po gozdu in gozdnih poteh, hribih? Ali ima dosti lipicancev za v hrib se zaganjat?

lp Jan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 12. 2015 at 16:06, endurašš pravi:

Ali imaš ti yamaho dt? maš kaj odprto? in pa kaj?

lp jan

mam dt 125re letnik 1998 use orginal edino cilinder je biv enkrat brušen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

še ma kdo sploh dtjko?? pojavu se mi je problem in sicer zdi se mi da nekaj mal nenavadno ropoče na strani sklopke, ko sklopko stisnem se ne sliši več, to sem prej na hitr opazu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kdo preizkusil na DT 150 cc ali 175 cc kit (bat, celinder, glava motorja)? Gledal na netu, se dobijo, pa me zanima, če je kdo preizkusil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!